Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



Myda

Hráč

1
23.4.2020 00:12, naposledy upraveno 23.4.2020 00:14 uživatelem Myda

[OOC]

Prezývka: Mýďa

Vek: 16

Ako často môžem byť na serveri: Počas karantény klidně 8hodin, minimálně 2h

PS.: Discord i TS3 mám a používám.

[IC]

Celé meno: Matthew Johnson

Vek: 25

Dátum narodenia: 15.1.1995

Kontakt: 376570

Životopis: Jmenuji se Matthew Johnson a je mi 25 let. Mám vystudované čtyřleté gymnázium zakončené maturitní zkouškou a filozofickou fakultu zakončenou bakalářským titulem. Jsem klidný a rozumný člověk s hojnými zkušenostmi v oboru psychologie a psychoterapie. Jsem komunikativní člověk, který vždy rád pomůže. 

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Chci pomáhat lidem a nejlépe se stát psychologem. Co nejvíce svého času chci dát do práce, abych se pořád zlepšoval a zdokonaloval ve svých schopnostech. 

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Lofanek

Hráč

31
24.4.2020 12:31

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy 

Personálne oddelenie


Dobrý deň,

po vyhodnotení prihlášok na pohovor postupujú Matthew Johnson, Erica Shell a Mark Fierro

((o pohovore sa dohodneme prostredníctvom PM alebo napíšte vedeniu na discord (Lofan#6238, Sandleríno#8388)))

 

S pozdravom,

MUDr. Sophia Riggs

tel.: 368817

Japonec

Hráč

1
24.4.2020 15:15, naposledy upraveno 24.4.2020 15:17 uživatelem Japonec

[OOC]

Prezývka: Japonec

Vek: 15

Jak často mohu byt na serveru Na serveru můžu být od rána až po večer, není škola takže mám mnoho času.

 

[IC]

Celé meno: Jack Palkos

Vek: 21

Dátum narodenia: 1.1.1999

Kontakt:  386214

Životopis (100+ slov): Zdravím, jmenuju se Jack Palkos, je mi 21 let a žiju v České Republice. Když jsem byl malý, bydlel jsem s matkou v Anglickém městě Brighton. V České Republice žiju už od svých 19 let, takže už jsem sedmým rokem tady. Mám rád přátelskou komunitu, nepodporuju nelegální věci a jsem rád u dobrých lidí. Jsem nadšený fanoušek fotbalu, zbožňuju auta, ikdyž se v nich moc nevyznám a pro svojí práci dělám maximum. 

Proč saechcim přidat k ZZS (50+slov): Mám velký zájem se přidat k zzs kvůli tomu, že jsem vždycky chtěl být buď policista, nebo záchranář. Když se ráno probudím, něco se stane a musí se zavolat záchranka, stalo se mi, že nikdo nepřijel. Žiju pro práci a dělám pro ní vždycky maximum, rád bych pomohl i tady a vydal ze sebe všechno. Co se týče zkušeností, nějaké důležité postrádám, ale jsem ten typ člověka, který se rád učí nové věci v životě.

 

Slibuju, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordě nebo na TeamSpeaku s rychlejším vyhodnotěním přihlášky. :)

Lofanek

Hráč

31
24.4.2020 20:53, naposledy upraveno 24.4.2020 21:10 uživatelem Lofanek

Ahoj Japonec,

tvoju prihlášku zamietam a to z dôvodov:

  • Pokiaľ hráč neprešiel, má šancu napísať novú prihlášku najskôr za 2 týždne - od tvojej poslednej prihlášky, ktorá bola zamietnutá prešlo 6 dní
  • tvoj životopis a dôvod, prečo sa chceš pridať k ZZS bol okopírovaný z tej prvej prihlášky (aspoň si si mohol zmeniť vek lebo.. V České Republice žiju už od svých 19 let, takže už jsem sedmým rokem tady, vek = 21 :thinking:)
26.4.2020 15:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

31
26.4.2020 18:28

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy 

Personálne oddelenie


Dobrý deň,

Vašu prihlášku zamietam a to z dôvodov:

  • Váš dátum narodenia nesedí k Vášmu veku
  • Vaše skúsenosti nesedia k Vášmu veku (pokiaľ beriem dátum narodenia)

Novú prihlášku môžete odoslať najskôr o 2 týždne.

 

S pozdravom,

MUDr. Sophia Riggs, Riaditeľ ZZS

tel.: 368817

FluterShy

Hráč

11
27.4.2020 23:52

[OOC]

Přezdívka: FluterShy

Věk: 24

Ako často môžem byť na serveri: Bývám tam hlavně večer. Zřídka přes den

 

[IC]

Celé meno: Megan Hane

Vek: 27

Dátum narodenia: 8.4.1993

Kontakt: 770986

Životopis:  Jmenuji se Megan Hane. Narodila jsem se v New Yorku. Studovala jsem střední školu v New Yorku se zaměřením na zdravotnictví. Absolvovala jsem dvě vysoké školy a to Psychologii a poté Chirurgii, kterou jsem studovala v česku. Hnedka po té co jsem udělala titul v psychologii tak jsem se přestěhovala do česka, kde jsem pracovala chvíli jako psycholožka, během toho jsem dělala akreditaci na chirurga.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Už jsem v ZZS pracovala v Brně a nesmírně mě to bavilo. Mám už s tím zkušenosti a ráda bych se přidala k vám do Prahy. V Brně už jako záchranář nepracuji, a ta práce už mi chybí. Mám co nabídnout a určitě bych vás nezklamala.

Lofanek

Hráč

31
28.4.2020 10:13

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy 

Personálne oddelenie


Dobrý deň,

po vyhodnotení prihlášky postupujete na pohovor.

((o pohovore sa dohodneme prostredníctvom PM alebo napíš vedeniu na discord (Lofan#6238, Sandleríno#8388)))

 

S pozdravom,

MUDr. Sophia Riggs, riaditeľ ZZS

tel.: 368817

Evelon

Hráč

1
28.4.2020 12:22

[OOC]

Prezývka: Evelon

Vek: 19

Ako často môžem byť na serveri: Každý den

 

[IC]

Celé meno: Filip Zika

Vek:35

Dátum narodenia: 8.srpna 1986

Kontakt: 770 836

Životopis: Dobrý den, jmenuji se Filip Zika, je mi 36, a ve Zdravotnictví se pochybuji již od skončení Základní Školy.  Mám vystudovanou Střední Zdravotnickou Školu, a VOŠ s oborem zdrav. záchranář. Hned po vystudování jsem začal pracovat u ASČR( 4 roky) jako řidič záchranář. Před rokem jsem u ASČR skončil a začal jsem působit u TransHospitalu ve výjezdové skupině na pozici řidič záchranář, kde jsem až doteď. Mezi mé znalosti patří například. Umění Anglického a Německého jazyka, práce s pc, práce s lidmi a komunikace, sebeobrana 

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Protože mě práce baví, a vím, že dokážu být užitečný pro výjezdovou skupinu díky svým řidičským a zdravotnickým znalostem. Baví mě práce s lidmi, a ještě více mě baví jim pomáhat. 

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

29.4.2020 00:15, naposledy upraveno 30.4.2020 17:24 uživatelem adamsenpai

Prezývka: adamsenpaii

Vek: 14 (bohužel :/)

Ako často môžem byť na serveri: max. 5 hodin s pauzama na oběd a někdy i večeři.

 

[IC]

Celé meno: Jaroslava Králová

Vek: 39

Dátum narodenia: 20.června 1980

Kontakt: tel. 777 770

Životopis: (100+slov) Dobrý den, Jmenuji se Jaroslava, Je mi 39 let a jsem z České Republiky. Momentálně jsem bez práce. Mám Střední Zdravotnickou Školu s Maturitou, Nemám vystudovanou Vysokou Školu. Mám praxi s ježděním se záchrankou a mám řidičský průkaz skupiny B. Dříve jsem pracovala jako Zdravotní Sestra a jako Záchranářka v Fakultní Nemocnici v Plzni, přesněji Fakultní nemocnice Lochotín. Ovládám s jazykama, Češtinu,Němčinu a Angličtinu, mám státnici z Angličtiny. Jelikož bydlím v Praze, takže vím, kde se co nachází. Ráda posiluju, běhám a sportuju. 

 

Prečo chcem pridať k ZZS: Protože nechci zahodit svoje vzdělání a mé praxe, třeba k nějaké práci, kde je mi to k budižničemu, tak chci, abych byla k něčemu využitelná. Baví mě zachranovat lidi, kteří jsou v nouzi a kteří potřebují pomoc. Také bych chtěla říct, že jsem velice vstřícná ke své práci a proto chci, abych byla výpomocná a abych dokázala zachránit životy.

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakcí na serveru, discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejšího vyhodnocení přihlášky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~68