Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor - PSA hledá nové kolegy do sboru!

1 2 3 4 5 6 7 8 9



24.12.2020 00:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

jahudka

Hráč

23
24.12.2020 12:08

Jméno - Jarmil Hubacek
Datum narození -23.7.1999
Místo narození - Las Venturas
Místo trvalého pobytu - Montgomery 2 - 10
Vzdělání - Policejní Akademie
Kurzy / Licence - Řidičský průkaz B
Telefonní číslo - 530025

OOC informace

Věk -19
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 2-4h
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální 
Něco o vás -jsem Matěj, žiju v malé vesnici na Liberecku nedaleko Chrastavy, mými zálibami jsou motorky, auta,hasiči, hraní na počítači a samozřejmě alkohol, protože jsem držitelem notorické karty místní hospůdky. Na počítači hraji MTA,ETS a CS_GO. U hasičů jsem členem místního SDH a občas řídím na hasičský vůz na hasičské soutěže. taktéž jsem velký gurmán a a miluji jídlo. jedno z mých nejoblíbenějších jídel je kančí na šípkové omáčce, ovšem nos neohrnu ani nad klasikou jako je guláš, či řízek. Toť zřejmě vše podstatné co je o mně potřeba vědět a pokud vám bude nějaká informace scházet, můžete mě kontaktovat a rád potřebnou informaci doplním.

tomashusenica

Hráč

8
24.12.2020 13:37

Jméno - Nikolas Johnson Walker

Datum narození -19.8.1991

Místo narození -Los Santos

Místo trvalého pobytu -Red Country

Vzdělání -Maturita

Kurzy / Licence -Řidičák typu B

Telefonní číslo - 670971

 

OOC informace

 

Věk - 12

Funkční mikrofon - ano/ne ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 1-5 hodin

Převážně hraju legální/ilegální postavy - už jen legální

Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) jsem mladý milí kluk.Co rád hraje hry,jake sou třeba mta,CS:GO,a minecraft.Rad jezdí na kole nebo na koloběžce.Jde si za svíma snama. 

Yuutsu

Hráč

27
24.12.2020 20:30

Jméno - Francesco Heisenberg
Datum narození - 5.1.1988
Místo narození - Sicílie
Místo trvalého pobytu - Blueberry, ubytovna
Vzdělání - Zdravotnická Fakulta na Karlově univerzitě v Praze, 
Kurzy / Licence - řidičský průkaz Typu B,C
Telefonní číslo -624971

OOC informace

Věk -16 let za 2 týdny 17
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - klidně 10 hodin 😅
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální 
Něco o vás - nom policie mě bere už od mala je mi skoro 17 let, a mám opravdu rád RP rpil jsem na artheonu kde mám tak 350 hodin zkušenosti s Policií ať už s PMJ, ODP, a nebo nejvíce s SKPV, myslím si že policii umím rpit dobře, nom ale dost už o Rp, jak jsem říkal je mi skoro 17 let vyrůstal jsem především s mamkou, a popravdě nevím co mám napsat něco o mě 😅 baví mě vařit, sledovat anime, hraní her, čtení, nom je toho dost, snad bude stačit tohle 😅

xxxondraxxx

Hráč

3
24.12.2020 20:57

Jméno -Trevor Jackson
Datum narození -13.10.1975
Místo narození -montgomery
Místo trvalého pobytu -LS
Vzdělání -Vysoka skola,lekarsky obor
Kurzy / Licence - Ridicsky prukaz-B
Telefonní číslo -631766

OOC informace

Věk -15
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie -5-6h denne
Převážně hraju legální/ postavy -
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )
takze je mi 15 let rad sportuju a hraju na PC nejvic Skimo RP uz dlouho chci byt PSA prislo mi to super
a myslim si ze je to zajimava prace a kazdy den 5-6 hodin bych byl PSA a delal svou praci cistil ulice od nelegalnich veci
proste pomahat a chranit OOC hraju fotbal

Shade

Hráč

49
26.12.2020 00:54, naposledy upraveno 26.12.2020 18:47 uživatelem Shade

Jméno: Jason Parker

Datum Narození - 2.3.1980

Místo Narození: Praha Hlavní Město

Místo trvalého pobytu - nyní šetřím na byt nejaky 

Vzdělání - Vysoká Škola s maturitou

Kurzy / Licence - kurz bojoveho umění a sebeobrany|Licence B-C

Telefonní číslo- 561930

 

OOC Informace

 

Věk- 17

Funkční mikrofon - Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Většinou kolem 9-10 hodin jde hlavně podle času

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legál postavy

Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ): Jmenuji se Patrik je mi 17 let a rád hraji hry a chodim ven jsem klidny člověk vždy radsi řeším věci v klidu.Rád hraju RP, na jinem serveru mám nahráno kolem 700h mam zkušenost s pčr na tom serveru byl jsem tak poručík PMJ a byl jsem i v ZJ (Zásahová Jednotka) takze znam i taktiky,nejsem nováček v RP a v PSA nebo PČR taky ne rpil jsem tam dlouho Policistu a rad bych moje zkušenosti přenesl i na skimo PSA, tohle je snad asi vše co by jste asi chtely vědet doufam ze to bude stačit k tomu abych se dostal do PSA 

Necho

Hráč

2
26.12.2020 12:17, naposledy upraveno 26.12.2020 16:19 uživatelem Necho

Jméno - Bc. Andrew Noah
Datum narození - 15.8.1984
Místo narození - Phoenix (Arizona)
Místo trvalého pobytu - Blueberry 
Vzdělání - Vysoká škola podnikání a práva v Praze (Právo ve veřejné správě)
Kurzy / Licence - Kurz sebeobrany Krav maga, Řidičský průkaz typ: B
Telefonní číslo - 832212

OOC informace

Věk -17
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - denně tak cca 3-5 hodin
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )

Je mi 17 let začal jsem hrát v 8 letech a moje první hra byla Stronghold Crusader, takže hraji převážně strategické hry, taktéž hraji Florbal u nás ve městě. MTA RP hraji už Rok a půl předtím jsem hrál asi rok FiveM takže zkusenosti z RP mám. Hrál jsem hlavně Legální postavy převážně u Policie. 

nnRayy

Hráč

29
26.12.2020 15:19, naposledy upraveno 27.12.2020 17:37 uživatelem nnRayy

Jméno= Alexander Ivanko

 

Datum narození= 24.02.1990

Místo Narození= Německo, Berlín.

Vzdělání= Střední škola průmyslová, Vysoká škola. Bezpečnostní managment. Bc.

Místo trvalého pobytu= Red country - Hotel.

Kurzy/Licence= Kurz první pomoci, kurz sebeobrany, kurz střílení s maléma zbraněmi.

Kontakt= Tel. 391415

 

 

OOC informace.

Věk=15

Funkční mikrofon= Ano

Kolik času investujete do hraní postavy Policie= No jelikož mám jen jednu postavu, takže když budu na serveru tak budu pořád Rpit Policii, což je každý den.

Legální/nelegální postavy= Většinou legální.

Něco o vás= Ahoj, jmenuji se Adam, chodím do 9 ročníku na Základní školu v KrálovoHradeckém kraji.

Tak samozřejmě rád hraji na počítači, ale taky sportuju, hraji profesionálně Basketball, už asi 6 let. Rád chodím s kamarády ven, ale při téhle Koronavirusové situaci to moc nejde. U hry MTA strávím denně, tak 4-8 hodin denně, ale když je škola, tak samozřejmě nemám tolik času, to jsem tomu schopný věnovat 2-5 hodin denně.

Už mám nějaké ty zkušenosti s Erpením policisty, takže bych mohl být dobrý. MTA hraji od 20.4.2020 přibližně.

Tohle bude o mně vše, a budu rád když na přihlášku kouknete.

Děkuji, a s pozdravem Adam.

26.12.2020 21:58

Jméno - Francesca De Santis
Datum narození - 06/02/87
Místo narození - Milan, Italy
Místo trvalého pobytu - Palomino Creek.
Vzdělání - NABA, Nuova Accademia di Belle Arti Milano, C.D.U.
Kurzy / Licence - Řidičský průkaz typu B. 
Telefonní číslo - 657752

OOC informace

Věk - 16
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Všechen svůj čas na serveru, což činí zhruba 4-8 hodin.
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Převážně legal.
Něco o vás - Mé jméno jest Marek, je mi 16 a let a roleplay hraji přes čtyři roky. Začínal jsem původně na SAMP, kde jsem trávil většinu svého času. Po ukončení všech serverů jsem se kouknul na MTA, kde jsem hrál čas od času. Nedávno jsem zavítal na Skimo a chtěl bych se věnovat RP více, jelikož jsou prázdniny. Zkušenosti s PD mám minimálně dvouroční. Stručně a pečlivě. 

parek

Hráč

1
27.12.2020 15:30, naposledy upraveno 28.12.2020 11:20 uživatelem parek

Jméno - Pablo Hotinsky

Datum narození -9.8.1998

Místo narození -česka republika

Místo trvalého pobytu - X

Vzdělání - X 

Kurzy / Licence - , řidičak typu B .A.C

Telefonní číslo -736847

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - tolik bude potřeba

OOC informace

 

Věk -13

Funkční mikrofon - ano 

Jemnuju se Radek tiju v ceske republice drive jsem hral caounter strike .Minecraft .WTLS.

WoW,  atd . jsem polosirotek muj tatka umrel kdyz mi byl1 rok a moje Matka se o mne nestarala a ted bydlim u tety a strejdy mam rad modrou barvu a mam doma morce a kocku hraju Airsoft ale ne oficial spíš chodím s kámošema do Lesa mam rad špagety a rybí prsty a hlavně Lososa. Chodim do 7 třidy  tkze budu venovat cas hrani kolik bdu moct akolik bude třeba. muj tatka byl policajt  a chtel bych si to skusi t jaky to mel. Dekuji za pochopeni :D.

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Powered by LeoSight IFS
LT~104

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo