Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - nojono123


8.3.2022 16:44, naposledy upraveno 8.3.2022 16:49 uživatelem baladaaa

Přezdívka: nojono123 / baladaaa

Věk: 16

Zkušenosti: Zkušeností mám nějak tak dobré na RPčku, i když nejsou na nejlepší úrovni. Moc jsem vždy obdivoval dělat na nějakém serveru někoho z A-Teamu. Zkušeností pár mám, avšak není jich moc, i tak si myslím, že bych pozici Helpera na Skimu zvládl. Rád bych se stal součástí Helper Teamu.

Komunikační dovednosti: Komunikačních dovedností mám více. Mluvím plynule česky, anglicky a decentně i německy. Jsem člověk typu co nezavře pusu, když s někým volá. Jsem aktivní více než dost, na discordu jsem tudíž pořád, i když bych tam neměl být. Mám rád komunikaci s lidma, přes komunikační aplikace (Discord, TS3, Messenger apod.).

Mám čas: Jelikož studuji a skoro každý den jsem okolo 15:00 doma, i tak mám času víc než dost. Na Skimu trávím většinou celý den. Dennodenně usedám k počítači a ihned zapínám Skimo. Na Skimu jsem většinou do 22:00, dennodenně RPím.

Další informace o mně:

Takže abych začal od začátku. Jmenuji se Jakub, je mi 16 let. Studuji obor Kuchař - číšník na vyšší odborné škole v Rychnově nad Kněžnou. K oboru mě dostala hlavně moje celá rodina. Jsem blázen do vaření, samozřejmě jako většina kluků jsem i blázen do aut. Na oboru mě hlavně baví dělat (pracovat) v kuchyni, je to zajímavé vzdělání, někde i dobře proplacené. Rád bych školu dodělal, problémy žádné nemám, až budu mít hotové vzdělání, podám přihlášku na stejnou školu a na Kuchaře si ještě udělám nástavbu na maturitu. Potkat kuchaře s maturitou je dosti těžké, já sám znám jen dva kuchaře s maturitou. Také bych si rád udělal obor automechanika na stejné škole, jelikož se malinko věnuji i autům, samozřejmě jsem začal rozumět autům více, až když jsem zapl Skimo a měl jsem cca. 200 hodin na RPení na Skimu. Co se týče, mého příchodu na Skimo. Na Skimo jsem přišel 8.3.2021, moje začátky byly nějak tak pochopitelné, každý hráč s tím začínal. Občas přiletěla i letenka na banánové ostrovy, ale to je také jistě pochopitelné u nějakých hráčů. Co se týče hudby. Hudbu poslouchám moc často, ať už ve sluchátkách či na bluetooth reproduktoru. Hudbu poslouchám většinou když něco hraji na počítači. Nejvíce mám rád hudbu typu Horrorcore rap, ale i nějaký ten český rap. Rád sportuji, např. fotbal, basketball apod. O osobním životě si myslím že jsem řekl víc než dost. Co se týče MTA:SA/GTA:SA, na GTA San Andreas jsem vyrůstal, když mi to brácha stáhl na počítač. Začal jsem to hrát cca. v 10 letech, MTA jsem dříve hrál také, ale nevěděl jsem o tom, že existuje nějaký Roleplay. Jak jsem již zmiňoval, tak na Skimo jsem přišel 8.3.2021, tudíž dnes je to můj rok na Skimu. Za tento rok jsem nahrál něco přes 700 hodin. Moje RP není moc kvalitní, ale nějaká menší kvalita se tam najde. Na hlavní postavě RPím ZZS, což je myslím nejtěžší RP na serveru Skimo Roleplay. Hodně potkávám lidi typu ''nováčci''. Rád je zaučuji, jelikož o Roleplayi nemají oni ani ponětí. I přesto že nemám zas tolik kvalitní RP, tak si myslím, že bych pomohl novým hráčům ohledně zapadnutí do ''Skimo komunity''. Určitě se nebudu zlobit, když sem hodíte nějaký ohlasy ať už pozitivní či negativní. Pokud budete u mě něco chtít zlepšit, napište to pod tuto přihlášku, zlobit se nebudu, nejsem typ agresivního hráče. S pozdravem nojono123 / baladaaa. <3

10.3.2022 21:08

Cením tvoje kvalitné RP. Dobre sa mi s tebou hrá. Som určite za ANO.

10.3.2022 21:18, odstraněno 30.4.2022 23:32 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

KrysCZ

Hráč

30
18.4.2022 17:50, naposledy upraveno 18.4.2022 17:55 uživatelem KrysCZ

Vzhledem k tomuhle screenu z konverzace jednoho z hráčů Skima a Nojono123 nemohu souhlasit s tím, aby někdo takový zaučoval nováčky. Příslib IC odměny za souhlas s tím, aby se stal helperem?

18.4.2022 18:19

Milý KrysCZ,

Vrátím se ke dni 10.03.2022, mám potvrzené od mamky + bráchy, že jsem ten den byl pod vlivem alkoholu, je fakt, že jsem psal velké nesmysly, něco jsem psal spisovně, ale něco naopak ne, tímto se chci omluvt všem a hlavině @KrysCZ, za to co jsem psal za nesmysly (10.03.2022), chápu některé, od posledního komentáře, k mému Discord chatu se Sung Ming Jang, že mě budete odsuzovat.

S pozdravem nojono123 / baladaaa. <3

 

18.4.2022 18:24
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.4.2022 11:38, odstraněno 17.5.2022 21:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.5.2022 18:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~98

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024