Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlášení náboru do řad Hasičského Záchranného Sboru.

1 2 3 4 5 6 7 8 9



22.3.2021 19:51, odstraněno 22.3.2021 21:39 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Netrix

Hráč

10
22.3.2021 22:57

Jméno a příjemní: Mia Burton

Datum narození: 07.01. 1994

Telefonní číslo: 784394

Trvalé bydliště: Palomino Creek

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Ekonomika a managment podniku s maturitou. 

Kurzy: ŘP sk. B,C || Kurz sebeobrany (2roky) + 3 Roky atletiky.

Proč právě Vy? V minulosti jsem již pracovala u HZS v Los Santos, bylo to přibližně 4 roky zpátky. Tudíž zkušenosti mám..

Motivační dopis: Zdravíčko, ráda bych jsem se vám představila, jmenuji se Mia Burton je mi 27 let. Pocházím ze známého města Los Santos. V Los Santos jsem vystudovala vysokou školu zakončenou s maturitou. Hned po vysoké škole jsem šla opět dělat atletiku a v 23 jsem nastoupila do sboru HZS v Los Santos. V tu dobu jsem nastoupila na hodnost rotný kde se moje schopnosti každým dnem zlepšovali.. Ve sboru HZS v Los Santos jsem to dotáhla až na NadStrážmistra.. O 3 roky později jsem se odstěhovala do větší vesničky Palomino Creek (Red County) kde bych to ráda u HZS zkusila po druhé.

Yuutsu

Hráč

27
23.3.2021 09:28, naposledy upraveno 24.3.2021 23:58 uživatelem Yuutsu

Hasičský Záchranný Sbor

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ ÚZEMNÍHO ODBORU

M O N T G O M E R Y


V Y H O D N O C E N Í


Přihláška #1 - Luccas Salvatore (@Nexoys), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška NEVYHOVUJE, tímto Vám oznamuji, že jste neprošel do druhého náběrového kola.
Zkuste to prosím příště.


Přihláška #2 - Dominic Montana (@Selanovic), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE s podmínkou, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


Přihláška #3 - Luca Nero (@neznamy#3810), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE s podmínkou, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


Přihláška #4 - Mia Burton (@Netrix), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE s podmínkou, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


Přihláška #5 - Jason Parker (@Shade), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE s podmínkou, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


Přihláška #6 - Miguel Hunter (@Fejlaks), Vaší přihlášku jsme úspěšně vyhodnotili a rozhodli jsme  následovně: Vaše přihláška VYHOVUJE s podmínkou, tímto vítejte v druhém náběrovém kole. A taktéž Vás prosím, aby jste vyčkal/a do až Vás kontaktujeme a pozveme Vás na pohovor, na který si přineste veškeré podklady.


 

Za personalní,

kpt. Takeshiro Han 

Shade

Hráč

49
24.3.2021 18:57

Jméno a příjemní: Jason Parker

Datum narození: 2.3 1980

Telefonní číslo: 561930

Trvalé bydliště: Las Venturas

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Střední Škola Bezpečnost a právní činnost poté Vysoká Škola.

Kurzy: Kurz Sebeobrany a Zdravotnictví 

Proč právě Vy? : v minulosti jsem pracoval v HZS bylo to přesněji v Praze takže nějaké ty zkušenosti tam jsou.

Motivační dopis: Zdravím mé jméno je Jason Parker je mi nyní 41 let a narodil jsem se v New Yorku s mím mladším bráchou Thomasem ktery odešel od nás hned co dospěl. Do mých 20 let jsem bydlel s Rodiči protože jsem neměl práci a měl jsem stále školu. Poté jsme se s rodinou přestěhovaly do Česká přesněji do Hlavního města Prahy chvilku jsem tam pracoval jako ochranka v České televizi a poté jsem se stal dokonce ředitel ČT. Když čas plynul dál tak jsem si řekl že bych firmu předal někomu jinému a že bych měl zkusit něco co by mě mohlo naplňovat tak jsem šel k HZS a překvapivě mě to chytlo a bavilo mě to zkušenosti nějaké mám takže to není problém. tohle by asi bylo odemě vše s pozdravem Parker.

Fejlaks

Hráč

25
24.3.2021 19:08, naposledy upraveno 24.3.2021 19:15 uživatelem Fejlaks

  PŘIHLÁŠKA DO HZS    ▓▒░





Jméno a příjmení
Miguel Hunter

Datum narození 1.6 1988

Telefonní číslo 509356

Trvalé bydliště Los Santos, San Andreas

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání Středoškolské vzdělání, s úspěšnou maturitou. (SŠ, Průmyslová)

Kurzy Kurz sebeobrany, kurz počítačové grafiky.

Proč právě Vy? Byla by to pro mě nová zkušenost, dokážu se naučit něčemu novému. 
            S pracováním ve státní složce mám dokonce i zkušenosti. 
 
Motivační dopis
Ahojky, jmenuji se Miguel Hunter je mi 32 let a pocházím z Vice City
      Mé nejvyšší dosažené vzdělání je Středoškolské. Konkrétně na Střední Škole Průmyslové s úspěšným
        odmaturováním. 
Mám samozřejmě i zákládoškolské vzdělání, ve škole jsem byl ale celkem průserář.
Ve svých 13 letech jsem začal cvičit, začal jsem si tak nějak všímat že mi roste bicák na pravé ruce.
   Mým snem bylo stát se členem nějaké Státní Složky, čehož jsem zde v San Andreas docílil.
      Dostal jsem se do Policie San Andreas a dosáhl hodnosti Nadstrážmistr.
Myslím si že HZS mě bude naplňovat o mnoho více, což je důvodem proč si píšu přihlášku.

                  
                                                                                                                                               -  Hunter

Lio

Hráč

1
25.3.2021 16:06

Jméno a příjemní: Lionel Andreas 
Datum narození: 14.6.1994

Telefonní číslo: 710248
Trvalé bydliště: Bluesberry

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Střední škola - Technická Hasičská Technika a Vysoká škola

Kurzy: Kurz prvej pomoci 2020, Policajný výcvik, záchranárskych výcvik, 2019 hasičský výcvik 

Proč právě Vy? Milujem túto prácu pracoval som tu aj v minulosti ale bohužiaľ okoľnosti ma donútili opustiť hranice. Mám dlho ročnú prax, som hasič srdcom i dušou narodil som sa preto aby som bol hasičom. A taktiež som športovec. 

Motivační dopis: Narodil som sa v meste Praha. Ako malý chlapec som vždy chodil s mojim otcom do práce ktorý bol policajtom a často sme chodili na výjazdy kde boli aj hasiči. Veľa hasičov ho poznalo tak ma snimi skamaratil, potom časom som snimi chodil na výjazdy a vždy som si hovoril že chcem byť hasičom a tak začala moja láska k tejto práci. 

Jandys

Hráč

4
25.3.2021 17:10

Jméno a příjemní: Connor McCall
Datum narození: 22.5.1999

 

Telefonní číslo: 735052
Trvalé bydliště: LS

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: 
Kurzy: Řidičský licence B a C
Proč právě Vy: Mám zkušenosti s touto práci, mám fyzické nadání a myslím si že jsem pro totu práci stvořen

Motivační dopis: Zdravíčko, jmenuji se Connor McCall, narodil jsem se v San Fierro roku 1999, přesněji 22. května. Mám udělanou střední sportově zaměřenou školu. Již dříve jsem pracoval u HZS v jiných městech, mám víc než dost zkušeností a vím jak se kdy zachovat. Takže bych byl rád kdyby jste mou žádost u vztoupení do vašich řad pořádně promysleli.

Přeji krásný zbytek dne.

RyderWillson

Hráč

17
26.3.2021 07:48

Jméno a příjemní: Ryder Houska

 

Datum narození: 12.1.1980

 

Telefonní číslo: 873182

 

Trvalé bydliště: Red County

 

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Střední Škola Bezpečnost a právní činnost poté Vysoká Škola.

 

Kurzy: školy, nejvyšší dosažené vzdělání:

Kurzy: Řidičský licence B a C a A

Proč právě Vy? : v minulosti jsem pracoval v HZS bylo to přesněji v Praze takže nějaké ty zkušenosti tam jsou.

 

Motivační dopis: Zdravím menuju se  Ryder je mi nyní 40 let a narodil jsem se v Londýně s mím mladším bráchou Jakob ktery chtěl jít do los Santos co dospěl. Do mých 18 let jsem bydlel protože sam měl jsem  školu. Poté jsme se s z bráchou přestěhovaly do Česká přesněji do  Prahy A tam sem dělal práci HZS a pak SME se z bráchou přestěhovaly do los Santos pak SME jeli do Red County a tam SME bidlely s bráchou....s pozdravem Ryder Houska

Přeji krásný zbytek dne.

 

Metr0

Hráč

13
26.3.2021 16:23

Jméno a příjemní: Charlie Adams
Datum narození: 5.5.1999

Telefonní číslo:855091
Trvalé bydliště: Montgomery

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: Vysoká zachraná škola Los Santos
Kurzy: První pomoci,přežití a sebeobrany

Proč právě Vy? Rád poznám nové lidi ,investuju maximum času pracovat jako hasič

Motivační dopis:Dobrý den jmenuji se Charlie Adams je mi 21let. Rád poznávám nové lidi. Vždy mě bavilo hasit oheň po grilovačce. Mám rád auta. Rád se přiučím neco nového. Rád poznávám nové věci a proto si myslím že by jsem měl pracovat v HZS.

 

Michal159

Hráč

13
26.3.2021 19:48, naposledy upraveno 27.3.2021 19:36 uživatelem Michal159

Jméno a příjmení: Michal Bares

Datum narození: 03.08.1997

 

Telefoni číslo: 456-722

Trvale bydliště: los Santos

 

Vystudované školy, nejvyšší dosažené vzdělání: střední škola zdravotní asistent, vysoká škola hasič

Kurzy: sebeobrana a první pomoc

Proč právě vy: vlastním vp: A, B, C. Rád bych se stal členem HZS protože mám mnoho skusenosti s HZS, chodil jsem jako malej na hasičský kroužek. Chodil jsem na Box, Karate a rugby takže řekl bych že kondičku mám a taky se dokážu bránit. Chtěl bych pokračovat v tom co mě dělá šťastným

 

Motivační dopis: Narodil jsem se v Irsku ve  Wexford, bydlel jsem tam do mých 12 let. Chodil jsem na hodně kroužku což se týká kroužky na sebeobranu na kondičku a tak dále. Anglicky umím plynule. Pak v létě když mi bylo 12 tak jsme se odstěhovali z Irska do České Republiky. Nějaký lidi jsem tam už znal protože jsme se jezdili za babičkou a za dědou, skoro půlka lidí co bydleli v tom městě kde jsem bydlel chodili na hasičský kroužek, tak jsem taky začal chodit. Po roce jsem začal běhat za náš okres a byl jsem v tom hodně dobrej ;) Hned co jsem skončil školu tak jsem se odstěhoval do Los Santos. Viděl jsem že v Montgomery je HZS a rád bych jsem pokračoval v tom co mě dělá šťastným. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9


Powered by LeoSight IFS
LT~92