Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor - Přihlášky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11



22.5.2020 20:19

čislo 325328

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 11

Petan09

Hráč

20
22.5.2020 20:27, naposledy upraveno 22.5.2020 21:06 uživatelem Petan09

Jméno: Andrea

Přijmení: Koubova

Datum narození: 19.05.1991

Kontakt: Telefon - 413497, email - andrea.koubova@email.cz ((  discord: 💗🔥 ♂ Peter Parker ♂ 🔥💗#8581 ))

Životopis: Nedávno jsem oslavila 30 let. Narodila jsem se na jihu Čech. Konkrétně v Českém Krumlově kde jsem s rodiči do 3 let bydlela. Poté jsme se odstěhovali 15 kilometrů od Českého Krumlova do městysu Frymburk, nedaleko Lipna nad Vltavou. Tam jsme bydleli do ukončení mého studia na právnické fakultě Karlovy Univerzity. Po ukončení mého studia jsme se s rodiči přestěhovali do USA. Odstěhovala jsem se s rodiči do USA kvůli práci. Nastoupila jsem v LAPD. Následně po teroristickém útoku zemřel můj přítel se synem. Rozhodla jsem se znova vrátit do Čech a začít tu novou kapitolu mého života. Můj koníček byl vždy zpěv, klavír. Dále jsem se věnovala sportu.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Určitě jako první důvod je adrenalin. Určitě si každý uvědomí, že by k policii měl mít respekt, což nefunguje u jedinců. Jako další důvod, proč se chci stát policistou v řadách policie, je kariérní růst. Určitě bys se chtěla dostat výše a pomáhat a chránit naše občany a jejich majetek. Jako další je platové ohodnocení. Pokud bych to nezapsala, musela bych si dát facku, bohužel bez peněz se žít nedá. Určitě cením vedení policie, které si aktuálně dobře vede. Doufám že se seznámím s novými lidmi, u kterých určitě navážu přátelský vztah. U aktuální policie se mi zalíbil vozový park, to je další důvod, proč chci navázat pracovní poměr ve službách Policie České republiky. Určitě se chci dále vzdělat v tomto oboru, jsem ochotná si doplnit řidičské oprávnění skupiny A a dále třeba i lodní průkaz. 

Pracovní zkušenosti: LAPD - rank Officer, Sekretariát Hasičského záchranného sboru Hlavního města Prahy

Řidičské oprávnění: Řidičský průkaz skupiny B

Derekrulek

Hráč

3
22.5.2020 20:30

Dobrý den mám dotaz,z jakého důvodu byl odmítnut můj životopis k Náboru k PČR, lidem kterým to zamítnete by měli vědět co udělali za chyby v životopisu. Aby při dalším náboru neudělali, další chybu. Dekuji. Diego Sanchez. 

Boubas

Hráč

3
22.5.2020 20:32, naposledy upraveno 22.5.2020 20:34 uživatelem Boubas

Jméno: Steven

Přijmení: Pierce

Datum narození: 15.6.1988

Kontakt: 409081

Životopis (nejméně 100slov): Steven Pierce se narodil 15. června 1988 ve městě Tallahassee ve státě Floridy. Pochází z rodiny lodního kapitána Andrew Pierce a telefonní spojovatelky Marií Pierce (za svobodna Guerra). Steven vystudoval právnickou fakultu University of Los Angeles College of Law ve městě Champaign, kde získal titul Juris Doctor, hned po studiu začal pracovat jako právník pro menší právnickou kancelář, nevydělával zde mnoho, ale nabral cenné zkušenosti. V roce 2012 si založil vlastní právnickou kancelář, která mu už začala vynášet nemalé peníze. V roce 2012 se oženil s herečkou Julií Lampard. Měl s ní dceru Daisy a syna Roberta. Roku 2013 si společně koupili dům v Jacksonville, kde žili spokojený život. Jeho žena Julie i s jejich dcerou však zemřeli při požáru, který z neznámých příčin vypukl přes noc v jejich domě. Steven stačil zachránit pouze svého syna Roberta. Přišel tak téměř o všechno, včetně manželky, dcery a střechy nad hlavou. Nějakou dobu pobýval i se synem u svých rodičů, jeho ztráta ho ale tak zničila, že se i jeho pracovní morálka naprosto vytratila a nebyl schopen takto pokračovat. Steven se v dubnu roku 2020 pouze se svým synem, menším obnosem peněz a vidinou, že se mu bude dařit lépe přestěhoval do České Republiky. Chtěl na všechno zapomenout a rozloučit se s místy, které mu připomínali jeho ztrátu, rozhodl se začít nový život. Pronajal si menší byt v Commerce a koupil si Škoda Octavia RS. Dále se pokusil získat nějaký majetek po jeho zesnulém bratranci Robertovi Piercovi, který kdysi vlastnil desítky nemovitostí po České Republice, to se mu bohužel nepodařilo a tak si nyní musí poradit sám.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Tak začal bych tím, že je to práce která má smysl a pomáhá celé společnosti, u vás je pěkný kariérní postup, mohu se rozvíjet v tomto odvětví jak fyzicky tak i psychicky, co mě k vám ale nejvíc láká je to, že mi to příjde jako velice produktivní práce a hlavně mohu být nápomocen státu, ve kterém žiju a miluju ho ,chci abych žil s vědomím, že jsem přispěl k dílu.

Pracovní zkušenosti: 2012: Talashee and Goodman law office

                                    2013 - 2018: Pierce law office

Řidičské oprávnění: Řidičské oprávnění typu B

Berysek

Hráč

5
22.5.2020 20:39

Jméno: Berysek Příjmení: Klasa 

Narození: 2.ledna 2001 

Kontakt: 742753

 

Životopis (nejméně 100 slov): Jmenuji se Berysek. Studoval sem na škole Vyšší a Střední Policejní Škola v Hulíně Po dokončení školy sem byl  jeden z nejlepších absolventů té doby. Rád se zabívám zákonama. Mám kamarády na vyšších postech jako K.F Neumman.

Mám za sebou kurz sebeobrany a MMA ( 8 let ). Při studování jsem uspěšně udělal řidičský průkaz skupiny B. 

Přistěhoval sem se z Kroměříže. 

Vzdělaní : ZŠ Jana Ámose Komenského ( do 7 třídy pak jsem odešel na Arci Biskupské Gymnázium Kroměříž), Vyšší a Střední Policejní Škola v Hulíně. Jsem komunikující člověk a který se nebojí spolupráce s zahraničními -bezpečnostními složkami.  

důvod proč se chci stát příslušníkem PČR: Mám  dobré fyzické schopnosti.  Jelikož jsem byl dlouhou dobu u TSI jako Ocranka  a chtel bych chranit obyvatele ČR tak se hlasim do řad PČR. Pracovní zkušenosti: TSI 5 měsíců 

Pracovní zkušenosti: TSI 5 měsíců 

Ridičské oprávnění:  Skupina B

 

Kanee

Hráč

7
22.5.2020 21:13

@karmas cápu , že sám/a by jsi to nenapsal/a , ale to je tak jasný že když jsi ic holka a následně v žádosti píšeš v mužském rodě, příště doporučuji to nezkopírovat žádost od @Brazil :))

dandymenbro

Hráč

8
22.5.2020 21:22

Jméno : Karel

Příjmení : Novotný

Kontakt: 604345(( Email : karelnovotny@seznam.cz(discord : dandy16_winner))

Životopis :  Jmenuji se Karel Novotný je mi 21 let a Jsem z jižní ameriky dorozumím se však jak česky tak i anglicky. Když mi bylo 10 let umřeli mi oba rodiče a já to neměl zrovna lehké starala se o mě moje teta která byla moc hodná a jsem jí za všechno vděčný. Už jako malý jsem si hrávál na policistu a snil jsem o tom že jednou budu pomáhat lidem chytat kriminálníky atd. Momentálně pracuji jako taxikář takže si vydělávám něco bokem abych se uživil. Přihlášku vyplnuji s nadějí že se mi podaří dostat do řad policistů.

Uvedtě důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR : Jak už jsem psal vždy jsem snil o tom že budu chytat kriminálníky pomáhat lidem atd.

Pracovní zkušenosti : Taxikář

Řidičské oprávnění : B

22.5.2020 22:49, naposledy upraveno 23.5.2020 13:32 uživatelem karmas
neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 10
22.5.2020 22:51, naposledy upraveno 23.5.2020 13:31 uživatelem karmas
neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo no.11 - Double-post a duplicitní odpověď
22.5.2020 23:03, naposledy upraveno 23.5.2020 13:32 uživatelem karmas
neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo no.11 - Double-post

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Powered by LeoSight IFS
LT~123

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024