Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



3.7.2020 22:04

[OOC]

Přezdívka: FrantaRez 

Věk: 13 (6.10.2007)

Jak často můžu být na serveru: Jsem tam furt

 

[IC]

Celé jméno: Honza Benfer

Věk: 27 Let

Datum narození: 10.7.1993

Kontakt: 856696

Životopis:

Jmenuji se Honza Benfer. Narodil jsem se 10.7.1993 ve Frýdlantu. Rodinný stav svobodný. Když jsem byl ještě dítě, tak mě má matka po smrti otce přivezla do Prahy, kde jsem také studoval. Vystudoval jsem Zachranářskou akademii Praha, s.r.o.

Po Zachranářské akademii jsem pokračoval ve studiu na vysoké škole Vojenské Akademie. Čímž jsem získal titul bakalář. Od roku 2013, do roku 2016 jsem pracoval v Záchranářské službě Liberec, jakožto člen rychlé jednotky. Od roku 2017, do května tohoto roku 2019, jsem pracoval ve Vězeňské službě České Republiky, jakožto člen disciplinární komise.

Mými zájmy jsou Fotbal, Airsoft a Každý druhý den Fitko.

Vlastním řidičské oprávnění skupiny B.

K mým dobrým vlastnostem patří zodpovědnost a rychlé pohotové jednání.

Proč se chci přidat k ZZS: Můj dětský sen je zachraňovat životy.

6.7.2020 20:28, naposledy upraveno 6.7.2020 21:08 uživatelem SedliX

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Personální úsek


Vážení uchazeči,

k poledni dne 6. 7. 2020 došlo k vyhodnocení zaslaných životopisů. Omlouváme se za pozdní vyjádření.


Na pohovor postupuje:

paní Whitetaker a

pan Benfer

((@FrantaRez, @neznamy#1445))


Postupující nyní čeká druhé kolo přijímacího řízení - ústní pohovor.

Pro jeho provedení nás, prosím, kontaktujte na níže uvedených kontaktech. 

MUDr. Sophia De Rodri - Ředitelka ZZS HMP

  • Tel.: 368-817
  • e-mail: sophia.de.rodri@zzshmp.cz ((Discord Lofan#6238))

MUDr. Jan Válek, Ph.D. - Zástupce ředitelky ZZS HMP

tel.: 662-934

e-mail: jan.valek@zzshmp.cz ((Discord SedliX#2670))


Důrazně žádáme, abyste z důvodu pohovoru nevolali na tísňovou linku 155.


za ZZS HMP,

Jan Válek, zástupce ředitele


Dodatek k vyjádření:

Vážení zájemci o pozici u ZZS, 

bohužel musíme opustit časem osvědčený dvoukolový nábor z důvodu dnešního nařízení vlády. V tuto chvíli nábor dočasně pozastavujeme. Nábor bude opět otevřen, jakmile vypracujeme nový systém, který bude vyhovovat vládnímu nařízení.

V tuto chvíli provádíme pohovory dříve přijatým uchazečům (vizte naše dřívější vyjádření vč. dnešního). Zítra zahájíme práce na novém přijímacím řízení. Jakmile bude systém připravený k uvedení v účinnost, budeme vás informovat cestou veřejného oznámení.

V tuto chvíli nám nezbývá než doufat, že nový systém přijímacího řízení bude dosahovat alespoň stejných výsedků jako dosavadní dvoukolový. Důrazně žádáme, abyste po otevření náboru žádali o pracovní pozici pouze v případě, máte-li vážný zájem o stabilní zaměstnání. Velmi nám tím usnadníte práci a zvýšíte efektivitu celkového chodu zdravotnícké záchranné služby.

Stejně jako vždy důrazně upozorňujeme, abyste z důvodu přijímacího řízení nevolali na tísňovou linku 155.

Do případné změny dnešního nařízení vlády nebudou již nadále přihlášky zde na webových stránkách vyhodnocovány. 

Děkujeme za pochopení,

personální oddělení zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy.

 

8.7.2020 21:08

[OOC]

Prezývka: jsemfresh

Vek: 14

Ako často môžem byť na serveri: skoro každý den

 

[IC]

Celé meno: Noah Smith

Vek: 26

Dátum narodenia: Březen 14., 1994

Kontakt: 727934

Životopis: Jsem muž, vystudoval jsem vysokou školu obor ZZS pracoval jsem od 18 let v Amazonu mám řidičský průkaz typu B

Prečo sa chcem pridať k ZZS no tak když už jsem se na to vyučil tak na to chci jít a rád pomáhám zraněným lidem

9.7.2020 18:55, naposledy upraveno 9.7.2020 18:56 uživatelem SedliX

Zdravotnická záchranná služba

hlavního města Prahy


Vážení občané,

stávka ZZS byla ukončena dne 9. 7. 2020 v 18:41. Od této doby ZZS HMP obnovuje plný provoz. 

Nyní opět přijímáme přihlášky - přijímací řízení se nijak nemění. Pokud si někdo zaslal přihlášku v době, kdy byl nábor uzavřený, musí poslat novou. Přihlášky přijaté v době uzavřeného náboru nebudou vyhodnoceny. 


Zároveň bychom rádi představili nového personalistu, kterého můžete konaktovat, jste-li přizváni na pohovor:

Mgr. Max PuskinPersonalista

tel.: 535 102


za ZZS HMP,

Jan Válek, zástupce ředitelky

12.7.2020 22:30, odstraněno 12.7.2020 22:50 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

DrawaX

Hráč

11
12.7.2020 22:55

[OOC]

Prezývka: Dominik

Vek: 17 za pár dnů 18

Ako často môžem byť na serveri: Každý den cca dvě - tři hodiny

 


[IC]

Celé meno: Zoe Chantelle

Vek: 26

Dátum narodenia: 1. Prosince 1994

Kontakt:

Telefonní číslo - 649449
Email - L.Chantelle@seznam.cz

Životopis: 

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Je to jednoduché. Studovala jsem v oboru Zdravotnictví poměrně dlouho a proto se chci nadále zlepšovat. Neříkám, a nikdy nebudu, že jsem nejlepší záchranář na světě, protože vím, že se toho spoustu musím ještě naučit či doučit. Na druhou stranu nejsem zas tak nekvalifikovaná, byla jsem v zahraničí, což tomu dokazuje moje jméno. Pracovala jsem už pár let u Záchranářů či na jiných postech. Byla jsem též jako zdravotnická sestra, na tom jsem začínala. Chtěla bych přispět ochotou pracovat a přidat další úroveň týmové práce. Jsem člověk, co se rád učí nové věci, a mohu nabídnout i nové zkušenosti, co jsem se naučila právě v zahraničí, ale umím pracovat i sama, takže umím dobře reagovat v určitých situacích. 

 


Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Denis

Hráč

16
14.7.2020 20:21, naposledy upraveno 14.7.2020 20:38 uživatelem Denis

[OOC]

Prezývka: Denas (herní účet: Denis)

Vek: bude mi 14

Ako často môžem byť na serveri: Na serveru můžu být od rána až po večer, není škola takže mám mnoho času.

 

[IC]

Celé meno: Zuzana Kresova

Vek: 29

Dátum narodenia: 9.unora.1991

Kontakt: 789575

Životopis (100+ slov): Zdravím, jmenuju se Zuzana Kresova, je mi 29 let a žiju v České Republice. Když jsem byla mala, bydlela jsem s matkou v Anglickém městě Brighton. V České Republice žiju už od svých 20 let, takže už jsem osmým  rokem tady. Mám ráda přátelskou komunitu, nepodporuju nelegální věci a jsem rád u dobrých lidí. , zbožňuju auta, ikdyž se v nich moc nevyznám a pro svojí práci dělám maximum. 

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Mám velký zájem se přidat k zzs kvůli tomu, že jsem vždycky chtěla bych být buď policistka, nebo záchranářka.  Žiju pro práci a dělám pro ní vždycky maximum, ráda bych pomohla i tady a vydala ze sebe všechno. Co se týče zkušeností, nějaké důležité postrádám, ale jsem ten typ člověka, který se rád učí nové věci v životě.

 

Slibuju, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, discordě nebo na TeamSpeaku s rychlejším vyhodnotěním přihlášky. :)

Dave1

Hráč

2
16.7.2020 22:52

[OOC]

Prezývka: Dave1 nebo Mad Eye

Vek: 14

Ako často môžem byť na serveri: Každý den

 

[IC]

Celé meno: Adéla Bartošová

Vek: 35

Dátum narodenia: 24. únor 1985

Kontakt: Tel. 883363

Životopis: Narodila jsem se v Mulačové nemocnici, poté jsem vystudovala zakladní školu, potom jsme šla na Zdravotní školů v Klatovech, a poté na Vyšší Odbornou Zachranařskou Školů. Pracovala jsem nějakou dobu u ZZS, poté jsem přestoupila k HZS a dělala jsem tam Zdravotníká.

Prečo sa chcem pridať k ZZS:  Chci se přidat protože je to mé povolaní vysněné od malička a proto jsem vystudovala tu školů. Pracovala jsem u ZZS spoustu let. O mé zkušeností se nemusíte bát. :)

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Imrisko09

Hráč

1
18.7.2020 13:16

[OOC]

Prezývka: Imre

Vek: 16

Ako často môžem byť na serveri: Každy den od rana do večera kludne

 

[IC]

Celé meno : Mike Todos

Vek: 31

Dátum narodenia: 1989 november 18

Kontakt: 749828

Životopis:Tak volám sa teda Mike Todos narodil som sa na Slovensku v meste Ilava. Žil som par dedín odtial v dedine Beluša kde som žil do svojích 20 rokoch. Počas týchto 20 rokov som sa naučil kopec vecí a naučil som sa ako sa správať hlavne ako sa zachovať pri kopec situáciach . Od 13 rokoch som chodil na sebeobranu lebo otec chcel mať zo mna policajta ale ja som si vtedy moc neveril a tak som v 15 rokoch prestal ale z kopec vedomostami. Ďalej som behal len po brigádach a potom som som sa rozhodol že sa prestahujem do Prahy kde momentalne žijem . Začal som tu ako nie moc z plnu penaženku ale vedel som si poradiť aj keď som nemal moc čo na roboty ptoom som si začal zarabať ako smetiar a nakoniec som si založil Bazáč v ktorom do dnes podnikám a popri tom pomáham aj vo firme TSMP.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Chcem pomáhať občan a zachranovať životy

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

18.7.2020 20:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~76