Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA - Náborové řízení

1 2 3 4 5

22.10.2020 21:54, naposledy upraveno 31.10.2020 01:23 uživatelem Radim

Policie San Andreas

Podmínky pro přijetí do služby.

- Občanství ve státě San Andreas.

- Věk nad 18 let.

- Bezúhonnost.

- Střední vzdělání a vyšší.

- Zdravotní způsobilost.

Co nabízíme?            

- Průměrný plat 31.000 Kč.

- Kariérní růst.

- Benefity.

- Sleva na zbrojní průkaz.

- 5 týdnů dovolené.

- Výsluhové nároky.

Struktura.

Kapitán - Vedoucí oddělení Red County a okolí. ( Herní zóna )

Nadporučík - Zástupce kapitána který v jeho nepřítomnosti řídí oddělení.

Poručík -  Vyšší důstojník policie který může řídit divizi hlídkování, kriminální policii a útvar swat. Dohlíží na členy v jeho divizi a zodpovídá za ně. ( Vést může vždy jen jednu divizi )

Nadpraporčík - Důstojník policie dohlížející na výcvik nižších hodnosti jako je kadet a strážmistr. Těmto hodnostem lze vydávat rozkazy a přidělovat práci.

Praporčík - Člen policie který se může ucházet o post v útvarech jako je kriminální policie a swat.

Nadstrážmistr - Člen policie který prošel základním výcvikem a je plnohodnotný člen policejního sboru. Věnuje se plně hlídkové činnosti v Red County a okolí. 

Strážmistr - Člen policie který již smí hlídkovat ve vozidle s jiným strážmistrem. Avšak je stále ve výcviku.

Kadet - Základní hodnost v policejním sboru. Podléhá Nadpraporčíkům a vyšším hodnostem zodpovědným za jeho výcvik. Ve službě nemůže být sám nebo s jiným kadetem či strážmistrem.

Vzor pro přihlášku.

Jméno -

Datum narození -

Místo narození - 

Místo trvalého pobytu -

Vzdělání -

Kurzy -

Telefonní číslo či Email ( Discord ) -

OOC informace

Věk -

Funkční mikrofon - ano/ne

Kolik času investujete do hraní postavy u policie -

Převážně hraju legální/ilegální postavy -

Něco o vás - ( Rozepsat se! )

| Žádosti pište do komentářů pod tento příspěvek |

Za policejní oddělení Red County kapitán Noah Warren 22.10 2020.

Netrix

Hráč

2
22.10.2020 23:21, naposledy upraveno 23.10.2020 09:09 uživatelem Netrix

Jméno - Sebastian White

Datum narození - 7.1.1985.

Místo narození - Česká republika

Místo trvalého pobytu - Palomino Creek

Vzdělání - Policejní akademie České republiky v Praze

Kurzy -  kurzu sebeobrany, kurz první pomoci.

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - 736294 ((Netrix (Brumiček)#9487

Hlásím se na hodnost - ( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost ) Hlásím se na pozici nadstrážmistr. Proč zrovna tato pozice ? Již pár let jsem sloužil u policie. Přesněji 6 let, přes tu dobu jsme se dostal na pozici strážmistr. Během 6 let jsem nasbíral obrovské zkušenosti. Myslím si že zrovna já bych si to místo zasloužil zkušeností mám až po krk. Obrovské zkušenosti mám hlavně okolo vykradaček a podobných zásahu.

Všem uchazečům přeji hodně štěstí! S.White

OOC informace

Věk - 15 Let.

Funkční mikrofon - Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3h-8h denně

Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální 

Něco o vás - ( Rozepsat se! ) Jmenuji se Filip, je mi 15 let. Pocházím z Moravskolezskeho kraje, přesněji žiju v Ostravě. Velmi hrát hrají hry, nejčastěji hraju MTA,ETS2,CSGO a LOLKO 😺. Taky rád sportuji, již 5 let dělám Box. Už 2 jsem se dostal na MČR.Kam chodím na školu ?chodilm na základní školu do 9 třídy. Po základní škole mám v plánu jít na Vítkovickou střední průmyslovou obor autolakernik nebo automechanik.(ještě nevim 😅). 

22.10.2020 23:22, naposledy upraveno 23.10.2020 09:48 uživatelem TheodoreVonReilyy

[IC]

Jméno - Theodor Reilman

Datum narození - 29.3.1990

Místo narození - Ottawa, Kanada

Vzdělání - Bezpečnostně právní akademie Brno, s. r. o., Zoubkova 20 Brno, 63400.

-  Policejní Akademie Lhotecká 559/7, 143 00 Praha 4-Kamýk

Kurzy - Doposud absolvované pouze kurzy nařízeny vedením Ottawa Police Servis, kde jsem působil dva roky.

Email - theodor.reilman@mail.san ((Discord: TheodoreVonReilyy#8731))

Hlásím se na hodnost - Strážmistr - Důvodem je již zmíněné dvouleté působení v ottawské policii, které u mě vypracovalo rychlou a pohotovou reakci v krizových situacích, či zachování chladné hlavy v nepříjemných situacích. Na druhou stranu si myslím, že mé zkušenosti nejsou natolik velké, abych se hlásil na vyšší hodnost. Chci projít výcvikem, abych se naučil novému systému boje se zločinem. 

Slavnostně přísahám, že budu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sloužit státu San Andreas a jeho občanům. Budu dbát na dodržování lidských práv a se stejnou vážností chovat respekt ke všem lidem; budu usilovat o zachování míru a pokusím se bránit všem trestným činům proti lidem a majetku. Dokud budu vykonávat svoji funkci, budu dle svých nejlepších dovedností a znalostí plnit všechny své povinnosti a to věrně postupům stanovených zákonem.

[OOC]

Věk - 18

Funkční mikrofon - Ano (Kromě toho, že jde v pozadí slyšet raketa, kterou nazývám chladící deska)

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Veškerý čas při hraní MTA (Což je od božího rána, do božího večera)

Převážně hraju - LEGÁLNÍ postavy, jelikož ilegálka je meh (Prostě je to nudné)

Něco o vás - Takže.. Jsem rubač uhlí, někde v zapadlém městě zvaném Havířov (A ne, Havířov není v Polsku vy čecháčci). Mezi mé oblíbené radovánky patří zuření nad opičími skupinami, jako třeba BLM, nebo všemi oblíbená (Rudá) Antifa. Samozřejmě k radovánkám musí být nějaká pořádna hra, ale můj toustovač nerozjede pořádně ani Minecraft, tak se spokojím pouze s Ligou Legend a MTA (kde už působím nějaký ten pátek a možná tam bude nahráno i přes těch tisíc hodinek). Ve volném čase si hraju s pejskama a také neprofesionálně komentuji již zmiňovanou Ligu Legend (poznámka: profesionalita je asi tak velká, že mě ani naše česká liga nebude chtít). Samozřejmě nejsem jen sedící klacek u počítače a také někdy vytáhnu zadek z domu. Třeba v případě, kdy je potřeba natěžit nějaké to uhlí, abych si mohl zatopit.. Humor haha.. Ale ne, někdy se svými těžícími kamarády vytáhneme své staré a zaprášené helmy a florbalky a dáme si nějaký ten pořádný turnaj ve florbalu.. a ke konci máme již dvojku v žíle. Tak tohle by asi o mě ve zkratce stačilo.. ale pro rekapitulaci.. Jsem havíř (z dolu Lazy), nenávidím BLM, SJW, Antifu a další podobné odpadní škály a rád hraji Roleplay.

Adiko

Hráč

3
22.10.2020 23:56, naposledy upraveno 23.10.2020 15:40 uživatelem Adiko

IC:

Jméno : Andrew O'Bryan

Datum narození : 31.8.1991

Místo narození : Chicago

Místo trvalého pobytu : Palomino Creek

Vzdělání : Ochrana osoby a majetku, vystudované právo.

Kurzy : Sebeobrana, Střelba

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - andrewobryan@gmail.com ((discord andrewvwv#2955))

Hlásím se na hodnost - ( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost ) :

Hlásím se na hodnost Nadpraporčík jelikož jsem sloužil u policie 6let. Behěm 6ti let sem se dostal na mojí nejvyšší hodnost Nadpraporčík. Za 6 let sem nasbíral obrovské zkušenosti. Snažím se vše vyřešit s chladnou hlavou a hlavně profesionálně. Jsem hodně znalý kolem zákonů a z lékařské strany není žádný problém. Taky bych dbal na pravidelné a kvalitné výcviky strážmistrů a kadetů tak aby měli kvalitnou disciplínu aby vědeli co dělat v těžkých situacích. Myslím si že tuhle pozici bych si zasloužil, zkušeností mám po krk.

OOC:

Věk: 14

Funkční mikrofon : Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie : 4-7 hodin.

Převážně hraju legální/ilegální postavy: Legální

Něco o vás - ( Rozepsat se! ) Takže jmenuji se Andrej je mi 14 let a pocházím ze Slovenska. Rád športuji konkrétně hraju fotbal. Občas si zajdem s kamarády někam zaběhat nebo cvičit. Rád hraji videohry jako například MTA,COD,RL a tak dále. Chodím na základní školu do 8. ročníku. Po základní škole mám v plánu jít na dopravní školu.

Cosmmo

VIP

12
22.10.2020 23:58

Jméno - Bruce Boswell

Datum narození - 14.12.1990

Místo narození - Los Santos, San Andreas

Místo trvalého pobytu - Los Santos 

Vzdělání - Vysokoškolské - titul JUDr. 

Kurzy - Sebeobrana, první pomoc, taktická střelba

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - asi cosmmo#0420

Hlásím se na hodnost - Praporčík  - Hlásím se na hodnost praporčík kvůli tomu několika důvodům, první je ten, že jsem působil v policejní jednotce v San Fierru, kde jsem pracoval od dokončení vysoké školy a získání titulu. Byla to má první práce u policejní jednotky, tudíž jsem nasbíral dost zkušeností za ty léta, které bych chtěl využít na oddělení Red County, kde bych chtěl maximálně zamezit kriminalitě. Další důvod proč se hlásím na tuto hodnost je, že již mám zkušenosti s kriminální policií a chtěl bych v ní působit.

OOC informace

Věk - 15

Funkční mikrofon - ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Nejspíš budu na této postavě furt, takže celý čas co budu online na serveru.

Něco o vás - ( Rozepsat se! ) Jmenuju se Honza, tímhle rokem jsem nastoupil na zdravotnickou školu, logicky jsem v prváku. Žiju ve středočeským kraji kde jsem se i narodil, hraju league of legends kde jsme s mým týmem vyhráli již několik turnajů na challenger modu. Nedávno jsem začal hrát FiveM, kde RPím na dvou serverech a celkem aktivně. Na RP scéně jsem asi 6 let (?), a 4 roky na MTA. RP jsem začínal na SAMPu, přesněji na serveru GTA Real, kde jsem se vlastně začínal učit RP. O 2 roky později jsem zjistil něco o MTA, začal jsem hrát na serveru který funguje do teď. Po dvou letech hraní jsem se dostal i do AT na nejmenovaných serverech. Hraju profesionálně americký fotbal, do tohoto září i florbal.

MatejVcelka

Hráč

6
23.10.2020 00:33

Jméno - Matej Vcelin

Datum narození - 14.1. 1986

Místo narození - Praha

Vzdělání - Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze

Kurzy - Post ředitele Městské policie hlavního města Prahy (3 roky)

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - mvcelin@gmail.com ((Matejoss#3558))

Hlásím se na hodnost - ( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost )

Myslím si, že jsem vhodným kandidátem na hodnost nadporučík, protože mam již dlouholeté zkušenosti co se týče organizování věcí a vedení týmu. U městské policie jsem začínal jakožto řadový strážník na pozici podstrážmistr a dokázal jsem se vypracovat na místo ředitele. Díky velkým nepokojům v Praze jsem musel město s mým týmem opustit a přestěhovat se zde.

OOC informace

Věk - 17

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3-5h denně, když to bude časově možné

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální postavy

Něco o vás - ( Rozepsat se! )- Já Vás zdravím dobrý den, jmenuji se Matěj, je mi 17 let, bydlím v ČR a pocházím z Ústeckého kraje, kde studuji obor Bezpečnostně právní činnost (2. ročník). Jsem velký nadšenec Integrovaného záchranného systému, proto jsem si vybral i tento studijní obor. V budoucnu bych se chtěl dostat k bezpečnostní složce, přesněji PČR do oddělení  PMJ- Praha. Rád sportuju, chodím ven s kamarády.

czFjutor

Hráč

4
23.10.2020 00:59

Jméno : Paul Adams

Datum narození : 7.7. 1995

Místo narození : Londýn, Velká Británie

Místo trvalého pobytu : Palomino Creek

Vzdělání : Střední odborná škola Praha, Jihočeská Univerzita České Budějovice (Bc.)

Kurzy : První pomoc, sebeobrana

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - czFjutor #4515

Hlásím se na hodnost - ( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost ) : Hlásím se na hodnost Nadpraporčík z důvodu tří leté zkušenosti u Městské Policie Praha, za toto období jsem nasbíral velké množství zkušeností s řešením složitějších situací i s dohlížením na nováčky. Tuto práci jsem začal vykonávat ihned po dokončení Vysoké školy. Práce u Městské policie mne naplňovala tudíž si myslím že to tak bude i u Police San Andreas. Dobrým kanditátem jsem protože dovedu řešit situace s chladnou hlavou, nejsem vznětlivý ani arogantní.

OOC:

Věk: 14

Funkční mikrofon : Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie : Veškerý čas který budu přítomen na serveru.

Převážně hraju legální/ilegální postavy: Legální

Něco o vás - ( Rozepsat se! ) Ahoj, mé jméno zní Štěpán a pocházím z Jihočeského kraje. MTA se věnuji už nějaký ten pátek, mimo něj si rád zahraju hry typu GTA V,Minecraft,Armu 3 a jakýkoliv díl Call of Duty či Battlefieldu. Tudíž ano, jsem převážně na hry akčního žánru. Co se týče mne a sportů.. no, věnoval jsem se aktivně Atletice a Judu avšak mě oba sporty přestali bavit, díky karanténě a aktuálnímu dění ve světě běhám maximálně v Minecraftu, mimo jiné se vcelku aktivně věnuji Airsoftu. A to bude vše z mého života, děkuji za pozornost.

Paradoxx

Hráč

18
23.10.2020 01:13, naposledy upraveno 23.10.2020 01:15 uživatelem Paradoxx

Jméno - Michael Noel

Datum narození - 17.5.1992

Místo narození - Los Santos, San Andreas

Vzdělání - Bezpečnostnoprávna ochrana osôb a majetku

Kurzy - Kurz sebeobrany, prvej pomoci

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - michael.noel@mail.san (( Paradoxx#8437 ))

Hlásím se na hodnost - Poručík
( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost )

Uchádzam sa o hodnosť poručík z dôvodu mojich niekoľkoročných skúseností s touto bezpečnostnou zložkou. Za roky môjho pôsobenia som nazbieral kopec skúseností a znalostí, ktoré dokážem čo najefektívnejšie využiť v mojom povolaní. Jednám s chladnou hlavou s cieľom dbať na cti a zachovania si profesionality. V pohotových situáciach kde nie je veľa času na rozmýšľanie nepodlieham stresu a vždy sa snažím vymyslieť čo najefektívnejšie riešenie takejto situácie.

OOC informace

Věk - 15

Funkční mikrofon - Áno

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Väčšinu môjho času, ktorý strávim na serveri.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Už dlhú dobu sa zameriavam len na legálne postavy a vždy sa snažím aby v rámci možností moja postava nepodliehala nelegálnej činnosti.

Něco o vás - ( Rozepsat se! )

Volám sa Maroš a mám 15 rokov. Cez tohtoročné letné prázdniny som sa presťahoval do Bratislavského kraja, ale školu navštevujem až 200km odtiaľto. Som v prvom ročníku na strednej odbornej škole informačných technológií a keďže cesta medzi mojim domovom a školou je dlhá, tak navštevujem taktiež školský internát. V budúcnosti sa chcem uchádzať o štúdium kadeta na Akadémií Policajného zboru v Bratislave. Cesta je ešte dlhá, avšak verím že po strednej škole budem dostatočne pripravený na to, aby som toto štúdium zvládol.

23.10.2020 07:13, naposledy upraveno 24.10.2020 08:26 uživatelem zedomanncze

Jméno - John White

Datum narození - 15.3.1990

Místo narození - Praha

Vzdělání - Ambis Vysoká Škola - Kriminalistika a kriminologie

Kurzy - Sebeobrana, První pomoc

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - j.white@sanmail.sa 𝔃𝓮𝓭𝓸_𝓶𝓪𝓷𝓷#3676

Hlásím se na hodnost - Praporčík - Hlásím se na hodnost Praporčík protože jsem již dříve sloužil jako policista v Las Venturas Metropolitan Police Department jako Sergeant Major (Praporčík) myslím si že mám bohaté zkušenosti které provedu v praxi.

OOC informace

Věk - 19

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3 až 4 hodiny denně (večer)

Něco o vás - Zdar jmenuji se Honza je mi 19 let a bydlím v Brně, už od mala mě to táhne k řízení takže jsem si hned po dovršení 18ti let udělal řidičák a po vyučení šel jezdit aktuálně jezdím pro jednu Autodopravu která spadá pod DHL, no a řídím tuhle krásku. (obrázek dole) Co se týče her mezi moje velmi oblíbené patří Mafia, GTA, RDR2, vesměs skoro všechny open world hry.

23.10.2020 09:13, odstraněno 23.10.2020 14:16 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5