Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



Riksapolovic

Hráč

1
9.5.2020 15:19

[OOC]

Prezývka: Riksapolovic

Vek: 18

Ako často môžem byť na serveri: Klidně celý den.

 

[IC]

Celé meno: Erica Shell

Vek: 21

Dátum narodenia: 20.7. 1999

Kontakt: 311183

Životopis (100+ slov): Jmenuji se Erica Shell, je mi 21 Let a mám vystudovanou střední školu s maturitou. Žádné zkušenosti s lékařstvím nemám, ale jsem ochotná se učit novým věcem. Jsem flexibilní, mladá a pracovitá žena, která ví co chce. Myslím si, že bych byla dobrou posilou do týmu.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Jako číslo jedna bych se chtěla zajistit v tomto měste a najít si bydlení. Jsem obětavá a tak si myslím, že bych byla velice dobrou posilou mezi vaše řady. 

11.5.2020 13:06, naposledy upraveno 11.5.2020 13:34 uživatelem Volnost

[OOC]

Přezdívka: Japonec

Věk: 17

Jak často mohu být na serveru: Skoro každý den

Dodatečné info: Býval jsem dva roky Lékařem na jednom IZS serveru

 

[IC]

Celé jméno: Jack Palkos

Věk: 21

Datum narození: 1.1.1999

Kontakt: 386214

Životopis (100+ slov): Jmenuju se Jack Palkos. Moje rodiče Dříve bydleli v České republice, proto mam české jméno. Pocházím z Las Venturas, kde jsem vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu v Las Ventuar, následoval po dokončení SŠ jsem vystudoval Vysokou školu zdravotnickou, obor zdravotnický záchranář v San Fierro. Měl jsem takové praxe u ZZS v San Fierro, tudíž jsem si vyzkouším práci ZZS. Dělal jsem Během toho takové dobrovolného záchranářů na veřejných akcích. Takové rád Zdravém například běhám nebe dělám bojové sporty.

Proč se chci přidat k ZZS (50 + slov): Chci pomáhat lidem v nouzi, protože dělat dobrovolného záchranáři mě velmi bavila, ale je načase jít na vyšší úroveň. Rád se učím novým věcem.

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, Discordia či na TeamSpeak s žádostí rychlejšího vyhodnocení přihlášky

Semir784

Hráč

0
11.5.2020 13:40

[OOC]

Prezývka: Edo

Vek: 18

Ako často môžem byť na serveri: skoro každý deň

 

[IC]

Celé meno: Jan Liptak

Vek: 25

Dátum narodenia: 8.8.1990

Kontakt: 887905

Životopis: Dobrý deň

Volám sa Jan Liptak a pochádzam zo Slovenska z Košíc. Vyštudoval som strednú priemyselnú školu dopravnú v Košiciach ale bol som záchranár pred troma rokmi pretože ma to ťahalo a chcem zachraňovať životy nie preto lebo aby som bol hrdina ale preto lebo dobrý pocit, taktiež ma táto práca bavila ale z rodinných dôvodov som musel skončiť ale rád by som sa sem vrátil. Veľmi rýchlo sa učím to čo ma baví a táto práca ma baví a taktiež rád pracujem v kolektíve. Bol by som vďačný keby že, ma prijmete späť.

Prečo sa chcem pridať k ZZS:

Je to môj život a chcem robiť to čo ma naplňuje a baví, nejde mi o príjem ale o dobrodružstvo, akciu a kamarátstvo, je mi jedno, že či príjem bude taký alebo taký. 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

CenT99

Hráč

2
11.5.2020 19:14, naposledy upraveno 11.5.2020 19:20 uživatelem CenT99

Prezývka: Cent

Vek: 20

Ako často môžem byť na serveri: 8 Hodin denně 7 dní v týdnu.

 

[IC]

Celé meno: Xuan Nguyen

Vek: 18

Dátum narodenia: 15. Října 2002.

Kontakt: 112211

Životopis: Dobrý den, jmenuji se Xuan Nguyen. Je mi 18 let, a v Praze žiji skoro 2 roky. Narodil jsem se v Vietnamu, ale vyrostl jsem v Česku kde jsem studoval (chvíli) medicínu na Masarykově Univerzitě v Brně. Dokážu mluvit plynule Vietnamsky, Česky, Slovensky a Anglicky. Mám jednu starší sestru, která studuje na Univerzitě Karlově v Praze. Rád řídím auta, rád pracuji s elektronikou a rád se učím novým věcem. Také mám velmi rád turistiku, poznávání nových kultur, a miluji cestování.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Hledám dobrý kolektiv, kde se pracuje týmově, rád komunikuji s lidmi. Rád bych jezdil na výjezdy, miluji akci takže to je přesně to pravé pro mně. Navíc, rád zachraňuji lidi, a rád jím pomáhám. Lehce se vše rychle, a rád naučím. Navíc mám zkušenosti se zdravotnictvím, protože (jak už jsem zmiňoval) jsem studoval na Masarykově Univerzitě medicínu. Sice jsem mladý, ale vše se naučím rychle, takže bych byl rád, kdyby jste mě vzali do týmu, a spolupracoval s vámi.

Děkuji za přečtení, a případné nabrání do ZZS. S Pozdravem Xuan Nguyen.

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, Discordia či na TeamSpeak s žádostí rychlejšího vyhodnocení přihlášky.

FluterShy

Hráč

11
12.5.2020 22:23, naposledy upraveno 12.5.2020 23:11 uživatelem FluterShy

[OOC]

Prezývka: FluterShy

Vek:24

Ako často môžem byť na serveri: Převážně až večer, málokdy přes den

 

[IC]

Celé meno: Benita Fontan

Vek: 29

Dátum narodenia: 11.6.1990

Kontakt: 533 237

Životopis:
Jmenuji se Benita Fontat, narodila jsem se v Lleida, kde jsem žila do svých 19 let. Studovala jsem na střední zdravotnické škole v Lleida. Mám vystudovanou střední školu v oboru zdravotnické lyceum. V 19 letech jsem se odstěhovala do Česka, a tam začla chodit na vysokou školu do Hradce Králové se zaměřením na gynekologii a porodnictví. Ovládám anglický jazyk, španělský.
Co jsem absolvovala vysokou školu v Hradci jsem dostala nabídku práce a to porodní asistentku v Brně Bohunicích. Tam pracuji 3 roky.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Ráda bych se stala přínosem Pražské nemocnice. A chci být nápomocná jak to jen jde. V Brně už být nechci, to místo se mi zhnusilo. Prahu jsem navštěvovala jako menší, ale i v době co jsem studovala a líbila se mi víc jak Brno. Chtěla bych i zachraňovat životy. V ZZS nemám zkušenosti, protože jsem byla pořád v nemocnici. Ráda se stanu členem tak skvělé nemocnice.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

sandlerino

Hráč

39
12.5.2020 22:54, naposledy upraveno 12.5.2020 22:54 uživatelem sandlerino

Zdravotnická záchranná služba

hlavního města Prahy

personální oddělení


Dobrý den,

 

Po vyhodnocení přihlášek personálním oddělením postupují na pohovor tito žadatelé:

Erica Shell (( @Riksapolovic ))

Jack Palkos (( @Volnost / @Japonec ))

Jan Liptak  (( @Semir784 ))

Benita Fontan (( @FluterShy ))

Prosím tyto žadatele aby mne kontaktovali na jeden z níže uvedených kontaktů.

 

Za personální oddělení,

Zástupce ředitele ZZS HMP,

MUDr. Ing. John Sandler, Ph.D.,

email: ((DISCORD Sandlerino#8388 nebo soukromá zpráva zde na webu))

telefon: 571098


další kontakty:

Ředitel ZZS HMP,

MUDr. Sophia Riggs

email: ((Discord Lofan#6238 nebo soukromá zpráve zde na webu @Lofanek ))

telefon: 368817

yVladimirCZ

Hráč

0
13.5.2020 11:36

Dobrý den nemohl bych pracovat u zzs,?

sandlerino

Hráč

39
13.5.2020 11:56, naposledy upraveno 13.5.2020 11:58 uživatelem sandlerino

Zdravotnická záchranná služba

hlavního města Prahy

personální oddělení


Dobrý den,

 

Nejdříve si musíte podat správnou přihlášku. 

 

Za personální oddělení,

Zástupce ředitele ZZS HMP,

MUDr. Ing. John Sandler, Ph.D.,

email: ((DISCORD Sandlerino#8388 nebo soukromá zpráva zde na webu))

telefon: 571098


další kontakty:

Ředitel ZZS HMP,

MUDr. Sophia Riggs

email: ((Discord Lofan#6238 nebo soukromá zpráve zde na webu @Lofanek ))

telefon: 368817

14.5.2020 19:13, odstraněno 15.5.2020 20:51 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kanee

Hráč

7
14.5.2020 22:25, naposledy upraveno 15.5.2020 00:42 uživatelem Kanee

[OOC]

Prezývka: Kanee

Vek: 15 

Ako často môžem byť na serveri: záleží na potřebě , není problém být online každý den.

 

[IC]

Celé meno: Anthony Restavski 

Vek: 26

Dátum narodenia: 10.11.1994

Kontakt: 391660

Životopis: Dobrý den, jmenuji se Anthony Restavski , pochazím z Ameriky , ale již delší dobu žiji zde v České republice. V Americe jsem byl od 15 let u armády, kde jsem piloval na své fyzičce abych mohl být jeden z nejlepších. Mám vystudovanou vysokou školu . Také vlastním samozdřejmě řidičský průkaz B. Dokážu zachovat chladnou hlavu , i v těch nejtěžších situacích a akcích. Rád pomáhám lidem , nejen lidem také i zvířatům které mám taky rád :). Problémy se zákonem občas mám, nejsem spokojený s prací policistů , neříkám že dělám záměrně problémy to rozhodně ne , ale mám namysli řešení problémů ze strany policisty. Mám rád rychlé auta, sport, zvířata a své kamarády. Mám také rád přesnost či dokonalost , je dobré mít vše po ruce a vědět kde a co mám. Jsem také otevřený všem novým věcem.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Rád pomáhám lidem , starat se o životy ostatních je něco jiného než se starat pouze o svůj, chtěl bych zachranovat jejich životy a i kdyby to už nešlo , udělat všechno pro to , aby to ještě šlo . I malá šance je nějaká šance . Nejradši pomohl všem , vím , že to nelze. Být u ZZS je můj sen , pocta ,  být v dobrém kolektivu se všemi záchranáři. Jsem spolehlivý a co se po mně chce , snažím se splnit na 150%. Také mě žene kupředu každá pochvala za dobře odvedenou práci. Samozdřejmě , peníze jdou stranou , pokud se zachanují životy , to je snad jasné. Pokud bych se měl přiučit něčemu novému , není problém.

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, Discordu či na TeamSpeaku s žádostí rychlejšího vyhodnocení přihlášky.

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~85