Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



AntUser

Hráč

1
22.8.2020 15:56

[OOC]

Přezdívka: AntUser

Věk: 14

Jak často mohu být na serveru: Skoro každý den

Dodatečné info: Býval jsem dva roky Lékařem na jednom IZS serveru

 

[IC]

Celé jméno: Annie Le Black

Věk: 25

Datum narození: 1.1.1999

Kontakt: 748261

Životopis (100+ slov): Jmenuju se Annie Le Black. Moje rodiče Dříve bydleli v České republice, proto mam české jméno. Pocházím z Las Venturas, kde jsem vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu v Las Ventuar, následoval po dokončení SŠ jsem vystudoval Vysokou školu zdravotnickou, obor zdravotnický záchranář v San Fierro. Měl jsem takové praxe u ZZS v San Fierro, tudíž jsem si vyzkouším práci ZZS. Dělal jsem Během toho takové dobrovolného záchranářů na veřejných akcích. Takové rád Zdravém například běhám nebe dělám bojové sporty.

Proč se chci přidat k ZZS (50 + slov): Chci pomáhat lidem v nouzi, protože dělat dobrovolného záchranáři mě velmi bavila, ale je načase jít na vyšší úroveň. Rád se učím novým věcem.

 

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, Discordia či na TeamSpeak s žádostí rychlejšího vyhodnocení přihlášky

 
22.8.2020 21:08, odstraněno 23.8.2020 13:36 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.8.2020 02:01, odstraněno 23.8.2020 14:52 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Yuutsu

Hráč

27
23.8.2020 08:20, naposledy upraveno 23.8.2020 08:21 uživatelem Yuutsu

OOC:

Přezdívka: Toustiik

Věk: 16let

jak dlouho mužu být na serveru: skoro každý den okolo 6 hodin

IC:

Jméno: Geralt 

Přijmení: Whitelock 

Datum narození : 5.1.1999

Tel.číslo: 699180

Narodil jsem se v Olomouci  v lednu 1999 mám 21 let 

dosáhl jsem základního vzdělaní, poté Střední vzdělaní s maturitou obor. Bezpečnost pravní činnost

poté dva roky na vysoké škole s Titulem Bc.

Řidičský průkaz typu: B

umím plynule česky, anglicky, trocha německy, učím se japonsky.

jsem zdravotně způsobilý pracovitý a loayalní, učenlivý, napomocný

chtěl bych tuto práci protože prvně potřebuju važně nějakou práci, poté protože chci pomáhat lidem, starat se nějak o město a být nápomocen

 

Podpis:Bc. Geralt Whitelock

Slibuji, že nebudu otravovat vedení frakce na serveru, Discordia či na TeamSpeak s žádostí rychlejšího vyhodnocení přihlášky

Drater

Hráč

5
23.8.2020 14:54

[OOC]

Prezývka: Drater / Kingburgeros

Vek: 16

Ako často môžem byť na serveri: Denne 4/5 hodín neviem presne. Mám aj IRL život 

 

[IC]

Celé meno: Charlotte Queens

Vek: 26

Dátum narodenia: 16.7.1994

Kontakt: 571381

Životopis: Tak volám sa Charlotte Queens mám 26 rokov a narodila som sa v meste New York. Pracovala som nejakú dobu ako Záchranárka na sanitke a od mala som sa zaujímala o túto prácu. Moji rodičia zomreli v roku 2001 pri páde dvojičiek. Môj otec bol hasič a moja mama záchranárka. Do svojich 18. Rokov má vychovávala Babka ktorá zomrela. Z dedičstva mi ostali nejaké peniaze a bývalá som so strýkom. Ďalej som sa presťahovala do Českej Republiky kde bývam zatiaľ v hoteli.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Keďže som túto prácu robila v Los Angeles a táto práca ma napĺňala, tak by som to rada skúsila aj v Českej Republike.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

Ludi

Hráč

5
24.8.2020 22:57

[OOC]

Prezývka: Ludi

Vek: 15

Ako často môžem byť na serveri: Od rána do večera.

 

[IC]

Celé meno: Ludi Meszaros

Vek: 25

Dátum narodenia: 2.11

Kontakt: 790705

Životopis: Volám sa Ludi a som zo Slovenska. Pred tým ako som prišiel tak som robil na sanitke. Mám veľa skúseností ohľadom práce v ZZS. Práca v ZZS ma napĺňa a baví ma. Viem hovoriť anglicky,rusky a česky. Moje hobby sú autá a ich renovácia. Som zodpovedný človek. Bol by som rád ak by som bol členom ZZS aj tu.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Je to práca ktorá ma fascinuje a viem ju robiť zo všetkých prací najlepšie a mám rád pomáhať ľuďom.

25.8.2020 15:52, naposledy upraveno 25.8.2020 15:53 uživatelem Crazy

[OOC]

Prezývka: Crazy

Vek: 14

Ako často môžem byť na serveri: Většinou každý den

 

[IC]

Celé meno: Pavel Smith

Vek: 46 let

Dátum narodenia: 19. duben 1974

Kontakt: tel. 50 50 49

Životopis: Jmenuji se Pavel Smith a mám vystudovanou Bezpečnostně právní akademii v Malých Svatoňovicích, po dokončení SŠ jsem byl přijat na Vysokou školu Báňskou v Ostravě kterou jsem úspěšně dokončil a získal titul Ing.

Zaměstnání:
1995 - 2000: Hasičský sbor 

2000 - 2003: Báňská Záchranná Služba Odolov PKU Ústí - požární technik

2003 - 2009: Policie České Republiky, major, velitel ODP

2009-2010: Zdravotnická Záchranná Služba KHK, VZ Trutnov, zdravotnický záchrannář

2010 - 2020: Hasičský Záchranný Sbor, pplk. Velitel stanice

Kurzy: First resopnder, jízda pod VRZ, základní kurz HASIČ,VZ,VPP,VJ,VS

Dobrovolně: Horská Služba (Kapitán) (15 let)
Jednotka Sboru Dobrovoných Hasičů ( Zástupce velitel jednotky ) (30 let)

 

Ocenění:

Čestné uznání SH ČMS

Medaile SH ČMS Za příkladnou práci

Medaile SH ČMS Za zásluhy

Medaile sv. Floriána

Medaile SH ČMS Za mimořádné zásluhy

Řád sv. Floriána

Za odvahu a statečnost

Za mezinárodní spolupráci II

Za věrnost

Za záchranu lidského života

 

 

Prečo sa chcem pridať k ZZS:

K zdravotnické záchranné službě se chci přidat jelikož si připadám jako vhodný adept pro tuto pozici.
Mám zkušenosti v oboru zdravotnický záchrannář, aktivně se zapojuji do pátracích akcí společně s týmem S&R.

Aktivně vyjíždím na mimořádné události jako člen horské služby.
Aktivně zdokonaluji své zkušenosti na kurzech první pomoci.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

PH4NT0M

Hráč

1
25.8.2020 17:52

Přezdívka: PH4NT0M

Věk: 17

Jak často mohu být na serveru: Každý den 

 

[IC]

Celé jméno: Andrej Vasilevskiy

Věk: 25

Datum narození: 24.2 1995

Kontakt: 558238

Životopis:

Vzdělání:
Základní škola: 1-9 Ročník
Střední škola: Vystudovaná sportovní škola + maturita

A pak jsem přešel na Automechanika 1-4 ročník + maturita

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk: aktivně slovem i písmem, schopnost tlumočit obchodní jednání.
Španělský jazyk- začátečník, momentálně navštěvuji jazykovou školu.

Řidičský průkaz:
sk. B (aktivní řidič, najeto přibližně 300 000 km/rok)

Zájmy:
Rád se starám o auta. Chodím rád ven s klukama. Do přírody si zajdu. Prostě rád cestuji, poznávám nové lidi, kultury, jídlo.

Proč se chci přidat do ZZS: Odmalička jsem si přál byt záchranářem. Vždy mně bavilo starat se p lidi, kamarády a rodinu. Mám dovednosti komunikovat s lidma. A rád bych jsem se dostal do ZZS. A pomáhat městu.

Podpis: Andrej Vasilevskiy

25.8.2020 18:42, odstraněno 25.8.2020 18:57 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

knappzter

Hráč

8
25.8.2020 19:10

 

[OOC]

Prezývka: knappzer

Vek: 14

Ako často môžem byť na serveri: celý den

 

[IC]

Celé meno: Samuel El Nadi

Vek: 26

Dátum narodenia: 4.únor 1994

Kontakt: 621327

Životopis: Jmenuji se Samuel El Nadi,pocházím z Arabských Emirátů a jako dítě sem se přestěhoval sem do České republikyprotože můj otec tu našel práci snů tak sem jel s ním v té době mi byla 4 roky. Mám vysokou školu zdravotnickou v Praze

Prečo sa chcem pridať k ZZS:

Chci poznat nový kolektiv a chci mít nové zkušenosti do života.

Moc chci zachraňovat životy lidí.

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~69