Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor - Přihlášky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11



jakoubeksmrk

Hráč

1
26.5.2020 09:49, naposledy upraveno 26.5.2020 09:59 uživatelem jakoubeksmrk

Jméno: Jakub

Přijmení: Vrba

Datum narození: 15.4. 1994

Kontakt: 489893

Životopis (nejméně 100slov): Jmenuji se Jakub, pochazím z Brna. Je mi 25 let. V Brně jsem chodil na zakladní školu. Po zakladní škole jsem šel na střední během střední školy jsem dělal řidičák skupiny B ale naštěstí jsem vše zvládl. Po střední jsem šla na Policejní akademii v Praze. Jak jsem chodil na Policejní akademii tak se mi Praha zalíbila tak jsem si řekl že po konci akademie se do Prahy odstěhuji. Po konci akademie jsem jel zpět do Brna. 4 roky jsem zde sloužil u PČR. Dostal jsem se až na pozici NadPraporčík potom jsem ukončil práci v Brně a odjel do Prahy kde jsme si našel bydlení a řekl že půjdu zpět k PČR.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Mám velké zkušenosti přece jen jsem už byl u pčr. Jelikož jsem se odstěhoval do Prahy tak to chci zkusit znovu. Také mám dobré fyzické schopnosti, hlavně v běhu.

Pracovní zkušenosti: Obrovské, přece jen jsem už pár let sloužil u Policie, umím se hlavně zachovat v těžkých situacích.

Řidičské oprávnění:  Vlastním řidičské opravnění skupiny B.

sammael02

Hráč

21
26.5.2020 17:54, naposledy upraveno 26.5.2020 17:55 uživatelem sammael02

Jméno: Laura 

Přijmení: Gavazzi

Datum narození: 31. červen. 1994

Kontakt: 648 945

Životopis (nejméně 100slov): 

Narodila jsem se v nedaleké vesnici vedle Palerma. To přesně ve vesnici San Martino delle Scale. Vystudovala jsem střední školu a poté jsem šla studovat Univerzitu v Palermu zaměřenou na Lékaře. Poté jsem nastoupila do blízké nemocnice kde jsem pracovala zhruba 1 rok a poté jsem se přestěhovala do San Francisca kde jsem nastoupila k místní policii a následně jsem začala dohlížet na pohyb a chod města a pokusila jsem se zastavit kriminalitu ve městě. Poté mí rodiče zesnuli tak jsem se rozhodla začít nový život tady v Praze. Kde jsem začala žít nový život a seznámila se s spousty nových lidí.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR:  Policistkou bych se chtěla stát, protože si myslím že tato práce by naplňovala mé touhy, dále jsem nestranná, a dokáži vše řešit s klidnou hlavou. Myslím si že pro tuto pozici jsem způsobilá.

Pracovní zkušenosti:  2 roky praxí v San Francisco Police Departmentu (hodnost = Captain)

Řidičské oprávnění: A, B

Nejvyšší dosažené vzdělání: Univerzita

Dantys

Hráč

2
27.5.2020 23:18, naposledy upraveno 28.5.2020 10:02 uživatelem Dantys

Jméno: Robert 

 

Přijmení: Halusni

 

Datum narození: 1.1. 1996 

 

Kontakt: 812266

 

Životopis (nejméně 100slov): je mi 34 let bydlel jsem v Brně tam jsem vystudoval základní školu střední školu a pak jsem si zalíbil školu v Praze šel jsem do ty školy a zalíbila se mi rovnou celá Praha takže jsem se do ní přestěhoval v praze jsem udělal maturitu  rodiče my umřeli když mi bylo 21 let záleží mi na kamarádech určitě jsem fyzicky zdatnej nebojím se výzvy který by mě měla čekat a jakkoliv bych se nebojíl zakročit podle zákonů které jsou dane myslím tím ty tvrdé zákony vždy jsem touzil po praci policisty tak jsem vždy chtěl tohle zkusit a dostal jsem šanci měl jsem jednu akci kde jsme se učili u PČR atd mám stim nějaké ty zkušenosti. 

 

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: chtěl bych pomáhat a chránit město či občany a aby nejezdili lidi jak opice

 

Pracovní zkušenosti: měl jsem jednu zaučení v jedné akci PČR 

 

Řidičské oprávnění: řidičský průkaz typu B

 

Nejvyšší dosažené vzdělání: Maturita a výška 

Sajunka

Hráč

1
28.5.2020 13:51

Jméno: Saja

Přijmení: Boo

Datum narození: 29.11.2002

Kontakt: 891329

Životopis: 

Jmenuji se Saja Boo a je mi 18 let.

Pocházím z Liberty City, kde jsem bydlela pouze se svojí matkou, jelikož nás otec opustil a nejevil o nás zájem. Přestěhovali jsme se tam, když jsem se narodila, díky výhodné nabídce pracovní pozice mojí matky. Během našeho pobytu v Liberty City jsem se toho hodně naučila, našla spoustu přátel a dělala mnoho sportů. Mezi mé nejoblíbenější patří Kung Fu, box a strávený čas s přáteli ve Fitku. S matkou jsme měli poklidný život do mých 16ti let. Následně jednoho léta moji matku přepadli a znásilnili. Následující měsíc byl pro nás opravdu těžký, moje matka to bohužel psychicky nezvládla a spáchala sebevraždu. Nezbývalo mi nic jiného než se odstěhovat za otcem do Prahy. Až tam jsem si uvědomila, že chci prosazovat zákon a začala jsem studovat Policejní akademii. Během studia jsem to neměla lehké, jelikož můj otec má problém s alkoholem a musela jsem chodit na brigády abych nás uživila. Hned jak jsem dostudovala jsem se odstěhovala a našla si malý byt v pronájmu.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR:

Skrze mojí matku jsem si uvědomila, že nechci aby stejný osud potkal i někoho jiného. 

Pracovní zkušenosti: Pracovní místa z úřadu- Popelář, Dřevorubec a Horník

Řidičské oprávnění:  B

 

Adiko

Hráč

38
28.5.2020 17:37, naposledy upraveno 30.5.2020 15:52 uživatelem Adiko

Meno: Andrew

Priezvisko: Blake

Dátum narodenia: 31.8.1997

Kontakt: 725956

Životopis: Volám sa Andrew Blake pochádzam z Las Vegas a mám 23 rokov. Na školu som nechodil do Las Vegas ale s rodičmi sme sa presťahovali na Slovensko kde som chodil do školy v Trnave. Na strednú školu som išiel "ochrana osoby a majetku"v Bratislave. Keď som dokončil strednú školu nastúpil som do Pezinka na policajnú maturitnú školu. Tam ma zobrali a tak som sa stal policajtom v Trnave. V Trnave som bol policajt cca 4 roky. Potom som sa presťahoval do Česka konkrétne do Prahy kde teraz žijem.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR:

Mám veľké skúsenosti predsa som už bol u policajtov 4 roky. Som fyzicky aj psychicky veľmi dobre na tom. Viem dobre komunikovať s ľudmi.

Pracovní zkušenosti: Veľmi dobré ked už som pracoval u policajtov 4 roky. Viem hlavne dobre zachovať chladnú hlavu pri tažkých momentoch.

Řidičské oprávnění: typu B

Nejvyšší dosažené vzdělání: Maturita

 

31.5.2020 11:19, odstraněno 31.5.2020 12:03 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
31.5.2020 11:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

shysarik

Hráč

5
31.5.2020 18:31, naposledy upraveno 14.6.2020 22:01 uživatelem shysarik

Jméno: Tylor

Přijmení: Boomer

Datum narození: 30. Února 1990

Kontakt: discord (.-.-.-.-.#7587)

Životopis (nejméně 100slov): Volám sa Taylor Domer. mám 30 rokov. Narodil som sa na Slovensku kde som aj vyštudoval aj vysokú školu. Zatedy som nedostal žiadnu pokutu ani nič. Na Slovensku som robil aj políciu kde som sa stal aj kapítan. Do prahy som sa pristahoval minulí mesiac a chcem sa naspet vrátit do  Polície.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Chcem pomáhať ludim a slúžiť štátu lebo chcem spravedlnosť.

Pracovní zkušenosti:2 roky v zahraničí robenia políciu

Řidičské oprávnění:  oprávnenie typu B

Nejvyšší dosažené vzdělání:Kápitán policie

Buka

Hráč

2
31.5.2020 20:22, naposledy upraveno 31.5.2020 21:06 uživatelem Buka
31.5.2020 21:33

Markus Druhy. Datum naroz 19.12 2005,kontakt discord Skype, životopis je mi 21 let jsem citlivý má rád zvířata práci u PČR rád maluje a hraje hry má rád modrou barvu a rád nosí červenou mikinu je hodny, PČR se chcu stát abych zabranoval lidem dělat zle věci a baví mě to, řidičák mám, vzdělání mám díky konec. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Powered by LeoSight IFS
LT~85

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024