Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Hra SWAT 4 (2004) — nejlepší taktická hra svého druhu?

Vefty

8.12.2021 - 01:01


Co je to za hru?

SWAT 4 je počítačová hra z roku 2004, spadá do žánru stříleček, ale není to jen ledajaká střílečka. Tahle hra totiž neklade důraz na střílení, nýbrž na taktiku. Je to hra z pohledu první osoby, kde hrajete za leadera zásahového týmu a plníte různé mise, ve kterých je úkolem nastolit pořádek a zachránit všechny civilisty. Tato hra nabízí spoustu možností, jak se do budovy, plné suspectů, dostat. Můžete jít hezky pomalu, vzít si do ruky zrcadlo s kamerkou, vypáčit zámek a vejít opatrně a potichu dovnitř, nebo můžete vzít breaching charge, dveře nechat rozletět na kousky, do místnosti hodit granát a vběhnout tam, je to opravdu jen čistě na Vás.

Kde hru získám?

Na oficiálním obchodu GOG hra stojí 9.29€ (v přepočtu cca 237Kč), jedná se o tzv. Gold edici, tedy balíček obsahující jak základní hru, tak i její DLC (The Stetchkov Syndicate). Odkaz zde.

Má tato hra multiplayer?

Ano, tato hra plně podporuje multiplayer, takže nemusíte jen hrát mise v klasickém módu kampaně, ale můžete hrát se svými přáteli a taktiku zkoušet online. Jediné, co je potřeba ke zprovoznění multiplayeru, je jednoduchá instalace patche.

Komentáře
Stratus 29.12.2021 12:34
Old but gold :)
Vefty 22.12.2021 22:12
Ano, pravda. Článek bohužel již není možné upravovat, a navíc jsem to psal v jednu ráno. Kdyby tu byla možnost upravit, upravil bych to. Každopádně co se týče Ready or Not, začínám pochybovat o tom, že skutečně jednou bude plná hra. Každopádně, co se týče těch beta verzí, vypadá to dost dobře a určitě by to byl jakýsi nástupce SWAT 4.
Sandlerino 22.12.2021 17:25
A já čekal nějakou pořádnou úvahu o tom, zda-li je nebo není. Obvzlášť při vyvíjející se nové hře na tento styl, Ready Or Not.