Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor - Přihlášky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11



tomassvoboda

Hráč

1
23.5.2020 15:32

Jméno : Irena

Příjmení : Kastaletov

Datum narození : 04.05. 1990

Tel: 660977

Vzdělání : Vysokoškolské

Životopis : Je mi 30 let vystudovala sem střední a Vyšší policejní školu , momentálně dálkově studuji práva , jsem časově flexibilní bez rodiny , řidičský průkaz typu B je samozřejmostí , momentálně sem se přistěhovala do města pracuji v technických službách, tato práce mě nenaplňuje , mám zdravotní kurz , kurz sebeobrany , 

Praxe : sem čerstvě po škole 

Důvod proč k Pcr : mám na to školu a chtěla bych v tomto oboru ale

23.5.2020 15:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kubby

Hráč

57
23.5.2020 19:16, naposledy upraveno 23.5.2020 19:16 uživatelem Kubby

Curriculum vita (ŽIVOTOPIS)

--Osobní Údaje--

Titul před jménem: Mgr.
Jméno: Michal
Příjmení: Steinwald
Titul za jménem: XXX
Datum narození: 22.3.1975
Místo narození : Praha, Česká republika.
Tel.Číslo: 836654
Trvalé bydliště: N/A

--Pracovní Zkušenosti--

2001-2006 - Policie České Republiky (Hodnost : Rotný, Strážmistr, Nadstrážmistr)
2006-2008 - Policie České Republiky - Tým Krizových Interventů (Hodnost : Praporčík)
2008-2009 - Policie České Republiky - Útvar Rychlého Nasazení (Hodnost : Nadpraporčík)
2013-2018 - Generálná Inspekce Bezpečnostních Sborů (Služební hodnost: Komisař)
2019 - Armáda České Republiky - 31. Motostřelecký pluk San Andreas
2020 - DOPOSUD - Městská policie hlavního města Prahy - Praha 1 (Funkce: Náměstek Ředitele městské policie hl. m. Prahy, Hodnost: Vrchni policejní rada)

--Vzdělání a Kurzy--

Vzdělání:

1981-1990 - Základní škola v Praze.
Stav studia : Ukončený

1990-1994 - Střední Škola - Bezpečnostně právní akademie v Plzni.
Stav studia : Ukončený

1994-2000 - Vysoká škola - Právnická fakulta Univerzita Karlova v Praze.
Stav studia: Ukončený

Kurzy:

Sebeobrana: HAND TO HAND COMBAT AND GUN RETENTION, EXPANDABLE BATON, SELF-DEFENSE SCENARIOS

Střelecké:
PISTOLE - DYNAMIC PISTOL 1, DYNAMIC PISTOL 2, DYNAMIC PISTOL 3, DYNAMIC PISTOL 4, LOW LIGHT
PUŠKY - DYNAMIC RIFLE 1, DYNAMIC RIFLE 2, DYNAMIC RIFLE 3, DYNAMIC RIFLE 4
BROKOVNICE - TACTICAL SHOTGUN
SNIPER - BASIC SNIPER, PRECISION SNIPER, URBAN SNIPER, LONG RANGE SNIPER
SPECIÁLNÍ - CQB LIVE FIRE, NVGTAC, TEAM WORK, VCQB

Taktické:
BUDOVA - ACTIVE SHOOTER CIVILIAN, ACTIVE SHOOTER LE, CQB, CQB ADVANCED, FIBUA, HOME DEFENSE, SWAT WEEK, TACTICAL RAPPELING, TACTICAL RAPELLING ADVANCED
LES - SMALL UNIT TACTICS, SMALL UNIT TACTICS ADVANCED, TACTICAL TRACKER
OCHRANA - CLOSE PROTECTION, PERSONAL SECURITY DETAIL
VZDUCH - AIR ASSUALT BASIC

Zdravotnické: COMBAT LIFESAVER, COMBAT LIFESAVER ADVANCED, TACTICAL EMERGENCY CASUALTY CARE

Ostatní: ARMORER, SURVIVAL, TACTICAL DRIVING

(O všech kurzech má osoba certifikáty od Hard Task-u)

--Dovednosti--

Jazyky : Český - Rodilý mluvčí
Anglický - Pokročilý
Slovenský - Pokročilý
Jiné : Řidičský průkaz skupiny B, práce ve Wordu, Excelu.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR:

Tak mým důvodem proč se chci stát příslušníkem Policie České republiky je  takový, že momentálně pracuji u Městské policie ve funkci Náměstka pro výkon služby, a u Městské policie jsou mé pravomoce dosti omezeny. Nadále taktéž, jak jsem již uvedl v mém výše sepsaném CV, tak zkušenosti u Policie České republiky mám. Tudíž bych jsem se rád vrátil do služebního poměru u Policie České republiky, a pomáhal tam. Myslím si, že mé zkušenosti k znovu vzetí zpět do Policie České republiky jsou dostačující. Jsem nejen fyzicky, ale i psychicky zdatný. 

 

23.5.2020 19:48, naposledy upraveno 23.5.2020 20:19 uživatelem RobiikCZ

 

Jméno:  JUDr. Robert

Přijmení: Procházka

Datum narození: 1.1.1975

Kontakt: 690601

Životopis (nejméně 100slov): Zdravím, mé jméno je JUDr. Robert Procházka. Je mi 45 let a baví mě práce u Policie ČR. Začnu s mými zkušenostmi s kariérou PČR, když mi bylo 26 let dostal jsem nabídku od svého strýce že jeho kamarád má v policie pár volných míst tak jsem neváhal a okamžitě jsem nastoupil na dobu zkušenostní. A tak doby pokračovali až do mých 45 letech, za tu dobu jsem toho stihl hodně, bylo toho hodně, dostávání prémií, oslavování hodnosti Generála a dostání vyznamenání za slušnou práci. Bohužel jsem odešel z Policie kvůli tomu že jsem musel odject z města na dlouhou dobu tak jsem si dal pauzu a tak jsem zde po dlouhých dobách zase zpět a připraven pracovat u Policie.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Chci zažít zas opět ten neskutečný adrenalin v těle. Neskutešně mě baví chránit zákon a myslím si že semnou nebudete mít žádný problém.

Pracovní zkušenosti: 2 roky u PMJ, 2 měsíce u DP a 1 rok jakožto velitel SKPV služby.

Řidičské oprávnění: B

Nejvyšší dosažené vzdělání: Vysoká právní škola.

FluterShy

Hráč

11
24.5.2020 19:05

Jméno: Andrew

Přijmení: Nygma

Datum narození: 18.6.1986

Kontakt: 856510

Životopis (nejméně 100slov):

Moje jméno je Andrew Nygma. Narodil jsem se ve státě Washington.
Vystudoval jsem střední školu Xavier v NY. Po absolvování střední školy jsem se přihlásil na několik vysokých škol.
Ale nejvíce jsem se chtěl dostat na vysokou školu se zaměřením na kriminalitu. Po tom všem co jsem střední školu absolvoval, jsem se dostal na John Jay College of Criminal Justice v NY s plným stipendiem.
Během střední a vysoké školy jsem chodil na brigádu do McDonald's.Pracoval jsem u McDonald's 10 let, a během půl roku jsem se propracoval na Shift Managera. Na managera jsem se propracoval tak, že jsem měl smysl pro pořádek a dobré uvažování, ke všem zákazníkům, ale i zaměstnancům jsem byl spravedlivý a upřímný, uměl jsem to dobře s lidmy. Jako Shift manager jsem měl na starosti plánování směn a dělat se zaměstnanci meetingy.
Během vysoké školy jsem chodil ještě na praxi do Police Department New York, kde si mě ihned oblíbili.
Pracoval jsem 7 let u police Department v NY jako vyšetřovatel místa činu. V NYPD jsem i dostal ocenění, za nejlepšího vyšetřovatele za posledních 5 let.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR:
Pracoval jsem 7 let u police Department v NY jako vyšetřovatel místa činu. Tahle práce mě baví a nadále bych se chtěl tomu věnovat. Svoji práci miluji, a věřím, že nikoho nezklamu. Moje schopnosti jsou naprosto ideální na pozici v Police department. V NYPD jsem i dostal ocenění, za nejlepšího vyšetřovatele za posledních 5 let. Proč se chci přidat ? Protože tahle práce je mi blízká, jsem velký detailista, takže všechno půjde tak jak je napsané. Jsem týmový hráč, i když raději pracuji samostatně, to proto, že jako vyšetřovatel jsem se spoléhal hlavně na svoje schopnosti a zkušenosti. Když něco začnu dotáhnu to co nejrychleji do konce, málo co mě rozhodí abych se tomu nevěnoval naplno. Chci být ten nejlepší, a nic mě nerozhodí. A ten hlavní důvod proč se chci přidat, chci dělat něco pořádného.

Pracovní zkušenosti:
McDonald's - New York TimeSquare (2003-2013) - Shift Manager
New York City Police Department- (2013-2020) - Forensics Investigator

Řidičské oprávnění: 
B

Nejvyšší dosažené vzdělání:
Vysokoškolské

medveed

Hráč

1
24.5.2020 22:17

Jméno:Hann

Přijmení:Transon

Datum narození: 4 leden 1985

Kontakt:645713

Životopis (nejméně 100slov): Dobrý den mé jmeno je Hann Transon, původ je česky a napůl japonsky otec Japonec matka Češka, od svych 2 let bydlím v ČR

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR:

Pracovní zkušenosti:

Řidičské oprávnění: 

Nejvyšší dosažené vzdělání:

medveed

Hráč

1
24.5.2020 22:28

Jméno:Hann

Přijmení:Transon 

Datum narození: 4 leden 1985

Kontakt:645713

Životopis (nejméně 100slov): Dobry den jsem hann transon napů čech na půj japonec od svych 2let bydlím v české republice,muj otec byl policista v Japonsku který zemřel při službě na sražku, Matka pracovala jako Psovodka v české republice , taktéž jsem nasledoval její vzdělaní a její učení psovodem bych chtěl byt od svých 10. let v 15 letech jsem nastoupil na Střední policejní školu s maturitou odmaturoval jsem za 4. a poté jsem nastoupil na Vysokou školu Kriminalistiky a Krimonologie,kynologie poté jsem 2 ruky měl nastavbu na psovoda to jsem taktéž zvladl a poté jsem v americe dostal kurz cvičení K-9, zbrojní prukaz typu D. pracovitý a schopný

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR:chtěl bych pomahat městu a očistit svět od špatných lidí

Pracovní zkušenosti: 2 roky v LSPD

Řidičské oprávnění: B

Nejvyšší dosažené vzdělání:Vysoká škola 

neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo no.11 - Double-post
25.5.2020 10:49, odstraněno 25.5.2020 11:10 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.5.2020 12:57, naposledy upraveno 25.5.2020 14:30 uživatelem adamsenpai

Jméno: Petr

Přijmení: Fojtik

Datum narození: 14.9.1983

Kontakt: 820417 (Discord: adam_thesenpai#7610)

Životopis (nejméně 100slov):

Vzdělání:

  • Základní škola
  • Střední Škola

Pracovní zkušenosti:

  • Taxikář
  • Mechanik
  • Popelář

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - dokážu se domluvit

Zájmy.

  • Řízení
  • Cestování
  • Sport
  • Práce

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Protože chci pomáhat a chránit město, kde je mafie, zločin a další věci, které můžou ovlivnit lidi, nechci aby další lidi pocítili, to co jsem pocítili jiní lidi, chci ochránit jak své kolegy, tak i své kamarády, jejich příbuzné a lidi, kteří si zaslouží být chráněni zákonem, aby mohli žít svobodně. To je můj cíl na PČR.

Řidičské oprávnění: Řidičský Průkaz sk.B

Samicer

Hráč

4
25.5.2020 20:04, naposledy upraveno 26.5.2020 16:06 uživatelem Samicer

Jméno: Tyron Hodge

Datum narození: 11.1 1994

Kontakt: Samicer#4233@discord.com , 360421

--------------------------------------------------

Životopis: 

Narozen v České republice ve fakultní nemocnici Motol v hlavním městě Praha.

Jazykové znalosti - Čeština - Výborná
                               -Slovenština - Výborná                              

                               -Angličtina - Základní

Žádný záznam v trestním rejstříku.

Pracovní zkušenosti: tři roky u Městské policie hlavního města Prahy, brigády jako vyhazovač.
Zájmy, záliby: Běh, box, cyklistika, vytrvalostní běh, plavání.

Vzdělání: 

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze, s.r.o. , Bělohorská 226/103, 169 00 Praha 6-Břevnov Gymnázium Nad Kavalírkou, Nad Kavalírkou 100/1, Policejní akademie České republiky v Praze, Hotecká 559/7
143 01 Praha 4-Kamýk

  Něco o mé osobě : 

Jmenuji se Tyron Hodge, narozen 11. Ledna roku 1994. Od mala mě bavilo vzdělávání, což se mi v dospívání dost vyplatilo. Na škole jsem byl velmi často vybírán na školní kola všech věd, jelikož jsem byl že všech, no, jak to říci, nejchytřejší..     Po skončení školy jsem chtěl začít podnikat, ale to mi dědeček rozmluvil. Po dlouhém čase prosezeném za počítačem jsem si našel práci, práce která se mi až tak nelíbila, ale nakonec jsem jí zkusil. Práce u Městské policie.. Až tam jsem si uvědomil, co vlastně chci v životě dělat. Tak to chci zkusit tady. 
- S pozdravem a přáním hezkého dne,
 Tyron        

 

--------------------------------------------------

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR?: Chtěl bych se kariérně posunout dále a také bych chtěl využít svoje fyzické schopnosti v praxi.

Řidičské oprávnění: A1,A2,A, B, B+E, C+E

 

   

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Powered by LeoSight IFS
LT~89