Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zlý hrači


6.10.2019 12:18

Dneska sa stala jedna vec nahanli nas policajti naburali tak sme hrali injuries už ma zaputal napisal že mi berie dokaldy dal som mu občiansky vodičský som mal iba typu B napisal že všetky doklady nechapem z akeho dôvodu tak som napisal na ty piču*. dostal som ban na 15 hodin... pecka ... super ako .. 


6.10.2019 12:58, naposledy upraveno 6.10.2019 12:58 uživatelem Paradoxx

Ahoj, pokiaľ zaerpil že ti berie všetky doklady, tak ti ich jednoducho zobral a si povinný mu ich na základe toho RP vydať. Hold je to tvoja chyba, napísal si čo si napísal.

A myslím si že názov tohto tématu s týmto vôbec nesúvisí.

Lofanek

Artheon AT

6.10.2019 13:19

Keď si spútaný, tak máš minimálnu šancu sa brániť počas toho, ako ti niekto berie doklady.

som mal iba typu B napisal že všetky doklady

Niekedy hráči dokážu zatajiť niektoré veci, ktoré majú u seba počas prehľadávania, alebo klamú do /do, takže odpoveď typu "daj mi všetky doklady" a pododobne, je čisto relevantná.

tak som napisal na ty piču*

Neviem ako to bolo,ale týmto si si to podľa mňa maximálne zhoršil, keby RPíš podľa pravidiel a vyhneš sa nadávkam, tak ban si nemusel dostať.

6.10.2019 16:07

ZaRPil jsem, že ti odebírám VŠECHNY doklady, tudíž je tvou poviností mi je dát a ne, že se semnou budeš v OOC dohadovat, že "proč by si mi je měl dávat". To, že si mě v OOC slovně napadl a byl si potrestán je čiště tvůj problém. Tečka.

9.10.2019 12:41

Myslím, že tohle téma můžeme uzavřít. Pokud jsi chtěl žádat o unban, měl jsi podat žádost na místo tomu určené, pokud jsi se chtěl omluvit, tak jsi to udělal špatně, pokud jsi si chtěl stěžovat, měl jsi připojit odůvodnění a nějaká jména na koho si stěžuješ. Pokud jsi ze sebe chtěl udělat hlupáka, to se ti povedlo.

lock


Powered by LeoSight IFS
LT~29