Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dostal jsem ban za pokus o A2A


PartixOndrusak

Hráč

6
26.2.2024 06:40

Zdravím žádám si o unban protože sice nevím teď co to je A2A ale i tak si myslím že jsem nic nedělal a jestli jo tak mi prosím odpovězte 

Nikosko

Hráč

34
26.2.2024 06:56, naposledy upraveno 26.2.2024 06:59 uživatelem Nikosko

Ahoj, s takovou fintou jako je “Já jsem nic nedělal” Tady moc neuspěješ, zkus se více rozepsat a třeba ti to i projde😉 více najdeš -Klik. A druhá věc, je potřeba se naučit pravidla Skimo RP serveru, více najdeš -Klik.

Přeji hodně štěstí🍀

PartixOndrusak

Hráč

6
26.2.2024 07:22

Tak teď bych to tu chtěl nějak rozepsat, takže bylo to tak že já jsem za jednu postavu hrál už docela dost ale hrozilo mi za tu postavu že půjdu k výslechu a následně do vězení což se taky stalo, ale ještě předtím než jsem tam šel tak jsem dával klíčky od motorky do skladu v bytě aby kámoši mohli jet těžit a pak jsem třeba 10 hodin hrál na jiné postavě a já jsem nevěděl co to je za klíčky tak jsem je vzal a chtěl jsem se zeptat kámošů ale pak třeba až za den jsem zjístil že to jsou klíčky od té motorky tak jsem je dal spátky a vzal jsem si je na tu hlavní postavu a pak jsem je dal kámošům.

Takže se omlouvám za to co jsem udělal uvědomil jsem si toho a jestli mi zkrátíš ban tak to bude pro mě to nejlepší.

Přeji hezký zbytek dne.

PartixOndrusak

Hráč

6
26.2.2024 09:23

A klidně vám to ještě víc rozepíšu ale musíte odpovědět abych věděl.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
26.2.2024 14:11

Nojo tyjo, já jsem nevěděl, co to je za klíčky. Ale tu zbraň, tu tam na mě určitě někdo nastražil, obecenstvo.

Dost tlachání, dodej k situaci logy, uvidíme, zda je pravda, co nám tvrdíš.

PartixOndrusak

Hráč

6
26.2.2024 14:39

Jako zbraň jsem nebral jestli nemyslíte teazer který jsem na postavě Patrik Vondrusak dával do skladu a potom si ho bral kámoš, ale logy zkusím najít a poslat

 

26.2.2024 23:25

Naše logy, člověče, nelžou. Pokud se chceš dále hájit, tak v nové žádosti, tuto pro absenci skutečností, které by měly vyvrátit má obvinění, zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~55