Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



Lofanek

Hráč

32
14.4.2020 10:59, naposledy upraveno 9.6.2020 15:20 uživatelem Lofanek

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy


Nábor do ZZS je otvorený! Chceš sa stať záchranárom? Stačí vyplniť prihlášku podľa vzoru. Samozrejme pred tým, než si vôbec podáš prihlášku by si si mal prečítať OOC aj IC podmienky, ktoré musíš spĺňať.


OOC podmienky

  • Hráč musí mať aspoň 15 rokov alebo viac (vedenie frakcie môže udeliť výnimku)
  • Hráč musí dodržiavať pravidlá RP a musí ovládať RP na úrovni
  • Hráč musí mať funkčný mikrofón (pri prípadnej komunikácii)
  • Hráči, ktorí používaju Discord majú väčšiu prioritu pred hráčmi, ktorí ho nepoužívajú (90% komunikácie vedieme cez túto aplikáciu)

IC podmienky

  • Postava musí mať viac ako 25 rokov
  • Postava musí mať čistý register trestov
  • Postava musí vlastniť vodičský preukaz skupiny B

Ako prebieha nábor?

  • Hráč si najskôr podá prihlášku, ktorá bude vyhodnotená vedením frakcie
  • Pokiaľ hráč neprešiel, má šancu napísať novú prihlášku najskôr za týždeň
  • Pokiaľ hráč prešiel, tak prejde krátkym pohovorom v hre, poprípade na TeamSpeaku

Poznámka

  • Prihlášky smerujte pod tento topic (nevytvárajte nový)
  • Do životopisu nepíšte veci typu "Pracoval som xy rokov ako primár" a pod. (väčšine z Vás to jednoducho nesedí do veku Vašej IC postavy a nikoho s tým nezaujmete. Taktiež primár, ktorý ledva ošetrí krvácanie nie je tiež moc výhra).

Vzor prihlášky

[OOC]

Prezývka:

Vek:

Ako často môžem byť na serveri:

 

[IC]

Celé meno:

Vek:

Dátum narodenia:

Kontakt:

Životopis:

Prečo sa chcem pridať k ZZS:

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky


 

14.4.2020 11:35, naposledy upraveno 14.4.2020 12:43 uživatelem syrovevajco

[OOC]

Prezývka: Lukáš Navrátil (herní účet: syrovevajco)

Vek: 15

Ako často môžem byť na serveri: Na serveru můžu být od rána až po večer, není škola takže mám mnoho času.

 

[IC]

Celé meno: Paul Mount

Vek: 26

Dátum narodenia: 19.8.1994

Kontakt: 714951

Životopis (100+ slov): Zdravím, jmenuju se Paul Mount, je mi 26 let a žiju v České Republice. Když jsem byl malý, bydlel jsem s matkou v Anglickém městě Brighton. V České Republice žiju už od svých 19 let, takže už jsem sedmým rokem tady. Mám rád přátelskou komunitu, nepodporuju nelegální věci a jsem rád u dobrých lidí. Jsem nadšený fanoušek fotbalu, zbožňuju auta, ikdyž se v nich moc nevyznám a pro svojí práci dělám maximum. 

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Mám velký zájem se přidat k zzs kvůli tomu, že jsem vždycky chtěl být buď policista, nebo záchranář. Když se ráno probudím, něco se stane a musí se zavolat záchranka, stalo se mi, že nikdo nepřijel. Žiju pro práci a dělám pro ní vždycky maximum, rád bych pomohl i tady a vydal ze sebe všechno. Co se týče zkušeností, nějaké důležité postrádám, ale jsem ten typ člověka, který se rád učí nové věci v životě.

 

Slibuju, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordě nebo na TeamSpeaku s rychlejším vyhodnotěním přihlášky. :)

Pa7r9k

Hráč

8
14.4.2020 12:43

Vzor prihlášky

[OOC]

Prezývka: Pa7r9k

Vek: 17

Ako často môžem byť na serveri: Ako len chcem. :) Aj celý deň

 

[IC]

Celé meno: Ellie Sunday

Vek: 28

Dátum narodenia: 18/04/1992

Kontakt: 537782

Životopis (100+ slov):

Volám sa Ellie , mam vyštudované právo na vysokej škole. Mam niekoľko titulov ako ste pri mojom mene mohli vidieť. Pochádzam z Los Angeles. Pred 10 rokmi sme sa presťahovali do Prahy z mojou matkou. Teraz žijem sama a snažím si nájsť prácu po tom čo mi zomrela matka. Som šikovna a usilovná.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Potrebujem prácu aby som mala kde bývať. Je to ten hlavný dôvod. Pretože nemam zdroj príjmu a druhý je spoznať dalších ľudí v meste. Budem veľmi rada ak by sme sa stretli pri osobnom pohovore. Myslím že to bude lepšie ako písomne.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Dantys

Hráč

2
14.4.2020 15:23, naposledy upraveno 29.4.2020 21:02 uživatelem Dantys

 

[OOC]

Prezývka: Honza [ ve hre Robert Halusni

Vek: 16

Ako často môžem byť na serveri: Každý den

 

[IC]

Celé meno: Robert Halusni

Vek: 36

Dátum narodenia: 1.1.1996

Kontakt: 812266

Životopis: Dobrý den jmenuji se Robert a je mi 36 let. Žil jsem 18 let v Německu, a rozhodl jsem se v 18 letech se přestěhovat do české republiky. Jenže si nežiju moc dobře tím myslím peníze, ale nějak se umím uživit. Miluji práci adrenalin a nezastaví mně žádné nebezpečí které bych mněl udělat. Tohle bude vše.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Chci se přidat do ZZS protože jsem odmalička jsem si hrál na záchránaře a řekl jsem si že to musí být ta šance kterou nesmím prošvihnout. Taky jsem chtěl vždycky zachránit lidem život jako mému bráchovy ale zemřel... A proto bych chtěl být zachránář abych zachránil život ostatným.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Dosty

Hráč

4
14.4.2020 17:09

[OOC]

Prezývka: Dosty

Vek: 20

Ako často môžem byť na serveri: Skoro každý den.

 

[IC]

Celé meno: Michal Stella

Vek: 25

Dátum narodenia: 27.4.1988

Kontakt: 664044

Životopis (100+ slov): Zdravím jmenuji se Michal Stella je mi 25 let a pocházím z Brna. Do prahy jsem se odstěhoval před 5 lety za rodinou a prací. Mám vystudovanou střední a vysokou školu v Brně. Rád sportuji hraju hokej a fotbal a občas chodím běhat. Do Prahy jsem přišel abych si hlavně našel slušnou práci takže budu rád za brzký kontakt jelikož zdravotnictvý je mým velkým koníčkem.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): K ZZS se chci přidat jelikož mě ta práce neskutečně naplnuje a baví už jsem dokonce u ZZS jednou dělal v Brně takže si myslím že bych se do toho mohl zase dostat navíc mám rád slušný a spolehlivý lidi a to u vás jsou na 100 procent. Starat se o lidské zdraví je fajn záležitost a byl bych moc rád kdybych byl toho součástí.

Slibuju, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordě nebo na TeamSpeaku s rychlejším vyhodnotěním přihlášky. :)

14.4.2020 20:32
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

CobbleZ

Hráč

1
14.4.2020 20:57

[OOC]

Prezývka: CobbleZ

Vek: 15

Ako často môžem byť na serveri: Na server nechodím 1000x denně ale tak 2x-3x denně

 

[IC]

Celé meno: Pavel Lofaro

Vek: 28

Dátum narodenia: 22.10.1991

Kontakt: 816049

Životopis (100+ slov): Čauko ja su Pavel Lofaro, kamarádi mi říkají, More Pavle. Narodil sem se do chudý rodiny v Mostě, kde su pomáhal místním. Zachránil su život tak 10 a víc lidem, vždy pouze jako první pomoc, víš jak braško. Vystudoval sem zemědělku, mám řidičhák na auto. Potřebuju jakoukoliv práci potřebuju cash zvládl bych na výbornou minimálně řidiče sanitky. Pracoval sem chvíli pro nemocnici v Mostě, ale poté su odešel. Su skromný, vlastním Škhódu sto dvacet l. Já a porušit zákon? NIKDY. Sem čistej jak nevim co viš jak hej. Hrozně rád bych u Vás pracoval. Potřebuju jakýkoliv příjem peněz. Nezklamu vás.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Potřebuju příjem peněz, živil su se jako popelář a u převozů. Zachraňovat životy se podaří. Každopádně mi jde o peníze abych měl na jedny takové věcičky, se kterými mám velké plány. Přijetí by mi výrazně pomohlo a já bych pomohl vám. Zvládnu řídit sanitku a i více věcí, klidně najednou.

Lofanek

Hráč

32
15.4.2020 09:44, naposledy upraveno 15.4.2020 10:32 uživatelem Lofanek

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy 

Personálne oddelenie


Dobrý deň,

po vyhodnotení prihlášok na pohovor postupujú: Paul Mount, Emily Robson, Ellie Sunday a Michal Stella.

((o pohovore sa dohodneme prostredníctvom PM))

 

S pozdravom,

MUDr. Sophia Riggs

tel.: 368817


 

Ilcus

Hráč

0
16.4.2020 20:38

Vzor prihlášky

[OOC]

Prezývka: Ilcus

Vek:21

Ako často môžem byť na serveri: jak kdy podle času a náladu, vetšinou bývám na serveru cca 4 hodiny

 

[IC]

Celé meno: Nikita Tarasenko

Vek: 29

Dátum narodenia: 2.3.1991

Kontakt: 649539

Životopis (100+ slov): Dobrý den, jmenuji se Nikita Tarasenko, je mi 29 let, jsem svobodný, bezdětný, pochazím z Ruska z Moskvy. Ve svých 5-ti letech jsem se s rodinou přestěhoval do Prahy, kde doteď žiji. Ovládám tři světové jazyky: Ruštinu, češtinu a Angličtinu. Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu, Ruská, Praha 10, poté vysokou školu zdravotnickou Duškova 1094, 150 00 Praha 5-Smíchov. Dříve jsem pracoval v Liberecké nemocnici jako chirurg, ale díky tomu,že žiji v Praze bych tam rád také našel uplatnění. Mezi mé koníčky patří sport hlavně fotbal, hokej a tenis.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): 

Myslím si, že jsem kvalitní doktor a mám této nemocnici co nabídnout, i přes nižší věk mám dle mého dost zkušeností i s těmi nejtěžšími případy. Umím jednat rychle a s chladnou hlavou. Jsem pro tuto práci zapálený a jsem rád, že mohu zachraňovat životy. Rád se učím novým věcem.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Lukasss

Hráč

6
17.4.2020 22:46, naposledy upraveno 17.4.2020 22:50 uživatelem Lukasss

[OOC]

přezdívka : Lukáš 

věk : 17

jak můžu být aktivní ? Skoro každý den, s vyjímkou kdy budu někdě pryč.

 

[IC]

Celé jméno: Lucka Stepanova

věk: 24

datum narození: 12.2.1996

kontakt: 873121

 

Dobrý den jmenuji se Lucka Stepanova, je mi 24 let a pocházím z Něměcka kde jsem sloužila jako primářka dětského oddělení. Co se týče vzdělání mám vystudovanou vysokou školu s titulem PhDr a mám praxe ve zdravotnictví jak jsem již psala. Co se jazyků týče ovládám : Angličtinu, Ruštinu, Němčinu, Francouzštinu. V Praze žiji již druhým rokem, tudíž přesně vím kde co je, a tak jsem vzchopná identifikovat v podstatě jakékoli hlášené místo. Mezi mé koníčky patří : Rybaření, tanec, Basketball, Běh, posilování.

Proč se chci přidat k ZZS?

Protože jak jsem již psala dělala jsem v zahraničí tudíž jsem vzchopná vám ukázat i jiné postupy a trochu dát v některých věcech naší Pražské nemocnici nový dech. Jsem pečlivá a svoji práci vykonávám minimálně na 100% nikdy né méně, jsem zkušená lékařka s dlouholetou praxí a myslím, že někoho jako jsem já je mít v týmu dobré a samozřejmě se moc ráda přiučím i novým věcem.

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, Discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejšího vyhodnocení přihlášky

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~82

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo