Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Soud 2.0 - Víceúčelový formulář

1 2 3 4 5 6 7 8



Scor

Hráč

63
3.12.2020 16:00

Podatel: Rose Walker

Věc: Žádost o koncesi k odtahování vozidel na odtahové parkoviště


Odůvodnění:

Vážená rado Vrchního Soudu San Andreas,

jsem jednatelem společnosti Walker Company. Chceme se zabývat odtahováním vozidel a servisem vozidel. Proto také žádáme o tuto koncesi.

Myslíme si, že je třeba více společností zabývající se odtahy vozidel z důvodu toho, že je velký problém s parkováním v Red County. Rozhodně tomu nenapomáhá to, že G66 má zakázano dle vyhlášek Montgomery odtahovat vozidla na území Montgomery. Nepotřebovali bychom žádné dotace k provozu, vše bychom si zajišťovali z příjmů. Jediné co požadujeme ke koncesi k odtahování vozidel na odtahové parkoviště je podíl z každého odtáhnutého vozidla.  

S pozdravem

Výkonný ředitel Rose Walker


Záměr: Udělení konce k odtahování vozidel na odtahové parkoviště

Scor

Hráč

63
4.12.2020 15:47

Podatel: Rose Walker

Věc: Žádost o zahlazení odsouzení odsouzení ze dne 4.11.2020


Odůvodnění:

Vážená rado Vrchního Soudu San Andreas,

4.11.2020 jsem byla zadržena Policií San Andreas za nelegální převoz kontrabandu. Od tohoto trestného činu jsem se poučila a momentálně žiju řádný život a vyhýbám se podobným činnostem. Tento záznam mě momentálně omezuje na trhu práce ve státních složkách a také v podnikání. Proto žádám o zahlazení odsouzení, abych mohla opět žít život bez jakýchkoliv omezení, které jsem dříve neměla.

S pozdravem

Rose Walker


Záměr:  Zahlazení odsouzení ze dne 4.11.2020 za nelegální převoz kontrabandu.

DrHell

Hráč

18
4.12.2020 17:28

Podatel: Merrick Mason

Věc: Manipulovanie hlasov kandidáta Hectora Loga - zahájenie trestného riadenia


Odůvodnění:

Vážený vrchný súd San Andreas,

Dňa 3.12.2020 neznáme osoby sa pomocou telefonátov a osobne sa ma pokúšali podplatiť za hlas pre mandát Hectora Loga. Pravdepodobne išlo o osoby spolupracujúce novým starostom Blueberry Hectorom Logom. Neznámi páchatelia mi ponúkali 20.000 korún českých ak podám hlas na nového starostu Blueberry. Týmto pravdepodobne mohlo dôjsť k manipulovaniu hlasov a tak neférovým vyhratím mandátu. 

S pozdravom Merrick Mason. 


Záměr:  Zrušenie mandátu Hectora Loga a zahájenie trestného riadenia vo veci manipulovania hlasov.

Prílohy: Kamerový záznam Obecného úradu Blueberry, nahraté telefonáty.

 

4.12.2020 18:50

Adresát: Giuseppe Falco

Věc: Vyhodnocení žádosti o vydání koncesní listiny


Vážený pane Falco,

Vaše žádost je nyní předmětem šetření. Policie San Andreas byla pověřena prohlídkou Vašich nemovitostí a nemovitostí Vaší firmy. Dále proběhne kontrola Vašeho trestního rejstříku a aktivit, které Vy a Vaše firma provádíte. Na základě zjištění z tohoto šetření bude rozhodnuto o vydání koncesní listiny nebo o zamítnutí Vaší žádosti.


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

 



Adresát: Rose Walker

Věc: Odpověď na nevhodně charakterizovaný dopis


Vážená paní Walker,

podejte si, prosím, nejprve stížnost k Policii San Andreas, která se případem bude zabývat.


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

 



Adresát: Joey Barnett, Ryan Sherwood

Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Barnett, vážený pane Sherwood,

dle daných podnětů budou obchodní vztahy mezi Red County News a Sherwood Corporation přezkoumány vrchním soudem. Obdobně bude přezkoumána i účelovost uveřejněného článku s předvolebním rozhovorem.


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

 



Adresát: Ryan Sherwood, Rose Walker

Věc: Odpověď na žádost o výmaz rejstříku trestů


Vážená paní Walker, vážený pane Sherwood,

výmaz rejstříku trestů není doposud určen zákonem. Jsme si vědomi, že tuto možnost by občané vedoucí spořádaný život měli mít. Brzy sepíšeme vhodný zákon, dle kterého budete moci žádost podat. Prozatím žádosti označujeme jako neplatné.


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

 



Adresát: Rose Walker

Věc: Vyhodnocení žádosti o vydání koncesní listiny


Vážená paní Walker,

Vaší žádost o koncesi odmítáme z důvodu dodání nehodících se podmínek:

- Uvádíte, že Garage 66 není oprávněna odtahovat vozidla v Montgomery, tuto vyhlášku však soud při příležitosti přezkoumání Vaší žádosti zkontroloval a shledal neplatnou, vzhledem ke konkretizaci nestátního podniku ve znění vyhlášky
- Požadujete podíl z odtažených vozů, tuto podmínku však po státu současní partneři nepožadují a není to proto pro stát San Andreas výhodné

Z uvedených důvodů rozhodl vrchní soud San Andreas ve věci vyhodnocení Vaší žádosti následovně:
Vydání koncesní listiny na odtah vozidel pro fyzickou osobu Rose Walker a právnickou osobu Walker Company se zamítá za momentálních podmínek.


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

 



Adresát: Merrick Mason

Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Mason,

Váš podnět bereme s nejvyšší vážností a situace bude prošetřena ve spolupráci s Policií San Andreas. Příslušníci policie vás budou kontaktovat s žádostí o doplnění dalších informací, jako například telefonního čísla volajících.

V případě, že policie nebo soud zjistí, že ke kupčení s hlasy mohlo dojít, budou podezřelí předvolání k trestnímu řízení a eventuelně může dojít k vyhlášení nových voleb.


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

 

4.12.2020 19:04, odstraněno 4.12.2020 19:09 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
4.12.2020 19:14

Adresát: Taylor Komin

Věc: Odpověď na nevhodně charakterizovaný dopis


Vážený pane Komin,

podejte si, prosím, nejprve stížnost k Policii San Andreas, která se případem bude zabývat.


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

Mayonezka

Hráč

4
4.12.2020 22:05

Podatel: Ing. Juchen Yukihira

Věc: Krivé obvinenie na môjho klienta, Prezumpcia neviny - Tresne oznamenie na Merrick Mason

Odůvodnění:

Vážený vrchný súd San Andreas,

Týmto podmetom by sme chceli podať tresne oznámenia na osobu menom: Merrick Mason a to na základe: Krivé obvinenie na môjho klienta a Prezumpcie nevinny. Kde menom uvedený dňa 4.12. 2020 uverejnil príspevok citujem "Manipulovanie hlasov vo volebnom obvode Blueberry" kde verejne krivo obvinil a ponižil môjho klienta z "manipulovania volieb" bez žiadnych dôveryhodných dôkazov. V druhom rade Pán redaktor porušil základ prezumpcie nevinny . Pričom nebol môj klient ani obvinený. A  týmto článkom chcel spochybniť voľby v našom meste. Podľa nášho názoru ide o politickú objednávku a druhá strana nechce prijať prehru vo voľbách a každým spôsobom sa snaží voľby spochybniť .

Záměr: Zámer podnetu je taký že menovaný Pán vyššie by sa mal VEREJNE ospravedlniť môjmu klientovi Hectorovi Logovi za článok a tým pádom  dostať finančný trest na základe krivého obvinenia politika na základe žiadných dôveryhodných dôkazov. 

 

4.12.2020 22:35

Adresát: Ing. Juchen Yukihira

Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane inženýre,

článek jsme zaregistrovali a může se jednat o urážku na cti, případně o trestný čin pomluvy. Zda-li se jedná o křivé obvinění nezjistíme, dokud nebude šetření jím podaného podnětu u konce. Presumpce neviny je pravidlo platné u soudního řízení, nikoliv v novinařině.

Autor článku se tedy pravděpodobně dopustil protiprávního jednání, avšak v jiných bodech, než uvádíte. Situace bude přiřazena k již probíhajícímu šetření na Red County News a budeme ji vhodně řešit.


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

Mattyo

Hráč

1
5.12.2020 21:12

Podatel: Adam Ford

Věc: Podávám stížnost na PSA

Odůvodnění: Jel jsem za PSA autem protoze jsem je chtel videt v akci. PSA me ale zastavili a rekli ze nejsem schopnej ridit no coz nechapu kdyz jsem jel v obci 60 km/h a mimo obci 90 km/h potom me zatkly coz taky nechapu a ve vezeni mi vzali 30 000 prej jako odskodne a pritom jsem nic nenaboural a neznicil 

Záměr: Trest techto dvou osob co mi to provedly např. snizeni platu nebo vyhazov

 

5.12.2020 21:22

Adresát: Adam Ford

Věc: Odpověď na nevhodně charakterizovaný dopis


Vážený pane Ford,

podejte si, prosím, nejprve stížnost k Policii San Andreas, která se případem bude zabývat.


JUDr. William Stengel Ph.D.,
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

1 2 3 4 5 6 7 8


Powered by LeoSight IFS
LT~105

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024