Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ZZS - Nábor

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



zachkey

Hráč

2
5.6.2020 19:11

IC SEKCE

Cele Meno - Ondrej Bedko

Vek - 23

Ďeň narodenia - 31 leden 1997

Tel. čislo - 487220

životopis - Už od mala som pomahal ludom a chcel by som v tom pokračovať a teraz som akurat nezamestnani.

takže bol by som rad keby ma primnete Ďakujem :)

Vek - 19.9 budem mať 15 ale teraz 14

Nick - zachkey

Jak dlouho mužu byť na serveri 2-3 hodky

RomanVasa

Hráč

1
8.6.2020 14:55

[OOC]

Prezývka: Roman

Vek:  15

Ako často môžem byť na serveri: každy den

 

[IC]

Celé meno: Roman Vasa

Vek: 39

Dátum narodenia: Leden 3 1981

Kontakt: 823498

Životopis: je mi 39 narodeíls sem se v praze muj tata byl taky u zachranky tak sem si řek jako maly že pudu a zdravku a stalo se to naučil sem se a pak už sem na to kašlal ale ted bych se k tomu zas rad vratil.protože m´by mně tahle prace bavyla

Prečo sa chcem pridať k ZZS: chi byt hodně aktivný a taky se chci starat o lidy ktery sou ve važnem stavu tak snad se mi to povede

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

feri227

Hráč

1
9.6.2020 11:35

Prezývka: feri227

Vek: 18

Ako často môžem byť na serveri: ráno a pobede dokopy cca 4 hodinky niekedy aj viac

Študujem-  Strednú Zdravotnícku školu v NZ

áno som dievča

 

[IC]

Celé meno: Dzejkobs Velvet

Vek: 26 rokov

Dátum narodenia: 19. Brezen 1994

Kontakt: 498906

Životopis: Volám sa Dzejkobs Velvet a narodil som sa v nemocnici v Nových Zámkoch, nemám žiadnych súrodencov. Po vyštudovaní základnej školy som sa dal na strrednú zdravotnícku školu v NZ, po úspešnom vyštudovaní praktickej sestry som pokračoval na Vysokú školu Medicíny a Psychologie v Trnave. Neskor som pracoval ako praktická sestra v nemocnici, potom ako sanitár u lekára. Nebudem písať aké mám všetky skúsenosti o tom sa možeme porozprávať na pohovore.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Od malička pracujem s ludmi, a nájsť dobrých doktorov a sestričky dnes je velmi tažke, za to nehovorím, že ja som najlepší ale čas ukáže všetko. Táto práca ma najmä naplna a je v nej uplne všetko čo potrebujem, komunikácia s ludmi, zachranovanie ludí adrenalín, som ochtný začať aj len ako vodíč sanitky.

 

OOC: hlavne chcem isť sem lebo stále ked som na servery nie je tu nikto zo ZZS

pekný den hoši <3

Ujoman

Hráč

1
9.6.2020 11:43, naposledy upraveno 9.6.2020 11:44 uživatelem Ujoman

[OOC]

Prezývka: David

Vek:17 let

Ako často môžem byť na serveri: 24 7 jsem student a studuji na dálku 

 

[IC]

Celé meno: David Zagorsky

Vek: 37

Dátum narodenia: 31.května 1983

Kontakt:436650

Životopis: zdravím jsem David Zagorský dělal jsem doktora v malém městě jmeéném havířov do prahy jsem se přistěhoval 5 let zpátky a chtěl bych pokračovat v rzs jako řidič zachranářského vozidla 

můj táta i máma jsou doktoři tak pokračuji v stopách 

zkušenosti operace na sále,bajpásy, byl jsem pak řidič a živil se jako řidič rzs a chtěl bych pokračovat 

Prečo sa chcem pridať k ZZS: chtěl bych pomáhat lidem i nadále tato práce mě naplňuje a baví a chtěl bych i pomáhat nadále

 

Sľubujem, že nebudem otravovať vedenie frakcie na serveri, discorde či na TeamSpeaku so žiadosťou rýchlejšieho vyhodnotenia prihlášky

9.6.2020 15:50, naposledy upraveno 9.6.2020 15:51 uživatelem SedliX

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Personální úsek


Vážení zájemci,

k poledni 9. 6. 2020 došlo k vyhodnocení zaslaných životopisů.

Na pohovor postupuje:

pan Dzejkobs Velvet a

pan David Zagorsky.

((@feri227, @Ujoman))


Ostatní přihlášky nebyly vybrány z důvodu nedostatečného rozsahu. Jménem ředitelství ZZS HMP prosím všechny žadatele, aby v životopisu uváděli informace, které jsou pro nás užitečné. Jde například o nejvyšší dosaženou úroveň vzdělání, zkušenosti ve zdravotnictví, předchozí zaměstnání apod. Vážíme si Vašeho zájmu o práci u ZZS HMP, proto si neváhejte podat novou přihlášku za týden (sedm dní) od podání poslední přihlášky.


Postupující nyní čeká druhé kolo přijímacího řízení - ústní pohovor. O jeho konání se dohodneme telefonicky či e-mailem. Níže uvádím kontakty, které by pro Vás mohly být užitečné:

MUDr. Sophia De Rodri - ředitelka ZZS HMP

  • tel.: 368-817
  • e-mail: sophia.de.rodri@zzshmp.cz ((Discord Lofan#6238))

MUDr. Jan Válek, Ph.D. - zástupce ředitele ZZS HMP

  • tel.: 662-934
  • e-mail: jan.valek@zzshmp.cz ((Discord SedliX#2670))

Důrazně žádáme, abyste nevolali z důvodu pohovoru na tísňovou linku 155.


Postupujícím přeji hodně štěstí v druhém kole řízení, nepostupujícím úspěch příští přihlášky.

Jan Válek, zástupce ředitele

CzeskejEjdym

Hráč

0
9.6.2020 17:56, naposledy upraveno 10.6.2020 18:18 uživatelem CzeskejEjdym

tomassvoboda

Hráč

1
13.6.2020 21:43

Jméno a Příjmení : Irena Kastaletov

Tel : 660977

Datum narození : 04.05 1990

Vzdělání : Vysokoškolské

Životopis : Narodila sem se v praze kde sem i vystudovala vysokou školu zdravotní . Po ukončení studia jsem se odstěhovala do Moskvy , kde jsem nabírala zkušenosti a i praxi . Pak sem nastoupila jako řadový lékař , pracovala sem tam 3 roky na traumatologii a ortopedii pak sem se vrátila zpět do Prahy . Nastoupila sem u Pčr což tato práce mě neoslovila a odešla jsem .

Řidičský průkaz typu A i B ( aktivní řidič) 

Časově Flexibilní , směnost mi nevadí svobodná i bezdětná

Proč chci k ZZS : protože mě baví práce s lidmi , mám na to vzdělání , a ráda zachraňuju životy je to moje poslání

Slibuji že nebudu otravovat vedení na discord či server o urychlení přijetí žádosti 

G0R1LL4Z

Hráč

3
13.6.2020 22:12, naposledy upraveno 13.6.2020 22:30 uživatelem G0R1LL4Z

[OOC]

Prezývka: G0R1LL4Z

Věk: 17.

Ako často môžem byť na serveri: Na serveru můžu být od rána až po večer.

 

[IC]

Celé meno: Anthony Montana

Věk: 25.

Dátum narodenia: 1.1.1995

Kontakt: (Tel.: 366-096)

Životopis (100+ slov): Zdravím. Jmenuji se Anthony Montana, je mi 25. let a žiju v České Republice. Když jsem byl malý, bydlel jsem s matkou v Karlovarském Kraji. Vždy jsem žil v České Republice. Mám rád přátelskou komunitu, nepodporuju nelegální věci a jsem rád u dobrých lidí. Jsem nadšený fanoušek rybaření. ikdyž se v tom moc nevyznám tak rád rybařím protože ten klid v lese a chytání ryb je prostě něco k nezaplacení. A proto rád chodím na ryby.

Prečo sa chcem pridať k ZZS (50+slov): Mám velký zájem se přidat k ZZS kvůli tomu, že jsem vždycky chtěl být buď Doktor - Primář, nebo Psychiatr. Mám rád povídání si s lidma a proto hraji i takovou hru a tam jde o to že hraji za jinou postavu a tam dělám že jsem Doktor a často mě to baví. Žiju pro práci a dělám pro ní vždycky maximum, rád bych pomohl i tady a vydal ze sebe všechno. Umím v podstatě vše. Ale abych se nepřechválil tak na nějaké názvy jsem trouba takže si moc nepamatuji názvy takže jestli by jste na mě mohli vzít trošičku ohled pokuď si nebudu pamatovat zrovna název té danné věci. A mám i Diplom MUDr.

Děkuji, Hezký den.                                                                                                     MUDr. Anthony Montana

Dogy

Hráč

1
15.6.2020 15:49

[OOC]

Prezývka: Dogy

Vek: 16

Ako často môžem byť na serveri: Zatím se snažím být denně

 

[IC]

Celé meno: Elizabeth Ross

Vek: 21

Dátum narodenia: 1. ledna 1999

Kontakt: telefonní číslo : 784864

Životopis: Zdravím jsem Elizabeth je mi 21 let pocházím z Ameriky jsem schopná a svobodná žena která ráda pomáhá jak psychicky tak fyzicky.Jsem klidný člověk který má dost pevný nervy takže jen tak nevybouchnu.Jsem taková tichá takže vše dokážu vyřešit rychle a nemusí se čekat zbytečně dlouho než se něco dodělá.

Prečo sa chcem pridať k ZZS: Jak jsem již psala ráda pomáhám psychicky tak i fyzicky takže tadle práce je pro mě jak dělaná.Taktéž mi nevadí krev a další podobný věci který patří k této práci.

17.6.2020 00:52, naposledy upraveno 17.6.2020 00:58 uživatelem SedliX

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Personální úsek


Vážení zájemci,

k 0:00 16. 6. 2020 byly vyhodnoceny přihlášky zaslané od předchozího vyhodnocení. Velmi si vážíme vašeho zájmu o práci u ZZS.

Do druhého kola postupuje

paní doktorka Kastaletov

a slečna Elizabeth Ross.

((@tomassvoboda, @Dogy))


Ostatní přihlášky nebyly vybrány z důvodu nechvalné pověsti zájemce či nedostatku informací v životopisu.

Pokud jste nebyli vybráni a Váš zájem o pozici zdravotnický záchranář nadále trvá, smíte si podat novou přihlášku za týden (sedm dní) od data odeslání Vaší poslední přihlášky.


Postupující nyní čeká druhé kolo přijímacího řízení, kterým je ústní pohovor. Na vyhovujícím termínu se dohodneme prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Níže přikládám kontakty, které by Vám mohly být užitečné.

MUDr. Sophia De Rodri - Ředitelka ZZS HMP

  • tel.: 368-817
  • e-mail: sophia.de.rodri@zzshmp.cz ((Discord Lofan#6238)

MUDr. Jan Válek, Ph.D. - Zástupce ředitele ZZS HMP

  • tel.: 662-934
  • e-mail: jan.valek@zzshmp.cz ((Discord SedliX#2670))

Důrazně žádáme, abyste z důvodu pohovoru nevolali na tísňovou linku 155.


Závěrem bych rád uvedl, že se aktuálně potýkáme s nedostatkem zdravotnického personálu pro zajitění plynulého chodu zdravotnické záchranné služby. Z toho důvodu jednáme o uspořádání jednokolového náboru formou pohovoru. Jakmile se dohodneme na konkrétním datu, informujeme vás prostřednictvím sdělovaních prostředků. Pokusíme se o náboru informovat dostatečně předem, abyste si v případě zájmu mohli v daný termín zařídit volno. Přesto se neostýchejte vyplnit přihlášku, nábor zde nadále pokračuje.


Máte-li dotaz k zde zveřejněným informacím, neváhejte se mě kontaktovat na výše uvedených kontaktech.

Postupujícím přeji hodně štěstí v druhém kole přijímacího řízení, nepostupujícím úsěch příští přihlášky a všem ostatní příjemný den.

Jan Válek,

zástupce ředitele ZZS HMP

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~93