Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Admina Soviet Dog


Martin23325

Hráč

7
20.12.2022 01:09, naposledy upraveno 20.12.2022 01:13 uživatelem Martin23325

Zdravím tak nejprve uvedu celý děj co se tu stal asi zhruba před pul rokem jsem dostal permu za uplacení admina SobietDog pár mých odvolaní dost chápu že nepřijmul ale pak po ukrutném snažení a dalších odvolaní už mi přišlo divné proč mi furt nechce dát šanci  vrátíme se teda k první žádosti která uznávám že byla chabá a dost nesmyslná takhle se žádosti nepíšou  místo jen zamítnutí jsem na ní dostal vtipné video které bylo asi jako pobavení na můj učet dobrá to mi nevadí chci teda jenom ukázat na to že když je takovej šprímař proč se ve skutečnosti k mém případům staví tak důrazně a vždy je tak vážný pokud má jít o mé unbanovaní nebo o mé nevině k té nevině se ještě dostanu teď si popíšeme teda ten můj první problém s uplacením teď přikládám moje nesmyslnou žádost o ub kde jsem dostal vtipné video  https://leosight.cz/forum/topic/8994  dále jsem pokračoval další žádostí kde furt chápu že to nemuselo bejt pro Soveieta dostatečné https://leosight.cz/forum/topic/9015/1 potom už jsem ale napsal žádost kde už jsem začal pochybovat jestli Soviet se rozhoduje podle závažnosti banu nebo jestli mu nějak vadím k žádosti se pořádně nevyjádřil napsal že to nehodlá tolerovat v budoucnu, přikládám odkaz https://leosight.cz/forum/topic/10590 po tom jsem teda zkusil cestu odvolat se na jiného moderátora a na druhý pokus jsem dostal unban znova jsem teda hrál na skimu až do doby kdy nastala RP situace srážka dvou aut kde se hráči s kterým jsem se srazil nelíbili moje rp injuries na to já jsem reagoval tak že jsem souhlasil a řekl jsem oukej uděláme to jinak myslel jsem si že když se hráči neshodnou tak se domluví a udělá se to tak aby se vyhovělo oboum pokud to tak nejde až potom přichází práce admina  nebo aspoň si myslím že tam by to mělo být dobré takže jsem se rozohdl ještě před příchodem admina řešit věci jinak tak aby byly spokojené obě strany takže jsme se zpátky vrátili na své pozice druhý hráč říkal že sepisuje injuries napsal jsem že si počkám  na ty jeho že se od nich chci nějak odrazit aby sme se nemuseli znovu hádat co se komu libí nebo ne tak jsem myslel že se prostě přizpůsobím jemu, potom přišel admin SovietDog a zeptal se budete měnit ještě nějak sovje statusy napsal jsme ano čekám co si napíše on do toho druhý hráč řekl co se dělo předtím než jsme se dohodli Soviet napsal :::hmm  to mě zajímá pošli logy::: v logách zjistil že situace předtím než přišel nebyla dostatečná a začal to řešit já jsem se začal bránit tím že ano víme že není dostatečná ale že proto to jdeme změnit na to mi dal Soviet argument že se to nedá vrátit že už se stalo což jsem nepochopil sme v hře kde něco rpíme tak se můžeme domluvit tak aby to bylo pro obě strany souhlasili vlastně už potom nechtěl řešit jak bude rp akce pokračovat jen řešil to co bylo předtím když vlastně uprostřed rp akce se řeklo ne takhle ne jdem na to jinak, toho ale vůbec nezajímalo  každej můj argument nebral vážně prostě si furt šel pro to jen abych já dostal permu jak jsem uváděl na začátku když je to takovej šprímař proč teď se chová takhle a nechce nechat hráče který si uvědomili tohle je špatně nehchat udělat to jinak.  na skimu jsem se setkal s rp akci na kterou mi dohlížel admin kde jsem neudělal něco třeba podle toho jak má být a řekl hele tohle je špatně já řekl ok tak jinak nevím proč to nemohlo fungovat i tady psal jsem si sním fakt dlouho obhajoval jsem se a říkal věci které za mně dávají fakt smysl pro úkazku tady mám logy celá část začíná v 22:18:48 https://leosight.cz/logs/aHTELfxFoF pokračovaní tady https://leosight.cz/logs/PwUx9pBeQU  nevím jak si tuhle celou situaci mám brát proto píšu jsem protože skimo od tohodle forum má. Myslel jsem že celou dobu je skimo o srandě o domluvě a o tom nechovat se tak aby si kazil ostatním rp a dodržovaní pravidel proto jsem se chtěl zmněnit nediskutovat s někým kdo je očividně zhběhlejší a nechat si poradit a napravit vše v danou situaci a v času přijde mi že zrovna v tuhle dobu SovietDog jednal neprofesionálně.

 

21.12.2022 13:42

Chtěl bych tě upozornit, že pokud ještě jednou sepíšeš podobnou prasárnu, rovnou ti to zamítnu pro nesmyslnost a nepřehlednost. Nauč se rozlišovat malá a velká písmena, používat interpunkci a odstavce. Tohle se nedá číst a musel jsem to kvůli tobě přepsat, abych se v tom vůbec dokázal zorientovat.

EXCERPT

Předmětem této stížnosti je hráčova nespokojenost s uděleným banem od Sovieta a zároveň i jeho obvinění Sovieta z toho, že je na něj zasedlý. Dle doložených logů mělo dojít k reRP nějaké RP akce dopravní nehody, kterou si odsouhlasili sami hráči, kterých se to týkalo, což se Sovietovi nelíbilo a hráči tedy udělil ban. Veškeré důkazní materiály nechám tady dole pod spoilerem, kde bude mimo jiné i přepsaná verze stížnosti, ve které snad už někdo něco vyčte. Ačkoli je smyslem excerptu zkrácení stížnosti, přesto si však v této chvíli myslím, že bude vhodné si stížnost projet aspoň v rychlosti. Troufnu si říct, že je zde na posouzení především morální podstata věci, tu řádovou (tedy pravidla) bych i dokázal já osobně překousnout.

Spoiler

Zdravím.

Tak nejdříve uvedu celý děj, který se stal. Zhruba před půl rokem jsem dostal permaban za pokus o uplácení administrátora SovietDoga. U pár z mých odvolání dosti chápu, že nebyla přijata, ale po ukrutné snaze a dalších odvoláních už mi přišlo divné, proč mi furt Soviet nechce dát šanci.

Vrátíme se tedy k první žádosti, která, uznávám, byla dost chabá a nesmyslná. Takhle se žádosti nepíšou. Místo pouhého zamítnutí mi bylo zodpovězeno i nějakým vtipným videem na můj účet, což mi nevadí. Chci jen poukázat na skutečnost, že když je Soviet takový šprýmař, proč se ve skutečnosti k mým případům staví tak rázně a vždy je vážný, pokud má jít o můj unban nebo mou nevinu, k níž se ještě dostaneme.

Nyní si popíšeme můj první problém s pokusem o uplacení. Přikládám svou nesmyslnou žádost o unban, kde mi bylo zodpovězeno zmíněným videem. Žádost s videem

Pokračoval jsem i další žádostí, kde stále chápu, že nebyla pro Sovieta dostatečná. Žádost #2

Poté už jsem ale napsal žádost, po níž už jsem začal pochybovat, jestli se Soviet rozhoduje dle závažnosti nebo jen podle toho, že mu vadím. K žádosti se pořádně nevyjádřil, napsal, že to již nehodlá tolerovat, viz další žádost. Žádost #3

Poté jsem zkusil cestu odvolání, která mi na druhý pokus vyšla a já mohl znovu bez problému hrát na Skimu až do doby, kdy nastala RP situace dopravní nehody. Hráči, se kterým jsem se srazil, se nelíbily moje injuries, na což jsem reagoval, že to beru v pohodě a že si je přepíšu. Myslel jsem si, že pokud se vzájemně dohodneme, je to v pořádku a že práce admina přichází jen ve chvíli, kdy se nedohodneme.

Vrátili jsme se zpět na své pozice, druhý hráč říkal, že si sepisuje status, na což jsem odvětil, že počkám, abych se mohl inspirovat a nenapsat tak něco špatně, abychom se zase nedohadovali.

Poté přišel Soviet a zeptal se, zda ještě nějak budeme měnit své statusy. Odpověděl jsem, že já ano, jen že čekám ještě na druhého hráče. Poté hráč Sovietovi vysvětlil, co vše se dělo. Na základě této skutečnosti si od nás Soviet vyžádal logy. V nich zjistil, že situace, v níž jsme před jeho příchodem byli, zjevně nebyla adekvátní, a začal se tím zabývat. Já argumentoval tím, že to sice víme, ale že jsme se tedy snažili vše změnit a napravit. Soviet odvětil, že to již není možné, protože se situace už stala.

To jsem nepochopil, jsme ve hře, kde máme něco RPit, tak se snad můžeme domluvit tak, aby to vyhovovalo především oběma účastněným stranám. Soviet však již neřešil, co mělo následovat, stále se zabýval tím, co předcházelo, a žádný z mých argumentů nebral vážně.

Prostě se stále snažil, aby mi mohl vrátit permaban. Jak jsem uváděl na začátku, když je takový šprýmař, proč se teď chová takhle a nechce nechat hráče, kteří si uvědomili, že udělali něco špatně, aby to napravili? Na Skimu jsem se setkal s RP akcí, na níž dohlížel admin. Během této akce jsem něco neudělal správně, admin mne na to pouze upozornil a já tak měl možnost svou chybu napavit.

Dlouho jsem se se Sovietem dohadoval a argumentoval věcmi, které dle mého názoru dávají smysl. Pro ukázku přikládám logy, celá část začíná ve 22:18:48 Dohadování #1

Následné pokračování Dohadování #2

Nevím, jak si celou tuto situaci mám vyložit, proto píšu právě sem. Myslel jsem si, že celou dobu bylo a je Skimo o srandě a domluvě a především o tom, abychom nejednali tak, abychom hráčům zkazili požitek ze hry. Chtěl jsem se změnit, nediskutovat s někým, kdo je očividně zběhlejší, a nechat si poradit a napravit vše v dané chvíli. Přijde mi však, že zrovna v tuto chvíli jednal Soviet neprofesionálně.

25.2.2023 22:57, naposledy upraveno 26.2.2023 10:06 uživatelem SedliX

VERDIKT
 

Ahoj @Martin23325,

na prvním místě bych rád poděkoval Džardysovi za sepsání excerptu, současně s tím bych se rád omluvil za zpoždění, s jakým stížnost řeším. Měl jsem státní zkoušku a hned po ní mi začala další praxe, takže jsem teprve nyní našel volný víkend, respektive obecně delší blok volného času.

Tvá stížnost je opravdu nepřehledná a jsem rád, že ji Džardys rozdělil do několika odstavců a udělal ji celkově přehlednější. Současně si nejsem jistý, na co si vlastně stěžuješ. 20. 11. 2022 jsi ode mě dostal unban po tvém prvním permanentním banu. SovietDog s tím nesouhlasil, o čemž jsem tě informoval. Mou odpověď najdeš pod tvou žádostí zde. Co si budeme vyprávět, tento permanentní ban byl zcela oprávněný.

Pročetl jsem logy, jak píše Džardys, ztotožňuji se s jeho postojem, že se jedná spíše o morální problematiku. Můžu ti navrhnout opět podání žádosti s prosbou o to, abych ji přezkoumal i já. Neslibuji, že se k tomu dostanu v blízké době, může mi to trvat měsíc, dva. Nicméně se jedná o permanentní ban a z toho důvodu mi přijde tento čas i přiměřený. Tato situace, kterou jsi tu popsal, mi nepřijde natolik závažná, abych ti unban neudělil, nicméně kromě této situace budu posuzovat celou tvou historii a chování na portále i mimo samotný server SkimoRP.

SovietDog se svým způsobem žádného pochybení nedopustil, respektive tebou dodané důkazy nic takového neprokazují.


Powered by LeoSight IFS
LT~43