Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlášení náboru do řad Hasičského Záchranného Sboru.

1 2 3 4 5 6 7 8 9



3.4.2021 20:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
5.4.2021 18:47, odstraněno 7.4.2021 22:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

MajkyCZ2020

Hráč

13
5.4.2021 22:16

Vzor přihlášky:

Jméno a příjemní: Michael Horna 

Datum narození: 21.6.1994

 

Telefonní číslo: 362219

Trvalé bydliště: Los Santos 

 

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: ZŠ LS, SŠ-SF podnikatelská 

Kurzy: first Responder, 

 

Proč právě Vy? Rád bych se přidal k hasičskému zboru, jsem aktivním člověkem, který rád pomáhá a zajímá se o techniku

 

Motivační dopis:jmenuji se Michael, je mi 26 let, narodil jsem se v Los Santos a poté jsem se v 18 odstěhoval do Motgomery v nedávné době jsem si koupil vlastní byt, začal vydělávat a rád se chodil dívat na hasičská auta, mám kurz první pomoci, byl jsem 2 roky v armádě v Las Venturas 

 

Robiiinek

Hráč

15
6.4.2021 19:45

Jméno a příjemní: Jenny Wanderland

Datum narození: 24.12.1999

 

Telefonní číslo: 456468

Trvalé bydliště: Ubytovna Montgomery

 

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: ZŠHK (Zdravotnická Škola Hradec Králové) Střední Škola: ZŠP (Zdravotnická Škola Praha) Soukromá Smíchov Praha 5

Kurzy: ŘP typu B,C

 

Proč právě Vy? Jsem spolehlivá, pracovitá, a hlavně zodpovědná osobnost pro tuto práci. Tudíž si myslím že nebudete litovat.

 

Motivční dopis: Jmenuji se Jenny Wanderland, je mi 21 let a tímto rokem jsem dokončila Vysokou Školu Zdravotnictví. V Red County bydlím pár měsíců. Co se týče mé osobnosti jsem klidná a přátelská povaha. Zkušenosti s IZS složky mám a myslím si že ne zrovna malé, zda budu mít šanci se k vám dostat posoudíte sami, to je zatím pro začátek vše s přáním hezkého dne Jenny Wanderland.

 

 

Jacko88

Hráč

41
10.4.2021 17:33

Jméno a příjemní: Nathalia Hilton
Datum narození: 14.6 1999

Telefonní číslo: 868422
Trvalé bydliště: Palomino Creek 4-7

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Vyšší Odborná Škola Střední Průmyslová Škola Automobilní A Technická České Budějovice
Kurzy: První pomoci, řidičský průkaz samozřejmně A, B i C

Proč právě Vy? V Red County jsem už několik let, práci záchranný složek sleduji už delší dobu dlouhu přes kamarády a nebo jen ostatní záchranáře, a když vidím nehodu, tak pokud nespěchám do práce nebo za nějakou naléhavou prácí nebo na nějakou důležitou schůzku, tak se snažím zastavit a zeptat se co se stalo a zjistit stav účastníků nehody, nebo když chce někdo třeba spáchat sebevraždu tak se mu to snažím vymluvit, protože nikdy není pozdě na změnu, omluvu a nový začátek....

Motivační dopis: Narodila jsem se v Liberty City v nemocnici. Moje rodina byla dost chudá, ale já jsem byla jediné dítě mé matky a otce, tak už od mala jsem se jim snažila co nejvíce pomáhat, oba hodně pily, takže jsme na ně musela dávat pozor, no a když mi bylo 15 tak jsme si udělala řidičák na auto a mohla jsme je vozit k doktorovi, do obchodu nebo do alokoholové odvykačky, no prostě kam bylo potřeba. No a když mi bylo 18, tak jsem se vydala do San Andreas, protože mi bylo řečeno se zde dá dost dobře zbohatnout, tak jsem začala tvrdě makat, jenže mi došlo až po čase že peníze nejsou vše, tak jsem si našla přítele, shodou okolností to byl můj budoucí šéf, byly jsme spolu pár měsíců, měli jsme se vážně rádi, jenže pak se mi asi 3 dny neozval, tak jsem ho začala hledat a od jeho blízkých jsme zjistila že s zabil, a nejhorší bylo, že jsem ani neznala příčinu smrti, protože jsem s ním vlastně nebyl nijak spojena, myslím tím manželským nebo příbuzenským vztahem, zase po několika perných a smutných měsících jsem si našla milého přítele, s ním to šlo dost rychle, nechtěla jsme zase meškat, takže mi po několika týdnech navrhl sňatek, no tak jsem samozřejmě řekla ano, ale nevím co se stalo, ale po několika dalších týdnech spáchal sebevraždu, no a mě po něm zbyl dům a jeho bratr, a jeho bratrovi nechal alespoň auto, za to jsme byla ráda. No a po dalším asi roce jsem si našla mého aktuálního přítele, takže mě zase potkalo štěstí, a vrátila se mi do života láska, klid, jistota a celkově smysl, a když už jsem já šťastná, tak to chci taky poslat dál, takže jsme se chtěla přihlásit k PSA, ale po pořádném promyšlení mi došlo že to není ta správná práce pro mě, já chci lidem pomáhat, ale nejsem lékařka nebo medička a mám strojírenskou a automobilní školu, takže nejblíže mám k HZS a to také díky mému příteli který tam aktuálně pracuje a hodně se hodně bavím s mojí kamarádkou která tam teď pracuje a snaží se také pomáhat a zachraňovat životy, tudíž žádám o tuto práci. Chci tahat lidem auta z vody,... zachraňovat lidi z vysokých výšek před sebevraždou,.... zajišťovat auto po bouračkách a především dostat se k nim co nejdříve a dát jim potřebnou pomoc, například před příjezdem ZZS.

Děkuji za přečtení s pozdravem a velkým poděkováním předem Nathalia Hilton.

HLMNqqq

Hráč

18
13.4.2021 02:12

Jméno a příjemní: Lucasa Morale
Datum narození: 11.6.1995

Telefonní číslo: 524921
Trvalé bydliště: Los Santos; Monica Beach 882/0

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Střední škola technického zaměření; ukončeno maturitní zkouškou
Kurzy: První pomoc, potápění, lezectví

Proč právě Vy? Troufám si říci, že bych byl pro sbor velikým přínosem díky svým bohatým zkušenostem z minulosti.

Motivační dopis:

Dobrý den, jmenuji se Lucasa Morale, jsem 26-letý muž s mnoha zkušenostmi původem z Říma. Do svých 18-ti let při pobytu v Římě jsem byl součástí požárního sportu, kde jsme za celý tým obdrželi mnoho vítězství. Ve svých 25 letech jsem nastoupil k hasičskému sboru v Montgomery na post rotného, kde jsem odsloužil určitou část svého života a probojoval se tak až na post poručíka o čemž již vypovídá můj počet splněných výjezdů v databázi. Z důvodů finanční podpory mé rodiny jsem se musel na nějakou dobu opět odstěhovat do Říma a tak jsem o post poručíka a práci v hasičském sboru přišel, což samozřejmě nemám nikomu za zlé. Má rodina je nyní relativně finančně zabezpečená a já jsem zpět v Red County. Tímto dopisem tudíž poukazuji na můj zájem vrátit se k hasičskému sboru. 

P.S.: V případě potřeby mohu svou předchozí aktivitu v HZS prokázat odznakem, který jsem si na památku nechal.

Děkuji za přečtění, Morale.                                                                                                     Lucasa Morale                                                                                                            

19.4.2021 22:44, odstraněno 19.4.2021 22:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

BussinesSteve

Hráč

1
20.4.2021 21:53, naposledy upraveno 20.4.2021 22:04 uživatelem BussinesSteve

Jméno a příjmení: Jack Barley

Věk: 21

Telefonní číslo: 554880

Datum narození: 3.6. 1999

Trvalé bydliště: Las Venturas 1365

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Střední škola požární ochrany

Kurzy: kurz první pomoci , dekontaminace hasičů , obsluha motorových pil , instruktor potápění , kyslíkové dýchací přistroje , nebezpečné látky , potápěč I.,II.,III., Instruktor vyprošťování u dopravních nehod.

Něco o vás: od mala rád pomáhám lidem , jsem spolehliví  a chodil jsem 3 měsíce na hasičský tábor jsem dobrovolným hasičem ale chci být taky profi hasič mám dobrou fyzickou kondici kterou stále udržuji a jsem svobodný a bezdětný takže nemám co stratit zkrátka flexibylní

Proč právě vás: o tuto práci opravdu stojím nebojím se zotpovědnosti a rád se učím novím věcem

JokerB

Hráč

14
21.4.2021 08:50

Jméno a příjemní: Samuel Dresden
Datum narození: 17.10.1996

Telefonní číslo: 403 964
Trvalé bydliště: Dillimore

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Gymnázium, Veľká okružná, Žilina, Obor právo a verejná sprava  Žilinská univerzita v Žiline, Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov                                                                                                                                                                                                                                                                                               Kurzy: Potapačský kurz

Proč právě Vy? Pracoval som u PSA nejaku tu dobu a síce ma viac zaujímala polícia ako hasiči ale veľmi rád pomáham ľuďom a po neúspechu u PSA som sa poučil z veľa vecí a snaď uspejem u HZS.


24.4.2021 01:08, odstraněno 25.4.2021 19:02 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Powered by LeoSight IFS
LT~53