Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

2 pravdy a 1 lež

1 2



Zorra

Hráč

41
11.8.2021 11:41, naposledy upraveno 11.8.2021 11:52 uživatelem Zorra

Ahoj 💚 Zorra se vrací s novou off-topic hrou!

Jmenuje se to 2 pravdy a 1 lež. Možná to znáte od youtuberů ale jestli ne tak nevadí je to úplně jednoduchá hra. Každý napíše 3 věty z toho 2 jsou pravdivé a 1 je lež.

Další hráč vždycky zkusí uhádnout co je pravda a co lež ale jen vždycky k těm větám předchozího hráče no a samozřejmě přidá svoje 3 věty a takhle furt dokola. Aby to byla větší sranda tak svůj tip můžete odůvodnit.

Když to neuhodnete tak se to už nedozvíte co byla ta lež ze zbývajících dvou, jenom teda pokud vám to třeba ten člověk bude chtít prozradit jako takový dodatek až bude psát nějaký další příspěvek.

Ale potřebujeme taky zjistit jestli se ten člověk trefil nebo ne a proto pokud se trefí tak ten předchozí hráč mu dá na příspěvek fajfku a pokud se netrefí tak mu dá křížek. Ještě vás poprosím abyste nedávali vůbec křížky nebo fajfky pokud nejste ten předchozí ať se to neplete. Vlastně nám v tom docela pomůže pravidlo 14 které bych takhle chtěla využít.

No a taky třeba kdo uhodne nejvíc lží tak pak dostane nějakou odměnu.

 

Začínám:

1.  Je mi víc než 18 let.
2.  Začala jsem zase hrát na Skimu.
3.  Zora je moje skutečné jméno.

11.8.2021 11:51

Určitě ti je víc než 18, předpokládám, že se i Zora jmenuješ. Jen na to Skimo nevlezeš.

Dovolím si pokračovat.

1. Jsem české národnosti

2. Hraji v kapele 

3. Umím na nějaký hudební nástroj.

 

 

11.8.2021 12:07
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zorra

Hráč

41
11.8.2021 12:23, naposledy upraveno 11.8.2021 12:24 uživatelem Zorra

Tipnu si že dvojka a trojka spolu souvisí. 😬 Takže nejezdíš podle předpisů a proto jsi havárku měl. Podle mě je dvojka lež. Předpisově si myslím že nejezdíš a drahý auto ti budu věřit. Pro každýho je drahý něco jinýho takže jsi prostě mohl našetřit. 😂

 

Pokračuju:

1. Nikdy jsem nevolala s někým z AT.
2. Nemám vlastní auto.
3. Bylo mi nabídnuto focení aktů.

11.8.2021 12:58

Protože jsi žena, zcela jistě ti focení nabídnuto bylo, to už je snad v dnešní smutné době standard. Mimoto věřím, že jsi s někým z AT volala, v AT bylo v minulosti dost členů, což zvyšuje tu pravděpodobnost. V komunitě jsi tedy vcelku známá. 3-2 = 1, pokud mne to na základní škole naučili dobře, tudíž nám zbývá jen jedna možnost, vlastní povoz. Kdyby tyto otázky nebyly pospolu a povoz by byl součástí jiného tria, určitě bych tomu věřil, momentálně ale předpokládám, že své auto nemáš.

 

1. Zvládám více než 3 jazyky.

2. Jsem jakkoli tělesně postižený.

3. Hraní her se věnuji od útlého věku.

Tak se ukažte.

 

 

11.8.2021 13:16, odstraněno 11.8.2021 13:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kenny15

Hráč

19
11.8.2021 14:38

Tož. ETSko v dnešní době má snad každý a tipl bych, že ho kotlíš hodně, takže to bude asi pravda.

Zbývajů nám dvě. Narodil sas v Německu, ale leda tak kůsek od českých hranic. To druhé je hovadina :D

 

1. Mám děvčicu, bo na Moravě je možné všecko.

2. Můj první výjezd byl s AED, se kterým jsem osobu zachránil. (Automatizovaný externí defibrilátor)

3. Za tři roky dostanu medailu za věrnost I. stupně, bo budu již 10 let členem SDH. (Sbor dobrovolných hasičů).

EmposOfc

Hráč

41
11.8.2021 15:03

No nechce se mi moc věřit tomu že máš ženu pač hraješ MTA, ovšem možné to je a myslím si spíš že tedy ta trojka bude hloupost. Medaili dostaneš ale nebudou to tři roky ale třeba dva nebo čtyři.

 

1. Zvládl jsem test v autoškole na 100%

2. Preferuji naftu před benzínem

3. Nedokážu pít čistou vodu

 

Kenny15

Hráč

19
11.8.2021 15:38

MTA hraju pro rekreacu. Děvčica sa našla. 2 jsem si vymyslel, ale AED by sme měli dostat, a trojka jest pravda, bo jsem k SDH ofiko natoupil v roce 2014, v tej době mě bylo 10 roků. Včil mám 17, a tak si to spočítej. Nevadí. 

Autoškolu dělals na 10x, máš radši benál, i když je včil drahý jak potvora a čistů vodu piješ po kýblách.

 

1.  Moje nejoblíbenější pivo je Bernard 12.

2. Byl jsem pomáhat v noci, když sa přes Moravu prohnalo tornádo.

3. Byl jsem s Pudi venku.

Zorra

Hráč

41
11.8.2021 19:11, naposledy upraveno 11.8.2021 19:13 uživatelem Zorra

Lež bude jednička. Jsi moravák tak určitě piješ Zubra.

 

Pokračuju:

1. Umím pole dance. 👯‍♀️
2. Jako malá jsem chtěla být zpěvačkou. 🎤
3. Měla jsem huge crush na někoho z LS. 😍

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~66