Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



GrimBlack

Hráč

1
19.7.2020 20:48

[OOC]

Prezývka: GrimBlack

Vek: 24

Ako často môžem byť na serveri: Někdy 24 H pokud je práce tak 3 hodinky pak 3 hodinky pauza a tak dokolečka .

 

[IC]

Celé meno: Johny Braund

Vek: 21

Dátum narodenia: 5.12.2000

Kontakt: 837734

Životopis:

Jmenuji se pan Johny Braund je mi 21 let vím že schanite v jiné kategorii věku ale uvidíte rozdíl v tom že jsem velmi pracovitý člověk i s velkýma zkušenostmi jsem z jiného města bývalý člen Kriminálního oddělení na PČR.

Vzdělání : Magistrátní a dálkové policejní Akademie

Poté k tomu na dálku Zdravotnické školy.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: 

Jelikož rád pomáhám lidem a také rád pomáhám lidem kteří mají rádi svůj život ve zdraví.

20.7.2020 00:56, odstraněno 9.8.2020 22:54 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
22.7.2020 18:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
24.7.2020 23:38, odstraněno 25.7.2020 01:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

NeLLa

Hráč

1
25.7.2020 01:14

 

  • [OOC]

PrezývkaEve

Vek 16

Ako často môžem byť na serveriSpíše k večeru, okolo 19 a výšše, samozřejmě se najde čas i v odpoledních hodinách.

 

[IC]

Celé meno:  Nicol Groveson

Vek: 26

Dátum narodenia: 1.1.1994

Kontakt:  /Discord: Eve#1972/

Životopis (100+ slov)Ahoj, jmenuji se Nicol Groveson  a je mi 26 let. Moje záliby jsou knihy, procházky po městě a vaření. Jsem velice klidná povahová žena která ráda pomáhá jiným lidem a nevadí mi to, už od mala jsem velice ráda pomáhala lidem. Zajímají mě věci okolo medicíny. Když mi bylo 20, pracovala jsem jako lékařka a šlo mi to.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Odjakživa pomáhám jiným lidem a baví mě to. Myslím si že by semnou nebyl ani sebemenší problém, jelikož jak jsem zmiňovala dělala jsem lékařku a šlo mi to, doufám že mi to půjde i zde jestliže budu příjmutá.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

 

Demon8116

Hráč

24
25.7.2020 20:00



Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Personální úsek


Vážení uchazeči,

k poledni dne 25. 7. 2020 došlo k vyhodnocení zaslaných životopisů. Omlouváme se za pozdní vyjádření.


Na pohovor postupuje:

paní Chantalle 

pani Groveson 

((@NeLLa@DrawaX))


Postupující nyní čeká druhé kolo přijímacího řízení - ústní pohovor.

Pro jeho provedení nás, prosím, kontaktujte na níže uvedených kontaktech. 

Mgr. Max Puskin - Personalista 

  • Tel.: 535-102
  • e-mail: Max.Puskin@gmail.com ((Discord ! Démon#8116))

Důrazně žádáme, abyste z důvodu pohovoru nevolali na tísňovou linku 155


Za ZZS
                                              Max Puskin  

                                                                               

DrawaX

Hráč

11
26.7.2020 16:55

[OOC]

Prezývka: DrawaX

Vek: 18

Ako často môžem byť na serveri: Dvě - tři hodinky denně

 

[IC]

Celé meno:  Angela Lopez

Vek: 30

Dátum narodenia: 29/7/1990

Kontakt: 660 547

Životopis:

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Vezmu to jednoduše. Nejsem jako ostatní a nejdu si za svým cílem, či nejsem záchranář kvůli rodině. Můj cíl byla vždy Armáda, ale bohužel kvůli mému zranění, jsem to nemohla splnit. Zkusila jsem tedy Fakultu vojenského zdravotnictví a ono to vyšlo. Zkoušela jsem vše možný, zubařku až po Leteckou záchranou službu. A LZS byla ta nejlepší práce, co jsem snad někdy zažila. K ZZS jdu z důvodu stěhování, a když už jsem v tomhle oboru, budu nadále pokračovat. Mohu nabídnout skvělého pilota, jen bych si musela osvěžit letecký průkaz, dobrého záchranáře, který umí reagovat v těžkých rozhodnutí a dokáže pracovat sám. Nebojím se riskovat a byla jsem na kurzu sebevrahů, takže umím mluvit i se sebevrahy. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

26.7.2020 17:56, odstraněno 26.8.2020 18:16 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.7.2020 22:02

OOC]

Prezývka: Filip

Vek: 16

Ako často môžem byť na serveri: Záleží kedy, najviac hrám cez večer cca 5h

 

[IC]

Celé meno:  Filip Soltes 

Vek: 25

Dátum narodenia: 24.1.1995

Kontakt: 779519

Životopis:👆

 

 

Prečo Práve ja?:Naplnuje ma takáto práca, pomahanie ostatným od malička som chcel niečo takéto robiť. Všetko riešim s chladnou hlavou a v kľude. Viem priniesť profesionálny prístup, profesionálne riadenie sanitky a ošetrovanie,aj keby ma to malo stať život tak obetujem ho pre pacienta.

 

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

5.8.2020 15:07, odstraněno 9.8.2020 06:14 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~51