Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlášení náboru do řad Hasičského Záchranného Sboru.

1 2 3 4 5 6 7 8 9



1.5.2021 14:06

Jméno a příjemní: Mgr. Jan Lemka
Datum narození: 10.4. 1998

Telefonní číslo: 641595
Trvalé bydliště: Palomino Creek 2-2

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Soukromá střední škola výpočetní techniky v Praze, Vysoká škola ekonomická v Praze
Kurzy: A, B, C, potápění, horolezectví

Proč právě Vy?
Mám bohaté zkušenosti v jednotkách IZS, nějakou dobu jsem pracoval i pro HZS v San Andreas pod vedením Pavla Smithe jako zástupce velitele potapěčské jednotky. Kromě toho trávím na VS dost času v pohotovosti ZZS, mám skvělou fyzickou kondici a několik vyhraných mistrovství ČR ve sportech.

Motivační dopis:

Dobrý den, jmenuji se Jan Lemka, v současné době je mi 23 let a narodil jsem se v České republice, konkrétně v Praze. Rád bych se přidal do kolektivu HZS, především kvůli předchozím zkušenostem a lásce k povolání a pomáhání potřebným. Mohu nabídnout zkušenosti, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost a pozitivní přístup k práci. Kromě toho jsem obeznámen se zákonem upravující maximální příjem členů IZS a i přesto jsem ochotný a maximálně zaujatý pro práci zde. Zároveň mohu nabídnout technickou pomoc v případě potřeby, mám bohaté zkušenosti s opravou HW a vývojem SW, správou sítí atd. 

-----------------------------------------   

             Mgr. Jan lemka

MrEllen

Hráč

1
3.5.2021 10:55, naposledy upraveno 3.5.2021 11:01 uživatelem MrEllen

Jméno a příjemní: Michael Phillips
Datum narození: 01.01.1998

Telefonní číslo: 568 630
Trvalé bydliště: Ubytovna naproti PSA, Byt č. 12

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání:

  • Santa Rosa Junior College
  • Střední škola oboru IT v San Andreas

Kurzy:

  • Georgia Public Safety Training Center (GFATC)
  • Řidičský kurz pro vozidla typu A, B a C
  • Kurz práce s motorovou pilou
  • Kurz potápění
  • Dobrovolný Hasič (od 10 let)

Proč právě Vy?

  • V drastických situacích dokážu udržet chladnou hlavu, přesně v takových, které HZS prožívá na denní bázi
  • Dlouholeté zkušenosti v boji proti ohni
  • Jsem nebojácní, ale i přesto dávám přednost zdravému úsudku, než před činem

Motivační dopis: 

Jmenuji se Michael Phillips, je mi 23 let a narodil jsem se v Nemocnici San Andreas. Základní školu jsem vystudoval dříve, než mí vrstevníci. Proto jsem v tomto mladém věku odmaturoval a prošel hasičskou školou Santa Rosa Junior College. Právě hledám práci u záchranných složek, jako jste právě vy. Myslím si, že jsem fyzicky zdatný na každou práci v HZS. Jako malý jsem působil jako dobrovolný hasič již od ranného věku. Mám zkušenosti s manipulací velkých aut (typu C). Otec také působil jako Hasič, bohužel toto mu bylo osudným rozhodnutím. Zemřel na zadušení kouřem, které způsobil požár v jednom činžovním domě během vyprošťování rodiny Johnsonovy. Rodina naštěstí v pořádku přežila, bohužel my jsme přišli o otce a svět o jednoho dobrého hasiče. Chci chodit v otcovo šlépějích. To je důvod, proč chci být hasič a pracovat v HZS.

                                        

       Michael Phillips

 

Kenny15

Hráč

19
3.5.2021 11:43

 Hasičský záchranný sbor San Andreas

                                                                 stanice Montrgomery.


Vážení uchazeči, tímto dnem končí nábor k Hasičskému záchrannému sboru, všem lidem, kteří do dnešního dne posílali své přihlášky, tak se jim osobně ozvu, a řeknu co a dál. 

S pozdravem mjr. Kenny Wright, velitel stanice Montgomery.

 

RyderWillson

Hráč

17
5.5.2021 15:19

Jméno a příjemní: Isabella Black

Datum narození: 12.1.2000

 

Telefonní číslo: 797058 a isabella.black@smail.cz

Trvalé bydliště: žádný 

 

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: střední škola hasiče přímo ve francie

Kurzy Řidičský kurz pro vozidla typu: B  C

Proč právě Vy? No ve francie sem byla hasičem a nebála sem se ohně tak se chci stát hasičem nějaký skušenosti mam

Motivační dopis: 

 

Jmenuji se Isabella Black, je mi 21 let a narodila jsem se v Nemocnici San Andreas.  Byla sem na základní škole a tam sem vystudovala základní hasičskou a pak my zemřel tatko a byl dobrý hasičem nebál se ohně nic ani já se nebojím ohně skusila sem jednou něco uhasit i u autonehod vždycky nůžky a odpojit baterku aby to nevibouchlo nebo tak něco chtěla bych být hasičem.

                                        

 

       Isabella Black

domkas

Hráč

2
5.5.2021 20:03

Jméno a příjemní: Carlos Davis
Datum narození:5.7 1990

Telefonní číslo:825314
Trvalé bydliště: Jablečná 15,Montgomery,Red County

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Střední škola požární ochrany
Kurzy: Kurt první pomoc, Potápěčský kurz ,Kurz nositelů dýchací techniky, Kurz vyprošt'ování zraněných osob z havarovaných vozidel
Proč právě Vy?:Myslím, že bych mohl hodně pomoct se záchranou životů. Mám skvělou fyzickou kondici z plavání a neměl bych v tomto problém. Díky tomu bych toho hodně zvládl a odolal. Také mám hodně zkušeností u dobrovolných hasičů a myslím si že to bude velké plus. Určitě si myslím že mě bude tato práce hodně naplňovat a také bavit. Určitě by mě to připravilo hodně do života a přineslo velká plus. Doufám, že se mi podaří si splnit svůj dětský sen a všechno bude dobré. Určitě bych se chtěl vybudovat výš a výš a budu na tom tvrdě pracovat

Kenny15

Hráč

19
5.5.2021 20:40

Hasičský záchranný sbor San Andreas 

stanice Montgomery.


Vážení uchazeči, nábor je momentálně uzavřen. O dalším náboru vás budu s časovým předstihem informovat. Pokud vám můžu poradit, podejte si přihlášku k ZZS, (dále jako Zdravotnická záchranná služba San Andreas), kde se momentálně řeší podstav lidí schopných zachraňovat.

S pozdravem mjr. Kenny Wright, Ing.

Kenny15

Hráč

19
6.5.2021 18:54

(( Lock pls, díky))

@Lexikonn

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Powered by LeoSight IFS
LT~61