Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



jakoubeksmrk

Hráč

1
25.5.2020 17:41

 


[OOC]

Prezývka: Pavlis (herní účet: jakoubeksmrk)

Vek: 15

Ako často môžem byť na serveri: přibližně 5 hodin, někdy i déle.

 

[IC]

Celé meno: Jakub Vrba

Vek: 25 let

Dátum narodenia: 15.4. 1994

Kontakt: telefonní číslo : 489893

Životopis: Zdravím, jmenuju se Jakub Vrba, je mi 25 let a žiju v České Republice. Když jsem byl malý, bydlel jsem s matkou. V České Republice žiju celý život. Mám rád přátelskou komunitu, nepodporuju nelegální věci a jsem rád u dobrých lidí. Jsem nadšený fanoušek hokeje, zbožňuju auta a pro svojí práci dělám maximum.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Mám velký zájem se přidat k zzs kvůli tomu, že jsem vždycky chtěl být buď policista, nebo záchranář. Když se ráno probudím, něco se stane a musí se zavolat záchranka, stalo se mi, že nikdo nepřijel. Žiju pro práci a dělám pro ní vždycky maximum, rád bych pomohl i tady a vydal ze sebe všechno. Co se týče zkušeností, nějaké důležité postrádám, ale jsem ten typ člověka, který se rád učí nové věci v životě.

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, Discordia či na TeamSpeak s žádostí rychlejšího vyhodnocení přihlášky

25.5.2020 19:20, odstraněno 25.5.2020 21:21 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

tomassvoboda

Hráč

1
29.5.2020 10:59

Přezdívka : tomassvoboda

Věk : 23

Jak často můžu být na servru : pořád defakto 

Jméno : Petra Kalticka

Věk : 32

Kontakt : 495417

Datum narození : 15.01. 1988

Životopis : 

Vystudovala sem Střední a Vysokou školu zdravotní v Brně . Po ukončení ZZS studia jsem nastoupila jako řadový lékář ve soukromé klinice ve Francii . Po zapracování sem si rozšířila zkušenosti a začala se věnovat oboru Ortoprdie a Interního oddělení, po IPVZ sem nastoupila jako zástupce primáře Interního oddělení. Řidičský průkaz samozřejmostí (aktivní řidič) , zdrav kurzy také samozřejmostí , zdravotní stav bez omezení. Trestní rejstřík čistý , svobodná a bezdětná , časově flexibilní , směnnost - klidně nepřetržitý 

Proč se chci přidat k ZZS :

Mám vystudovanou školu i praxy v zahraničí , ráda bych pokračovala i nadále u vás

Slibuji že nebudu otravovat vedení frakce na servru či discordu či na TS se žádostí urychlení přijetí přihlášky

sandlerino

Hráč

39
31.5.2020 15:48


Zdravotnická záchranná služba

hlavního města Prahy

personální oddělení


Dobrý den,

 

Po vyhodnocení přihlášek personálním oddělením na pohovor postupují tito žadatelé:

Alexander Savel (( @RogelimBlack ))

Jakub Vrba (( @jakoubeksmrk ))

Petra Kalticka (( @tomassvoboda ))

 

 

Za personální oddělení,

Zástupce ředitele ZZS HMP,

MUDr. Ing. John Sandler, Ph.D.,

email: ((DISCORD Sandlerino#8388 nebo soukromá zpráva zde na webu))

telefon: 571098

1.6.2020 12:29

Prezývka: yaaakub009

Vek: 17

teraz bez srandy študujem strednú zdravotnú ked tak pošlem vysvedčenie nie je problem

Ako často môžem byť na serveri: teraz cez karantenu nonstop

 

[IC]

Celé meno: Alica Star

Vek: 26

Dátum narodenia: 1.6.1994

Kontakt:717740

Životopis: Dobrý den, volám sa Alica Star a mám záujem pracovať ako ZZS, mám vyštudovanú SZŠ v Nitre a dalej som sa venovala Medicíne, o túto prácu by som mala záujem, kedže väčšina členov mojej rodiny vykonáva túto prácu, mala by som záujem.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Celá moja rodina pracuje ako zdravotný oddiel

KubikSK

Hráč

1
1.6.2020 22:08

[OOC]

Prezývka: Kubo

Vek: 18

Ako často môžem byť na serveri: Každý deň.

 

[IC]

Celé meno: Kenny Howard

Vek: 34

Dátum narodenia: 23.5.1986

Kontakt: tel.č.: 833710

Životopis: Dobrý deň volám sa Kenny Howard, mám 34 rokov. Narodil som sa v Anglicku. Keď som mal 4 roky , s rodinou sme sa presťahovali na Slovensko, konkrétne do Bratislavy. V Prahe bývam už 8 rokov. Študoval som na zdravotníckej strednej škole. Po úspešnom ukončení tejto školy som nastúpil na Slovenskú zdravotnícku univerzitu v Bratislave ktorú som tiež úspešne ukončil. Som slobodný a bezdetný. Pracoval som ako záchranár na Slovensku ale musel som sa presťahovať do Prahy z rodinných dôvodov a tak som ďalej nemohol pokračovať vo svojej obľúbenej práci. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti ZZS.  Svoj voľný čas trávim najradšej s kamošmi alebo v posilovni. Zo športov mám najradšej volejbal a florbal.

Prečo sa chcem pridať k ZZS:  Túto prácu mám strašne rád. Chcem sa k vám pridať preto, lebo ma táto práca naplňuje a baví ma. Nakoľko ako som spomínal vo svojom životopise už som pracoval v tejto oblasti takže s praxou nemám žiadny problém a rád sa pri učím novým veciam. Táto práca ma robí šťastným a tak dúfam že sa čoskoro uvidíme.

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Xavi

Hráč

14
3.6.2020 16:15, naposledy upraveno 3.6.2020 16:16 uživatelem Xavi

[OOC]

Prezývka: Xavi

Vek: 15

Ako často môžem byť na serveri: 2-3 hodiny denne.

 

[IC]

Celé meno: Michal Kamensky

Vek: 26

Dátum narodenia: Januar 18.,1994

Kontakt:669629

Životopis: Zdravím volám sa Michal Kamensky. Mám 26 rokov. Pochádzam zo Slovenska. Ked som mal 25 rokov tak som sa presťahoval do Prahy za robotou. Mám vyštudovanú strednú a vysokú školu v Bratislave. Som veľký fanúšik basketballu. A rád pomáham ľudom. 

Prečo sa chcem pridať k ZZS:

Mám veľký zaujem sa pridať ku ZZS preto lebo rád pomáham ľudom a chcem taktiež zachraniť dákych ľudí. Tiež potrebujem zarobiť na dom a auto. Som starostlivý a vykonávam pracu na max. A potreboval by som ešte vyučit.

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky.

 

neznamy#2452

Smazaný účet

17
4.6.2020 15:55, naposledy upraveno 4.6.2020 16:05 uživatelem neznamy#2452

[OOC]

Prezývka : Adam, Adamko

Vek : 15

Ako často môžem byť na serveri : takmer každý deň.

 

[IC]

Celé meno : Pablo De Escemia

Vek : 26

Dátum narodenia : 31.5 1994

Kontakt : 807181

Životopis : Zdravím volám sa Bc. Pablo De Escemia mám 26 rokov a prišiel som z Mexika. Po skončení Strednej školy som sa presťahoval do Bratislavy kde som vyštudoval Vysokú školu. Keď som v mojich 22 rokoch ukončil Vysokú školu som sa presťahoval do malého bytu v Brne. Keď som mal 25 presťahoval som sa do Prahy kde žijem do dnes. Hľadám si prácu a nič lepšie ako toto mi neprišlo na um. Nejaké zaškolenie by sa hodilo.

Prečo sa chcem pridať k ZZS? : Rád by som pomáhal občanom Prahy a zachraňoval by som im ich životy. Potreboval by som prácu kedže v Prahe žijem len 3 mesiace a bez roboty.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky.

 

IxLover

Hráč

1
4.6.2020 17:49

[OOC]

Prezývka: !?NEXT?! to mam na discordu a tady IxLover tež na serveru

Vek: 13

Ako často môžem byť na serveri: Cele dny, někdy ne

(Něco k dodatku: Na jinejch ic který již umřeli tak sem pracoval jako hasič a na jiných serverech někdy jako ZZS)

 

[IC]

Celé meno: Kate O'Clementova

Vek: 26

Dátum narodenia: Únor 14. 1994

Kontakt: 832020

Životopis: Narodila se v roce 1994 únoru 14. V londýnské nemocnici. Po 5 Letech co se učila chodit a takhle tak rozmejšlela i nad svojí prací, hodně přemýšlela nad policistkou i záchranářkou nebo doktorkou. Po dalších 5 Letech jí umřela maminka, byly to smutný dny a divný, Kate se ty dny cejtila divně a smutně. V 11 Letech pomáhala tátovy pracovat na autech protože táta byl známý drifter, z Prefektura Tokio. Mezitím co uplynulo 15 Let tak se chtěla stát doktorkou, Napsala životopis a momentálně čeká jestli jí přijmou byla by moc ráda. 

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Protože ZZS mě práce bavily z jiného města. Zkušeností jakštak mam.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Lofanek

Hráč

31
5.6.2020 10:17

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy 

Personálne oddelenie


Dobrý deň,

po vyhodnotení prihlášok na pohovor postupujú Kenny Howard, Michal Kamensky a Pablo De Escemia

((o pohovore sa dohodneme prostredníctvom PM alebo napíšte na discord (Lofan#6238)))


S pozdravom,

MUDr. Sophia De Rodri

tel.: 368817

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~76