Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



scooty

Hráč

0
19.6.2020 12:58, naposledy upraveno 19.6.2020 13:01 uživatelem scooty

[OOC]

Prezývka: scooty

Vek: 14

Ako často môžem byť na serveri: na serveru mohu být v podstatě každý den 

 

[IC]

Celé meno: Lea Nova

Vek: 21

Dátum narodenia: 22. dubna 1999     

Kontakt: 389024 nebo email leanova21@seznam.cz (discord Tadeáš#6449)

Životopis: Jmenuji se Lea Nova je mi 21 let,jsem z Plzně kde jsem se vyučila auto mechaničkou a udělala jsem maturitu po vyučení jsem šla studovat práva. Po dostudování jsem šla pracovat rok HZS kde jsem byla nějakou dobu zdravotník po roce jsem se přistěhovala do Prahy a začla sem pracovat jako hlídač TSI a po té jsem přešla opět k HZS. Mám řidičské oprávnění typu B a dovolím si říct že jsem dost dobrá řidička.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Moje mamka byla zdravotní sestra a táta byl sanitář a vždy mě tato práce fascinovala a vždy sem si přála být doktor nebo zdravotní sestra a zachranovat životy.

20.6.2020 17:05, odstraněno 20.6.2020 17:06 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.6.2020 10:45, naposledy upraveno 6.7.2020 14:38 uživatelem Crazy

[OOC]

Prezývka: Crazy

Vek: 14

Ako často môžem byť na serveri: Každý den

 

[IC]

Celé meno: Patrik Smith

Vek: 34 let

Dátum narodenia: 20.11.1986

Kontakt: 794 695

Životopis: Jmenuji se Patrik Smith a narodil jsem se v Pražské nemocnici, po dokončení základního vzdělání jsem byl přijat na Bezpečnostě právní akademii a následně   na Vysokou Báňskou školu v Ostravě. Po dokončení školy jsem byl přijat k Hasičskému Záchrannému Sboru jako zdravotník na pozici vrchní referent. Kvůli stěhování jsem byl nucen HZS opustit, a najít si jinou práci v tomto oboru.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Jelikož už nějaké ty zkušenosti mám, a chci je stále sbírat. Chci být členem dobrého kolektivu a chci zažít ten adrenalin. Rád pomáhám lidem, protože nejlepší pocit je ten když někoho zachráníte

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

 

Smith

24.6.2020 10:47

Prezývka: fiery222

Vek:18

Ako často môžem byť na serveri: Skoro celej den

 

[IC]

Celé meno: Fierry Johnson

Vek: 25

Dátum narodenia: 12.09.1994

Kontakt:431063

Volám sa Fierry Johnson mám 25 rokov. Mám vyštudovanú strednú zdravotnícku. Potom som študoval a ešte aj študujem na Vysokej škole. Pochádzaam z malej dedinky pri Bratislave. Logicky som sa narodil v Bratislave potom. Som síce čierny ale myslím, že to nebudeme problém, mám vela skúseností a poznám pojmy pri zachranovaní.

Moje pracovné skúsenosti sú : Vodič OAS, Pracoval som u MpP a v tomto meste som už pracoval aj u ZZS kým neprišla iná práca

Dalej som pracoval aj ako HZS

Pre viac info treba volať.

24.6.2020 18:10, naposledy upraveno 24.6.2020 18:10 uživatelem SedliX

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Personální úsek


Vážení uchazeči,

k poledni dne 24. 6. 2020 došlo k vyhodnocení zaslaných životopisů.

Na pohovor postupuje:

paní doktorka Bielik,

pan Smith

a pan Johnson.

((@neznamy#1911, @Crazy, @fiery222))


Všimli jsme si, že někteří postupující současně zadali přihlášku k HZS či pracují na vysokých pozicích v jiných společnostech. Proto prosíme, informujte nás, pokud nemáte zájem o pracovní pozici u ZZS.


Postupující nyní čeká druhé kolo přijímacího řízení - ústní pohovor. Pro jeho provedení nás, prosím, kontaktujte na níže uvedených kontaktech. 

MUDr. Sophia De Rodri - Ředitelka ZZS HMP

  • tel.: 368-817
  • e-mail: sophia.de.rodri@zzshmp.cz ((Discord Lofan#6238))

MUDr. Jan Válek, Ph.D. - Zástupce ředitelky ZZS HMP

  • tel.: 662-934
  • e-mail: jan.valek@zzshmp.cz ((Discord SedliX#2670))

Důrazně žádáme, abyste z důvodu pohovoru nevolali na tísňovou linku 155.


Zdravotnická záchranná služba hledá nové záchranáře a lékaře, kteří doplní posádky RZP a RLP zasahující na území hlavního města Prahy. Vystupte ze své komfortní zóny a staňte se záchranářem. Nabízíme vám práci, která není jen opakující se rutinou. Co vám můžeme dále nabídnout?

  • Zajímavou práci na prestižním pracovišti.
  • Stabilní zaměstnání, možnost kariérního růstu.
  • Vzdělávací akce pro zaměstnance zdarma.
  • Relativně neměnný kolektiv, na který se můžete spolehnout nejen při výkonu služby.
  • Nástupní plat 32 000 Kč.
  • Zdravotní pojištění zaměstnancům ZZS platí zaměstnavatel.

za ZZS HMP,

Jan Válek, zástupce ředitele

 

Dave1

Hráč

2
24.6.2020 21:15

[OOC]

Prezývka: Dave1 nebo Mad Eye

Vek: 14

Ako často môžem byť na serveri: Každý den

 

[IC]

Celé meno: Adéla Bartošová

Vek: 35

Dátum narodenia: 24. únor 1985

Kontakt: Tel. 883363

Životopis: Narodila jsem se v Mulačové nemocnici, poté jsem vystudovala zakladní školu, potom jsme šla na Zdravotní školů v Klatovech, a poté na Vyšší Odbornou Zachranařskou Školů. Pracovala jsem nějakou dobu u ZZS, poté jsem přestoupila k HZS a dělala jsem tam Zdravotníká.

Prečo sa chcem pridať k ZZS:  Chci se přidat protože je to mé povolaní vysněné od malička a proto jsem vystudovala tu školů. Pracovala jsem u ZZS spoustu let. O mé zkušeností se nemusíte bát. :)

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

bandis1

Hráč

1
25.6.2020 16:34

occ

přezdívka: Božena

věk: 18 let

jak často můžu být na serveru: jsem tam skoro celý den

ic

celé jméno: Bohuslav Tomasino

vek: 18 

datum narození : 3.7.2002

kontakt:423518

životopis: Dobrý den, jmenuji se Bohuslav Tomasino a je mi 18let. Původe jsem Ital ale ve svých 8 letech jsme se s rodinnou přestěhovaly do České Republiky. Ovládám 4 jazyky, češtinu, italštinu , angličtinu a němčinu.  Vstudoval jsem střední školu školu zdravotnickou v Českých Budějovicích obor zdravotní sestra. Po střední skole jsem studoval vyšší zdravotnickou školu v Praze kterou jsem úspěšně vystudoval. Mám rád adrenalin a rád pomáhám ostatním. Mám rád komunikaci s lidmi a s okolím. Jsem přátelský a nápomocný. Mám řidičský průkaz typu A i B.

Proč se chci přidat k ZZS :

Myslím si že bych byl na tento post dobrý. Obdivuju práci zdravotníků a doktorů. Umím jednat rychle a jsem pohotový. Rád se přiučím novým věcem a rád někomu pomohu.

golemakcz

Hráč

34
26.6.2020 15:14

[OOC]

Prezývka: golemakcz

Vek: 20

Ako často môžem byť na serveri: Skoro celej den

 

[IC]

Celé meno: Nela Khan

Vek: 29

Dátum narodenia: 10.7.1991

Kontakt:348792

Jmenuji se Nela Khan Pochazím z Italie v České Republice žiju už 16 let Je mi 29 let mam vystudovanou vysokou školu AMBIS Brně,V oboru bezpečnostní management se zaměřením na národní bezpečnost,ihned po škole sem nastoupila do PČR, tam sem vydržela na hodnosti Nadpraporčík,poté jsem nastoupila do ZZS kde sem podobu praxe si udělala studium a získal
titul MUDr pak jsem nastoupila na pozici Lékař TM ale bohužel jsem musela nutně odcestovat za rodinou do německa.


Prečo sa chcem pridať k ZZS: vím jak to tam funguje pracovala jsem tam na pozici Lékař traumatologie hrozně moc věcí jsem se naučila a hlavně mě ta práce bavila chtěla bych se vratit zpět pomahat lidem
a zachranovat jim životy.

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky.

2.7.2020 20:25
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.7.2020 01:25
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~68