Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



Japonec

Hráč

1
18.4.2020 19:12, naposledy upraveno 18.4.2020 19:13 uživatelem Japonec

OOC :

přezdívka : Japonec

věk : 15

jak můžu být aktivní ? Skoro každý den, s vyjímkou kdy budu někdě pryč.

 

[IC]

Celé jméno: Jack Palkos

věk: 21

datum narození: 1.1.1999

kontakt: 386214

 

Dobrý den jmenuji se Jack Palkos, je mi 21 let a pocházím z Česka kde jsem sloužil jako primář dětského oddělení. Co se týče vzdělání mám vystudovanou vysokou školu s titulem PhDr a mám praxe ve zdravotnictví jak jsem již psal. Co se jazyků týče ovládám : Angličtinu, Slovenštinu V Praze žiji již druhým rokem, tudíž přesně vím kde co je, a tak jsem vzchopná identifikovat v podstatě jakékoli hlášené místo. Mezi mé koníčky patří : Rybaření, tanec, Basketball, Běh, posilování. Obchod ze zbraněmi , Autoškola , Úřad , PČR

19.4.2020 20:21, odstraněno 19.4.2020 21:27 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

32
19.4.2020 22:39

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy 

Personálne oddelenie


Dobrý deň,

po vyhodnotení prihlášok na pohovor postupuje len Michael Spirit

((o pohovore sa dohodneme prostredníctvom PM))

 

S pozdravom,

MUDr. Sophia Riggs

tel.: 368817

Bomba

Hráč

15
20.4.2020 13:48

[OOC]

Prezývka: NegatívnaBomba

Vek: 14

Ako často môžem byť na serveri: Každý deň podla toho ako som na tom s učením ale denne cca 3 hodiny aj viac

 

[IC]

Celé meno: Robert Fuco

Vek: 31

Dátum narodenia: Září ,12 1989

Kontakt: Mobilný kontakt: 555351

Životopis (100+ slov): Volám sa Robert Fuco. Narodil som sa v Ružomberku v roku 1989. Ale býval som v Štúrove. Ako malý som zvykol chodiť do útulku pozerať sa na psíkov chcel som jedného ale mama mi to nedovolila. Bohužial zomrela pri výbuchu boilera. Žil som len s otcom v jednom dome.V škole ma bavila biológia ale nemal som chuť chodiť do školy lebo ma šikanoval jeden deviatak. Nakoniec som išiel na zdravotnícku školu do Dunajskej Stredy. Vyštudoval som ju. Otec nakoniec dostal rakovinu pľúc a aj zomrel. Zostal som sám so starými rodičmi. Oni ešte žijú naštastie. Nakoniec som prišiel do Prahy a tam som aj teraz a potrebujem si nájsť prácu.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov):Vyštudoval som zdravotnícku školu a od malička s tým mám skúsenosti.Niesom lenivý a mám dobrú kondičku takže rýchle akcie pre mňa nebudú problém. Viem podať rýchlu a efektívnu prvú pomoc kedykolvek je treba. Som vyštudovaný zdravotník takže s touto prácou by som nemal mať najmenšiu chybu. Preto mám záujem o túto pozíciu.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

20.4.2020 17:20, odstraněno 20.4.2020 18:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zdenek

Hráč

21
20.4.2020 21:16

[OOC]

Prezývka: Zdenek

Vek: 17

Ako často môžem byť na serveri: Budu se snažit každý den.

Dodatečné info: Byl jsem cca 2 roky lékař na jiném IZS Serveru 

 

[IC]

Celé meno: Zdenek Marcelo 

Vek: 34

Dátum narodenia: 4.2. 1986

Kontakt: 284239

Životopis (100+ slov): Jmenuji se Zdenek Marcelo, je mi 34 a pocházím z České Republiky. V České Republice jsem vystudoval Střední zdravotnickou. Po úspěšném vystudování jsem šel na Vysokou školu zdravotnickou kterou jsem také úspěšné vystudoval. Tudíž jsem vystudovaný zdravotnický záchranář. V Česku jsem měl také praxe kde jsem si to mohl vše vyzkoušet. Už mých 7 let jsem jezdil na různé zdravotnické tábory a když jsem byl starší tak i na různé přednášky která se týkala zdravovědy. Velice rád sportuji, mezi mé oblíbené sporty patří bojové sporty a hokej.

 

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Už od malička jsem byl veden ke zdravovědě. Velice rád pomáhám lidem a proto mě baví nejvíce práce záchranáře. Velice rád se budu profesně nadále vzdělávat. 

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

 

 

 

21.4.2020 00:41

[OOC]

Prezdívka: Zdendas

Věk: 17

Jak často můžu být na serveru: Každý den hraji. (většinou od 11 do 4-6 rána)

 

[IC]

Celé jméno: Paige Parker

Věk: 28

Datum narození: 25/9/1992

Kontakt: 579501

Životopis (100+ slov): Jmenuji se Paige Parker, moje matka pochází z Ameriky a otec z Prahy, mluvím plynule anglicky i česky. Má národnost je česká. Jako školu jsem si vybrala střední školu zaměřenou na policii, to mě však nebavilo, tak jsem přestoupila na střední školu zdravotnictví, kterou jsem úspěšně  splnila s ukončeným maturitním listem. Vlastním řidičský průkaz skupiny B i A, mám ráda adrenalinové sporty a jsem velice vstřícný člověk. Mám ráda, když někomu mohu pomoci v nouzi. Jsem velmi zkušená i co se týče administrativy a nedělá mi problém cokoliv potřebné sepsat. Je mi v celku jedno jaké budu mít zaměření na práci, bude mě naplňovat cokoliv. 

Proč se chci přidat k ZZS (50+slov): Práce by mě hodně naplňovala, byla bych neustále ve službě a v pohotovosti přistoupit k zákrokům. To znamená, že budu na místě co nejrychleji to půjde. Jsem velmi zručná a nemám stres při výkonu práce a pracuji rychle. Když něco rozdělám, tak bych to nebyla já, abych to nechala nedodělané.

Lofanek

Hráč

32
21.4.2020 08:55

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy 

Personálne oddelenie


Dobrý deň,

po vyhodnotení prihlášok na pohovor postupujú Robert Fuco a Paige Parker (Matej Vcelka a Zdenek Marcelo sú už vo frakcii)

((o pohovore sa dohodneme prostredníctvom PM alebo mi napíšte na discord (Lofan#6238)))

 

S pozdravom,

MUDr. Sophia Riggs

tel.: 368817

GoldKiid

Hráč

0
22.4.2020 09:54

[OOC]

Prezývka: GOLDKIID

Vek: 15

Ako často môžem byť na serveri: Každý den, minimálně 2h

 

[IC]

Celé meno: Mark Fierro

Vek: 26 let

Dátum narodenia: 22. května 1994

Kontakt: 387052

Životopis (100+ slov):

Zdravím. Jmenuji se Mark Fierro, a od svých 18ti let žiju v Praze. Dřív jsem vyrůstal v Českých Budějovicích, společně se svými rodičmi, a když jsem dovršil 18ti let, nastal čas se o sebe začít starat sám. Do Prahy jsem se odstěhoval z důvodu velice zajímavých památek, a Fast Foodu na každém rohu. Už od mala jsem se chtěl stát záchranářem, a tak si chci splnit svůj sen. Mám vystudovanou vyšší odbornou zdravotnickou vysokou školu. Ovládám velice dobře Anglický jazyk, a trochu i Německý. Za těch 8 let co žiji v Praze, znám Prahu až moc dobře a dokážu se na veškerá místa rychle a bezpečně dopravit. Vlastním řidičský průkaz skupiny B.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov):

Už od mala jsem se chtěl stát zachranářem a mít vůli pomáhat lidem. Prahu znám moc dobře, a na veškerá místa se dokážu rychle a samozřejmě bezpečně dopravit. Umím dobře zaRPit situace, autonehody, atp. Dokážu dobře postupovat při nehodách, atp. Jsem slušný člověk, a dokážu komunikovat bez nadávek. A to je asi všechno.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Riksapolovic

Hráč

1
22.4.2020 16:59

[OOC]

Prezývka: Riksapolovic

Vek: 18

Ako často môžem byť na serveri: Klidně celý den.

 

[IC]

Celé meno: Erica Shell

Vek: 21

Dátum narodenia: 20.7. 1999

Kontakt: 311183

Životopis (100+ slov): Jmenuji se Erica Shell, je mi 21 Let a mám vystudovanou střední školu s maturitou. Žádné zkušenosti s lékařstvím nemám, ale jsem ochotná se učit novým věcem. Jsem flexibilní, mladá a pracovitá žena, která ví co chce. Myslím si, že bych byla dobrou posilou do týmu.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Jako číslo jedna bych se chtěla zajistit v tomto měste a najít si bydlení. Jsem obětavá a tak si myslím, že bych byla velice dobrou posilou mezi vaše řady. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~63