Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolání vůči rozsudku C-142 | Kostya Yamskikh


Zeintar

Hráč

49
28.9.2021 23:34

Podatel: Kostya Yamskikh

Věc: Odvolání vůči rozsudku C-142 


Odůvodnění:

Ruská verze - originál

Сегодня я узнал, что меня приговорила С-142 к пожизненному заключению.
Я провел три месяца в камере предварительного заключения, и сегодня меня отправили в тюрьму Лас-Паясадас.
Только здесь мне рассказали о приговоре. Ко мне также не относились как к человеку в камеру.
Я все время был в камере голый, целых три месяца, мне здесь только одежду давали.
Мне отказали в переводчике или адвокате, который напишет за меня апелляцию на чешском языке.
Только сейчас у меня есть возможность написать обращение на моем родном языке, и, надеюсь, оно будет переведено.
Я в тюрьме и должен быть здесь до конца своей жизни только потому, что напился и под действием наркотиков признался в одиннадцати убийствах.
Тогда меня нашли раненым в машине, мне даже не оказали медицинскую помощь, и меня поместили в камеру.
Я не знаю, есть ли против меня какие-либо улики. Я хочу справедливого судебного разбирательства.
Докажи мою вину или освободи меня. Пожалуйста. Это недостойно.

Спасибо. Костя Ямских.


Česká verze - překlad

Dnes jsem se dozvěděla, že jsem byla odsouzená rozsudkem číslo S-142 na doživotní pobyt ve vězení.
Tři měsíce jsem strávila v cele předběžného zadržení a dnes mě převezli do věznice v Las Payasadas.
Až tady mi řekli o tom rozsudku. Taktéž se mnou v CPZ nebylo zacházeno jako s člověkem.
Celou dobu jsem v cele byla nahá, celé tři měsíce, oblečení mi dali až tady.
Odmítali mi tlumočníka nebo advokáta, který by za mě napsal odvolání v češtině.
Až teď mám možnost napsat odvolání ve svém mateřském jazyce a snad bude přetlumočeno.
Sedím ve vězení a mám tu být do konce svého života jen proto, že jsem se ožralá a pod vlivem drog přiznala k jedenácti vraždám.
Našli mě tenkrát zraněnou v autě, lékařské pomoci se mi ani nedostalo a byla jsem umístěna do cely.
Nejsem si vědoma, že by proti mě existovaly jakékoliv důkazy. Chci spravedlivý soud.
Prokažte moji vinu, nebo mě osvoboďte. Prosím vás. Tohle je nedůstojné.

Děkuji. Kostya Yamskikh.


Záměr: viz. odůvodnění

Přílohy:

Odesláno z věznice Las Payasadas.


Powered by LeoSight IFS
LT~30