Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

problem


Jareksebesta

Hráč

4
23.6.2021 18:30

Ahoj,mam vetsi problem s prihlasenim nedavno jsem si menil heslo tady ale ve hře se nemužu se stejnym heslem prihlasit +mam dalsi problem kdyz mi nacita samotna hra a pak mapy tak se mi to sekne a nemuzu se asni prihlasit ,hraju nekolik tydnu na stejnem pc vzdy bez problemu a az ted,prosim o nějaky help 

Holub

Hráč

45
23.6.2021 18:49

https://leosight.cz/forum/topic/5245

Stačí se napojit na starou IP adresu (ta, kde 0/5 lidí, přepojí tě to na správnou IP). 

Jareksebesta

Hráč

4
23.6.2021 18:53

jojo to same mi to taky dela mam taky sedou obrazovku bez loga leosight

Jareksebesta

Hráč

4
23.6.2021 19:07

Dobry to mi funguje kdyz se pripojim na jinou IP a pak hned na zpravnou adresu pripojim se ale takovy problem jsem jeste nikdy nemel az ted,,,dale se nemuzu prihlasit po zmene hesla

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Double-post
23.6.2021 22:52, naposledy upraveno 23.6.2021 22:54 uživatelem Rataj

Heslo ve hře a na webu je vždy stejné (používá se stejný účet). Pokud se ti lze přihlásit na web, půjde se ti úplně stejným heslem přihlásit i do hry. Ujisti se také, že píšeš správně jméno (včetně velkých a malých písmen) a jestli při psaní hesla nemáš zapnutý caps lock, nebo vypnutý num lock a podobně.

Taky si tady na fóru přečti návod na úpravu příspěvků, aby ses příště vyhnul double-postům a duplicitním tématům, která jsou proti pravidlům našeho fóra.


Powered by LeoSight IFS
LT~37

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo