Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Problem s adminon


WOXOFF

Hráč

4
8.3.2021 20:56

Podal som si report na forum o unban lebo bol neopravneny, ujo admin ma nenechal odpovedat ne jeho spravu a hned temu uzavrel ja si stale stojim za tym ze ban bol nepravom lebo auto ani moja postava nemala ziadne poskodenie.A mohol by mi najprv napisat v hre oco sa jedna a nie mi len tak z nicoho nic dat ban. Non Rp driving to urcite nebol a injures som nemal mat ake

WOXOFF

Hráč

4
8.3.2021 20:59

*Jedna sa o hraca Vyin alebo tak nejak

neznamy#2452 udělil za tento příspěvek varování: Double Post.

neznamy#2452

Smazaný účet

17
8.3.2021 21:14

hoj WOXOFF,

Vyjadrujem sa opäť k tvojej sťažnosti a žiadosti o unban.. Každopádne vyjadrím sa ručne stručne.

O čo šlo ?
V jeden krásny pondelkový deň nám do vysielačky prišiel call s tým , že na ich lokácii uniká nejaké vozidlo. Vozidlo po nejakej chvíľke bolo stratené tak sme sa spoločne s @Michael vydali na pátranie.. Po chvíľke sme našli jedno vozidlo ktoré išlo véélice rýchlo po diaľnici. Samozrejme sme sa ihneď otočili a išli sme po tebe.. Ty si nám ale unikal tak sme zahlásili unikajúce vozidlo. Po chvíľke prenásledovania si to zobral asi tak v 200km/h do púštnych dún. V tom momente som vystúpil z vozidla a letel som za tebou (V Duty) kým som ťa prenásledoval a snažil som sa zistiť tvoje ID, tak si si krásne driftoval po dunách a skákal tam z piesočného kopčeka na piesočný (V tom momente som ťa zabanoval)

Prečo som UnBan zamietol a dal som ti na druhú žiadosť varovanie ?
Prvú tvoju žiadosť som si prečítal s tým, že v žiadosti si nedodal žiadny dôkaz ktorý by svedčil voči mne (Či už video alebo iný spôsob dôkazu.) Prvú žiadosť som ti zamietol a zamkol som ti ju. (S tým, že pokiaľ by sa k tomu iný Administrátor chcel vyjadriť, tak si to môže odomknúť a môj rozsudok zmeniť. Ty si si v okamžiku túto žiadosť skopíroval a dal si si ihneď novú žiadosť. Týmto úkonom si už porušil prvé pravidlo a to je duplikovanie tématu.


12) Duplicitní témata jsou zakázána. Jedná se o zakládání více témat se stejným obsahem nebo stejnou pointou. Vyjímkou je založení podobného tématu s rozumným časovým odstupem. Duplicitní kopie témat budou mazány.

Taktiež sa mi celkom nepozdávalo tvoje správanie na discorde ktoré taktiež nebolo úplne najpríjemnejšie.


Pre zaujímavosť v tomto obrázku je vidieť porušenie pravidla 4, 3

3. Neoznačujte konkrétní členy AT, použijte kanál #help, nebo označujte pouze @help, pokud se jedná o prioritní problém, který může řešit pouze AT.

4. Neurážejte ostatní uživatele, nevyvolávejte zbytečné hádky, neřešte zde své spory.

Toto tvoje správanie ma presvedčilo že žiadosť ti zamietnem.

Záver
K tejto sťažnosti sa nejdem naďalej vyjadrovať a počkám na vyjadrenie Hlavných Administrátorov. Nabudúce si radšej prečítaj pravidla Discordu a Webu pred tým ako sa na mňa budeš takmer zbytočne sťažovať.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024