Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



Ruby

Hráč

1
1.5.2020 13:34

[OOC]

Prezývka: Neimi

Vek: 16

Ako často môžem byť na serveri: Kdykoliv mám čas, jsem na serveru.

 

[IC]

Celé meno: Jakub Pokorny

Vek: 25

Dátum narodenia: 24.10.1994

Kontakt: 835 480

Životopis: Přijel jsem do města.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Protože mám zkušenosti z ostatních serverů a baví mě rp.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

SmokerEscobar

Hráč

2
3.5.2020 15:14

[OOC]

Prezývka: Smoker (SmokerEscobar)

Vek: 21

Ako často môžem byť na serveri: Jelikož mám zaměstnání s pohyblivou pracovní dobou a zároveň jsem manažerem nejmenované společnosti, můj čas se odvíjí od mého zaměstnání.

 

[IC]

Celé meno: Mgr. Roy Khan

Vek: 31

Dátum narodenia: 29. 7. 1989

Kontakt: 651462

Životopis: Pocházím z Norska, kde jsem úspěšně maturitní zkouškou ukončil studium v oboru Zdravotnické lyceum, ovšem tento obor mne tolik nenaplňoval jako právo a veřejná bezpečnost. Rozhodl jsem se odcestovat do České Republiky za jiným životem a tam mne trklo studovat na vysoké škole Ambis v Brně. Studium mne tolik naplňovalo že jsem dosáhl titulu Mgr. v oboru bezpečnostního managementu se zaměřením na kriminalistiku a kriminologii. Po ukončení studia jsem neváhal a okamžitě jsem se hlásil ke skupině kriminální policie a vyšetřování v Praze. Díky mému aktivnímu zájmu a projevených aktivitách jsem byl časem povýšen až do samotného vedení již zmíněné SKPV, kde jsem léta působil jako Major. Ovšem ne všechno trvá věčně, až jednoho dne přišla nabídka která se neodmítá, a to je post předsedy vlády České republiky. Bez váhání jsem tento post obsadil a držím si jej do dnes.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Jak jsem již zmiňoval v přiloženém životopise, nic netrvá věčně a mám zájem se nadále rozvíjet ve zdravotnickém oboru a zachraňovat lidské životy.

 

Slibuji že nebudu zatěžovat vedení frakce s žádostmi o přednostní zařazení mé žádosti do výběrového řízení, skrze žádný komunikační prostředek, médium, či sociální síť.

golemakcz

Hráč

34
3.5.2020 15:50

[OOC]

Prezývka: golemakcz

Vek:20

Ako často môžem byť na serveri: Skoro celej den

 

[IC]

Celé meno: Nela Khan

Vek: 29

Dátum narodenia: 10.7.1991

Kontakt:348792

Jmenuji se Nela Khan Pochazím z Italie v České Republice žiju už 16 let Je mi 29 let mam vystudovanou vysokou školu AMBIS Brně,V oboru bezpečnostní management se zaměřením na národní bezpečnost,ihned po škole sem nastoupila do PČR, tam sem vydržela na hodnosti Nadpraporčík, pote jsem nastoupila do vlády na post ministra Financí do ktéreho sem do dnes.


Prečo sa chcem pridať k ZZS: chtěla bych rozvíjet své zkušenosti a hlavně pomahat lidem učit se nové věci ohledně medicíny.

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky.

sandlerino

Hráč

39
4.5.2020 18:06, naposledy upraveno 5.5.2020 12:13 uživatelem sandlerino

Zdravotnická záchranná služba

hlavního města Prahy

personální oddělení


Dobrý den,

 

Po vyhodnocení přihlášek personálním oddělením postupují na pohovor tito žadatelé:

Filip Zika (( @Evelon ))

Jaroslava Králová (( @adamsenpai ))

Roy Khan (( @SmokerEscobar ))

Nela Khan (( @golemakcz ))

 

Prosím tyto žadatele aby mne kontaktovali na jeden z níže uvedených kontaktů.

 

Za personální oddělení,

Zástupce ředitele ZZS HMP,

MUDr. Ing. John Sandler, Ph.D.,

email: ((DISCORD Sandlerino#8388 nebo soukromá zpráva zde na webu))

telefon: 571098

matimeroCZ

Hráč

1
4.5.2020 22:53

Dobrý den jmenuji se ve hře martin muller a je mi 24 let chtěl bych se přidat k sanitkám protože jsem jednou musel řídit sanitku protože nebyli záchranáři musel jsem zachránit kamaráda tato práce se mi zalíbyla na tolik že jsem podal tuto přihlášku .

5.5.2020 01:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
5.5.2020 12:12, naposledy upraveno 7.5.2020 22:28 uživatelem sandlerino

 

Zdravotnická záchranná služba

hlavního města Prahy

personální oddělení


Dobrý den,

 

Po vyhodnocení přihlášek personálním oddělením postupují na pohovor tito žadatelé:

Charlotte Ester Abernathy (( @neznamy#15 ))

 

Prosím tyto žadatele aby mne kontaktovali na jeden z níže uvedených kontaktů.

 

Za personální oddělení,

Zástupce ředitele ZZS HMP,

MUDr. Ing. John Sandler, Ph.D.,

email: ((DISCORD Sandlerino#8388 nebo soukromá zpráva zde na webu))

telefon: 571098

KilopasCZ

Hráč

3
6.5.2020 21:20, naposledy upraveno 7.5.2020 12:15 uživatelem KilopasCZ

[OOC]

Prezývka: KilopasCZ

Vek: (Myslím si, že není třeba sdělovat, na pohovoru to klidně řeknu.)

Ako často môžem byť na serveri: Každý den (ZATÍM)

 

[IC]

Celé meno: Eleanor_Kadlecova

Vek: 33 

Dátum narodenia: 1/8/1986

Kontakt: 528545

Životopis: Zdravím, jmenuji se Ela. Od mala jsem toužila o tom, že budu pracovat ve zdravotnictví. Narodila jsem se v malém městečku vedle Olomouce. Vždy jsem dojížděla na svoji střední školu zdravotnickou, kterou jsem úspěšně dokončila. Potom jsme se s mými rodiči přestěhovala do velkoměsta Prahy, kde jsme do teď. Ráda pomáhám lidem v nesnázích nebo v jakémkoli problému. Za svůj menší cíl beru vystudovaní střední školy. Po celkovém dokončení jsem pracovala jako sestra na dětské JIP a občas jsem vypomáhala záchranné službě. A teď se chci dostat na jeden z mích dalších cílů. Pracovat v centrální nemocnici v Praze. Doufám, že to dopadne. (V budoucnu bych si ráda chtěla dostudovat zdravotnickou fakultu, zaměření na Pediatrii.)

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Ráda pomáhám ostatním, práce na záchrance i v ordinaci mě baví, mám zkušeností ze školních praxí a na jednotce intenzivní péče (JIP).

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

moriscze

Hráč

1
7.5.2020 11:18

[OOC]

Prezývka:Moris

Vek:22

Ako často môžem byť na serveri:Na serveru můžu být podstatě furt.Zároveň nově streamuji z tohoto serveru.

 

[IC]

Celé meno:Pavel Kropac

Vek:22

Dátum narodenia:14.června 1998

Kontakt:696626

Životopis:Dobrý den.Jmenuji se Pavel Kropac.Je mi 22 let a právě jsem se přistěhoval z ciziny.V cizině jsem studoval vysokou školu lékařství které jsem úspěšně dokončil.Praxe:Byl jsem záchranář v Německu hned po ukončení studia.Práce mě ale tam moc netáhla a radši jsem se chtěl vrátit zpět do České Republiky.Jazyky které ovládám:Angličtina,Němčina,Čeština.Mezi moje koníčky patří zdraví životní styl,běh,cvičení.

Prečo sa chcem pridať k ZZS:Jelikož moje rodina je v Německu též u záchranné služby tak mě to táhne už od malinka.Chci pomáhat lidém,nedělám to pro peníze ale hlavně z důvodu že je to jako můj druhý život.Již na vysoké škole jsem byl velmi šikovný alespoň podle kolektivu a učitelského sboru.Rád se přiučím i novým věcem které mi pomůžou nadále dělat skvělou práci.

sandlerino

Hráč

39
7.5.2020 22:33

 

Zdravotnická záchranná služba

hlavního města Prahy

personální oddělení


Dobrý den,

 

Po vyhodnocení přihlášek personálním oddělením postupují na pohovor tito žadatelé:

Eleanor Kadlecova (( @KilopasCZ ))

Pavel Kropac (( @moriscze ))

 

Prosím tyto žadatele aby kontaktovali personální oddělení na jeden z níže uvedených kontaktů.

 

Za personální oddělení,

Zástupce ředitele ZZS HMP,

MUDr. Ing. John Sandler, Ph.D.,

email: ((DISCORD Sandlerino#8388 nebo soukromá zpráva zde na webu))

telefon: 571098


další kontakty:

Ředitel ZZS HMP,

MUDr. Sophia Riggs

email: ((Discord Lofan#6238 nebo soukromá zpráve zde na webu @Lofanek ))

telefon: 368817

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~81

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo