Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Pakandzu

1 2



Adlonosram

Hráč

11
5.9.2023 16:55

Stěžuji si na AT Puding za zmenení názvu firmy z AMAZON na nějakou kravinu AQUMAZON. Chci to dát zpět protože kousek od nás sídlí FedEx a to je taky reálná firma. Takže jestli musím ještě něco kupovat aby ta firma mohla mít takový název tak je tohle RP jen o penězích co vyždímat. Takže to dáte zpět. Jako kdybych nevěděl nebo neviděl že existuje FedEx tak bych ten název nevymyslel. Takže to dáte zpět. Jsem velice naštvaný kvůli tomu protože to byl můj sen v té hře mít firmu AMAZON ne AQUMAZON jako to byl ten nejhorší nápad na název. Takže poprsím zpět. Když dáte pryč i FedEx tak pochopím ale vaše chování je nespravedlive a zle. Nick Erb mi říkal že jste za ním přišli seřvali změnili název a odešli. Teda přesněji tu firmu vlastní Nick Erb kvuli tomu aby mohl kupovat přes PaySafe do frakce věci. Já jsem generální ředitel ve frakci a zároveň majitel oba dva máme stejný práva. Takže tak. Změňte to zpět.

5.9.2023 17:00

Ahoj, já ti tu jen upřesním, že změnu jména nemáte ode mě. :D
Možná by bylo lepší, kdyby sem napsal i majitel frakce.

Adlonosram

Hráč

11
5.9.2023 17:05

Tak to se ti omlouvám ale stejně změňte to zpět. Protože to sice není nikde psáno ale AMAZON byl můj nápad ale protože nemám PaySafe tak nemůžu kupovat moduly tak to koupil Nick Erb.

 

 

 

 

 

5.9.2023 17:07

Jááá bych řekla, že s Amazonem přišel Jeff Bezos. :D
Každopádně držím palce, jsem zvědavá co z tohodle vyleze.

5.9.2023 17:08, naposledy upraveno 5.9.2023 17:08 uživatelem Jackal

Ahoj, ne, "AMAZON" vážně nebyl tvůj nápad, pokud tedy nejsi Jeff Bezos.

A pominu-li, že tím názvem porušujete autorská práva, tak porušujete i IC zákon, ve finále tedy můžete být za změnu jména rádi.

Adlonosram

Hráč

11
5.9.2023 17:23

Tak mi řekněte proč je tam FeDex. 

Adlonosram

Hráč

11
5.9.2023 17:25

A tam to mate i napsaný. Že Jeff Bazos je zakladatel amazon.com. My jsme měli AMAZON. Takže tak. 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
5.9.2023 17:28

Achjo...

jan38

Hráč

42
5.9.2023 17:55

Benteler, moje minulá frakce tam je taky a irl je a nikdo mi nic neřekl v tu dobu že se musí přejmenovat atd

Adlonosram

Hráč

11
5.9.2023 18:37

No tak bych to nějak uzavřel. Buďto to necháte jak to bylo nebo tomu dáte jméno AMASON to je jiný zejo. Takže tak díky za váš čas. Ale to současný jméno je prostě hnusný. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~110