Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dzardys - neadekvatný řešení problemu..

1 2 3



neznamy#7303

Smazaný účet

2
20.2.2022 16:02

Tak kde začnem, mam toho tu celkem dost. Začneme  třeba u Benzinky, jsme si jako parta mufošu (kamaradu) natankovat, pak stopli naše vozidlo, to bylo v pohodě, kratce po tom jak jsme odjižděli přijel typek kterého jsme se pokusilu okrást (vše mame natočené, vše bylo podle pravidel,) ale nepovedlo se přijel hlidce a začal něco mluvit, viz přikladam screen či celé logy aby jste si nemysleli, že logy falšuji (https://leosight.cz/logs/pgxGzUi1xr)  
a tady to začlo být vyhrocené, mluvil /w takže jsme ho neslyšeli, jeli jsme a najednou se za nami vrhnula prvni policejni auto, a aji on,

v tu chvili, jsme veděli, že něco děje, v tu  chvili jsme začli rpit zbraně, teda aspon já vše bylo zarpené,  pak nas u LV chytla dalši hlidka a tak samé jsme to zaRPili

tak pak jsme je kropili a postřelili jednoho pak jsme se tam vratili aby jsme vzali rotného na vykupně a pak co se stane ?  ban, ne jen kdyby si Dzardys požádal o logy, či vysvětleni hned pleskne ban na 360 hodin? tohle neni normalni, v tuto chvili už mám PERMU, ale o to mi nejde, jdemi o jeho postup rešeni reportu, a také mi přijde že Dzardys nadržuje PSA, pokaždé když PSA prohraje, tak je u toho on, a snaži se vybanovat protějši stranu, předem díky za odpoved, a popřipadě vyřešení

20.2.2022 16:52

Nevím, jestli je zrovna OD TEBE vhodná stížnost na neadekvátní řešení problému.


https://cdn.discordapp.com/attachments/803930805796601857/944943953613029397/unknown.pnghttps://cdn.discordapp.com/attachments/803930805796601857/944943981530349628/unknown.pnghttps://cdn.discordapp.com/attachments/803930805796601857/944944014233313300/unknown.pnghttps://cdn.discordapp.com/attachments/803930805796601857/944944055492685914/unknown.png


K tomu nadržování jsem se vyjádřil v návodu, který jsem psal pro ztracené případy, jako jsi ty. Když tak strašně nadržuju, jak je možné, že jen během dneška jsem v řadách PSA dal nějaký ten ban a odebral trusted playera? Nebudu se tu nikterak obhajovat, zrovna ty mi za to nestojíš. Víc ubohou osobu jsem tu ještě nepotkal.

20.2.2022 17:05, odstraněno 20.2.2022 19:21 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

VajkoChlpko

Hráč

57
20.2.2022 21:41, naposledy upraveno 22.2.2022 14:39 uživatelem VajkoChlpko

Asi nebudem jediný, keď poviem, že som sa s týmto arogantným prístupom neraz stretol

Dokážem si to živo predstaviť 😂. Prosím Sedlix, urob už s tým niečo 🙏.

EDIT

Taktiež som obdržal ban, za údajnú provokáciu v OOC chate, ktorý z počiatku trval 120 hodín. Od toho momentu som nič nespravil, žiadne toxic správy na DC, nejaké narážky a podobne. Zrazu mi niekto poslal, že mi to rovno predĺžil na permu a pritom som od prvého banu (120h) reálne nič nespravil. Keď to bude Dzardys vyvracať, tak nájdem screen kde písal, že to už nezvládol alebo niečo na ten štýl. Začal dokonca tak bezhlavo dávať bany, že ho v tom raz Flyer aj krotil na PSA DC. Keď som chcel riešiť potom nejaké veci týkajúce sa skima, samozrejme som dostal ignor. Taktiež z tých instastories, máme všetci jemné podozrenie na porušovanie admin kódexu = žiadne užívanie alkoholu v duty. Asi mu nebude dávať Rataj tregerom fúkať pred každým a-duty, ale viete ako.

Už 120 hodín bolo dosť prehnaných za takú maličkosť a teraz si odpykávam permu, kvôli tomu že má so mnou OOC nejaký problém a nemá ma rád. Vždy si bol na mňa zasadnutý.

Touto sťažnosťou sa pravdepodobne aj tak nič nezmení. Celé to tu bude naďalej založené na OOC vzťahoch. S kým je kamoš, tak má proste výhody, niečo ako môj IVV spis, ktorý skončil skôr ako začal. Snažil som sa v ňom riešiť IC nadržiavanie, ktoré prebiehalo skrz OOC. Dzardys je (minimálne bol keď som hrával) takmer stále duty, takže o reporty je postarané a ďalej sa nerieši, lenže kvalita je nad kvantitu. To ako sú tie reporty riešené nie je rozhodné, ale skôr to, že vyriešené sú. Sťažností tu bolo veľa, ale táto sa konkrétne týka jeho arogantnému správaniu, preto mi to je sympatické, keďže s tým mám skúsenosti. 

Najviac ma serie na tom to, že keď si bol helper, bolo všetko najviac fajn a bol si brutálny sympaťák. Čo sa tak hrozne zmenilo ? Videl som tie správy jak si chceš dať prestávku, ako si z toho vyčerpaný a podobne. To už ti to tak lezie na mozog, že každému dávaš bezhlavo ban ? Naozaj nechápem tejto situácii a je mi lowkey ľúto, že som na tvoje "komplexy" / nervy doplatil tak bezvýznamnou permou, aj keď pravdepodobne stačilo upozorniť, nanajvýš niekoľko hodín. 💁‍♂️ Ale ako som povedal, už tých 120 hodín bolo prehnaných podľa môjho neprofesionálneho názoru. Tento týpek spravil blbosť, ale ty si ani nehodlal s ním nejako komunikovať a to sa stalo XY krát. Nechcem nikomu liezť do riti, ale taký Lexikonn pre príklad, by podľa môjho takto bezhlavo nikdy nekonal (zmienil som ho pretože viac ako pol roka som u HZS kde je major = poznáme sa). 

Ako som povedal, nečakám že sa touto sťažnosťou niečo zmení a ako ostatné skončia nevyriešené.

Nechcel som týmto nikoho uraziť, snažil som sa to tu spísať v krátkosti a čo najviac slušne, aby si z toho niekto nevyvodil že niekomu nadávam a ako som povedal, ako helper si bol kedysi najväčší sympaťák a cenil som ťa.


Majte pekný deň priatelia a užívajte skimo. 💙

20.2.2022 22:09, odstraněno 21.2.2022 16:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Dave323

Hráč

32
20.2.2022 23:55

Jelikož se mě tato situace taky trochu týká, tak bych rád podotknul, že šlo o přijetí na místo/traffic stop, kdy bez jakéhokoliv snažení se vyjednávat, nebo situaci nějak řešit, tak ihned PK. Už tu bylo spoustu výmluv typu: Ale ty by jsi si zavolal posily, ty by jsi mě hned prohledal a bla, bla, bla. Není to jen přístup Džardyse, s tímto přístupem by mělo přijít i více členů AT (viz. tento příspěvek ). A Džardys opravdu není jediný, kdo to takhle řeší, je to prostě DM, když se to děje opakovaně tak RDM a trestal to už např. i Flyer.

 

21.2.2022 07:04, odstraněno 21.2.2022 07:08 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

macaczE

Hráč

8
21.2.2022 19:30, naposledy upraveno 21.2.2022 19:47 uživatelem macaczE

když jsme dostali s @neznamy#7303 permu tak si to dzardys musel vyvesit na discord bio/status : Lék na deprese =dvě permy z recese, muj nejvetsi flex? nadavaji mi 12 y.o. deti a pak si dzardys bere osbobne ze mu napisu ze v depresich neni dobrej adim. Poté jsem si sel cist jeho bio na leosight a tam bylo - klidne mi vynadej v komentarich je to taky názor. najtmer dostal Permu a me si me blokl za tuhle vetu:  .     

.

Videl jsem i nekolik jeho story na ig jak Banuje na skimu s lahváčem v ruce. 

Několikrát mi dal taky ban a kdyz jsem mu na discord napsal že za co ban tak mi neodpovedel a ani semnou nehodlal komunikovat. Kdyz jsem s jednim kamosem udelal obchodni podvod tak se ke mne lexikonn potrnul, domluvil mi vzal si veci a sel pryc od te doby jsem uz nic podobenho neudelal / vezmu si z toho mnohem vic nez z prehnaneho banu na ktery ti dzardys ani nedokaze ve vetsine pripadu odpovedet na discordu (prijde mi zbytecne si delat novou zadost o unban nebo neco takoveho jen abych se zeptal ze ten ban uplne nechapu tak aby mi ho jen trosku priblizil). Vcera taky- lexikonn si me zavolal ja mu vsechno vysvetlil a bylo to NIKDY se mi nestalo ze by mi lexikonn dal ban a nehodlal semnou komunikovat Lexikonn+ rep, Phobios to stejne jak Lexikonn- prijemne jednani atd. atd. rep+.

(trochu mimo mísu ale na oddelani z auta hydrauliku kdyz jsem byl #1 v reportech jsem cekal asi pul hodiny/hodinu).

 

 

((@Rataj, @SedliX

22.2.2022 07:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

macaczE

Hráč

8
22.2.2022 09:58

hydrauliku ti z auta mechanik sundat nemuze a nechapu proc sem tady mluvis o nejakym trolleni na skimu mam 350h tak nechapu proc bxch to trollil

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~100