Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA - Náborové řízení

1 2 3 4 5



Drater

Hráč

5
31.10.2020 01:38, naposledy upraveno 31.10.2020 01:41 uživatelem Drater

Jméno - John King

Datum narození - 17.11.1993

Místo narození - San Fierro

Místo trvalého pobytu - Palomino Creek

Vzdělání - Vysoká zdravotnícka škola a začiatok štúdia na policajnej škole

Kurzy - Sebaobrana a Kung FU 

Hodnost - Hlásim sa na hodnosť Strážmistr keďže nemám moc veľa skúseností.

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - john.king@smail.ic alebo ♥✞𝓚𝓲𝓷𝓰𝓫𝓾𝓻𝓰𝓮𝓻𝓸𝓼✞♥#7113

 

 

OOC informace

Věk - 16 - 19.12 - 17

Funkční mikrofon - ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - mám to ako hlavný postavu denne kľudne 6 hodín v službe.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legálnu 

Něco o vás - Tak kde začať. Volám sa Jan pochádzam z mesta Dubnica nad Váhom ktoré sa nachádza na strednom Slovensku. Od mala mám rád hry / ženy a autá. Roleplay hrám už približne 4 roky a začinal som na servery Crexlite pod IC menom Jan King. Kamaráti ma volajú Kingburgeros / Drater ako retard a oboje používam ako Nicky v hrách. K MTA som sa dostal úplnou náhodou a od tej doby sa dá povedať že som na Tom závislý za celí čas čo to hrám už mám niečo cez 2.000 hodín. Baví ma RPiť policajta keďže je stále čo robiť, a nieje nuda. Moja sesternica je policajtka možno aj to je jeden z dôvodov.. Dúfam že sa vám táto žiadosť bude páčiť majte sa.

31.10.2020 01:44, odstraněno 31.10.2020 02:27 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
31.10.2020 01:49

IC informace

Jméno - Annika Larsson

Datum narození - 17.10.1988

Místo narození - Stockholm (Švédsko)

Místo trvalého pobytu - San Fierro (San Andreas)

Vzdělání - Försvarshögskolan - Utveckling av system för försvar och säkerhet - což je v podstatě obor vývoj obranných a ochranných systému na švédské Univerzitě Obrany. Magisterské studium.

Kurzy - Zbrojní průkaz (platný ve Švédsku). V San Andreas mám platná řidičská oprávnění A, B i C.

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - annika.larsson@smail.ic (Discord nechci zveřejňovat a IC telefoní číslo rád pošlu třeba na TS do SZ, ale nechci podporovat metagaming :) )

 

OOC informace

Věk - 32

Funkční mikrofon - ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Nějaký volný čas, který mám mezi prací a ostatními aktivitami určitě věnuji :)

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Hraji jednu postavu, v minulosti jsem to střídal.

Něco o vás - Co bych o sobě napsal, s RP mám dlouholeté zkušenosti, na MTA již několik let na různých serverech, převážně patřící pod Leosight. Jsem nadšenec do aut, zbraní a technologií a mechaniky obecně. Pracuji ve firmě obchodující s autodíly pro nákladní vozidla a mám dva psy. Dále rád hraji deskové hry a Dungeons&Dragons a samozřejmě i videohry :)

Čili moje zaměstnání, psi a další koníčky konzumují docela dost času, nicméně rád si najdu na RP na MTA čas.

fuNNycek

Hráč

2
31.10.2020 01:53, naposledy upraveno 31.10.2020 11:10 uživatelem fuNNycek

Jméno - Anthony Murray

Datum narození - 19.11.1996

Místo narození - Idlewood

Místo trvalého pobytu - Blueberry

Vzdělání - Střední policejní škola MV v Holešově

Kurzy - Prošel jsem nesčetněkrát kurzy první pomoci a kurzy sebeobrany.

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - 750547 (fuNNy #4166)

 

OOC informace

Věk - 17 let

Funkční mikrofon - Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 5-7 hodin denně

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Zatím pouze legální.

Něco o vás - Ahoj, já jsem Theodor a je mi 17 let. Momentálně studuji Gymnázium Jakuba Škody, kde se nacházím ve 2. ročníku. Každopádně teď bych se rozepsal asi o těch zajímavějších věcech. Mezi moje největší vášně patří basketball, fitko a počítačové hry. Vše tohleto pro mě znamená nějakou mentální očistu a odproštění se od okolního světa. Ono v dnešní uspěchané době je to potřeba. Zrovna v této době se snažím co nejvíc seberozvíjet a věnovat se i trošku sobě, né furt tomu zatracenýmu MTA! :D. Cesta životem pro mě teprve začíná, ale já mám rád výzvy a doufám, že to bude cesta na kterou si někdy rád vzpomenu.

31.10.2020 02:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kanee

Hráč

7
31.10.2020 02:23, naposledy upraveno 31.10.2020 14:06 uživatelem Kanee

-----------------------------

      IC informace 

-----------------------------

Jméno -> James Cortez ( dříve Anthony Restavski ) 

Datum narození -> 10/11/1994

Místo narození -> Ostrava, Česká Republika ( Matka - češka , Otec - američan ) 

Místo trvalého pobytu -> Montgomery

Vzdělání -> Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze

Kurzy -> První pomoc , sebeobrana a střelba ( všechny postoje a druhy zbraní )

Telefonní číslo či Email ( Discord ) -> 461846 a j.cortez.contact@gmail.com (Kanee#0202)

Občanství -> České

Hlásím se na hodnost -> Nadstrážmistr =>

=> Hlásím se na hodnost nadstrážmistr  , jelikož si myslím že jsem bohatě vybaven svou minulostí . Dříve jsem na hodnosti nadstrážmistr působil ale z nedostatku času ( rodinné problémy ) a jelikož se teď již vše vyřešilo , rád bych se vrátil , sloužil jsem delší dobu a vybudoval jsem si respekt , protože jsem se zaučil a vše pochopil velice rychle byl jsem tam jeden z nejzkušenejších policistů , rád bych si to zopakoval . Do vesnice přistěhoval nedávno , byla by to pro mě další zkušenost a to že jich mám :). Rád bych zdejším policistům pomohl a většinu přestupků či zločinců dopadl. Absolvoval jsem také mnoho kurzů které mě ještě přiučily.

-----------------------------

     OOC informace

-----------------------------

Věk -> 15

Funkční mikrofon -> Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie -> Z důvodu celosvětové pandemie momentálně 4+ hodin cca , kdyby nebyla tak , tak 2-3, možná i ty 4

Převážně hraju -> Legální postavy 

Něco o vás -> Jmenuji se Jakub , je mi 15 let a studuji základní školu  , většinu svého volného času investuji do hraní her ( bohužel mi byl nedávno odcizen steam účet tak jsem přešel na Lolko :D ) , kdybych měl jmenovat nějaké hry tak by to byla rozhodně mafie , teda kromě 3ky , nadále Witcher 1,2,3. Také sportuji , pokud to je teda zrovna povoleno , blíže hraji florbal. Do hry MTA jsem se zakoukal když jsem neměl pc na FiveM a stále radši dávám MTA přednost , jelikož občas je lepší psaní než mluvení , pustit si spotify a poslouchat svoje oblíbené skladby. Taky rád poslouchám hudbu , např. Rammsteiny, Metalicu a Slipknot. Také jsem fanoušek fotbalu a hokeje ( Baník Ostrava a Vítkovice kdybych mohl jmenovat kluby )

OurMatthew

Hráč

26
31.10.2020 02:23

Jméno - Jacob Williams 

Datum narození - 5.3. 1993

Místo narození - České Budějovice

Místo trvalého pobytu - Montgomery 

Vzdělání - TRIVIS Jihlava- Veřejnoprávní ochrana, Ekonomická fakulta České Budějovice - Ing.

Kurzy - Potřebné kurzy pro Celní správu, kde jsem pracoval 2 roky. Výcvik u ZZS (první pomoc)

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - OurMatthew#1968

Hlásím se na hodnost - Strážmistr. Hlásím se na tuto pozici jelikož už mám něco odsloužené pro Celní správu, ke které jsem nastoupil chvilku po dokončení vysoké školy. Tudíž určitý výcvik a zkušenosti již mám. Ale v policii by to byl pro mně nový začátek a nechtěl bych se do něj pouštět ukvapeně.

 

 

OOC informace

Věk - 15

Funkční mikrofon - ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Jelikož je to moje jediná postava tak všechen čas co jsem na serveru. Na postavu mám čas skoro každý den.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální

Něco o vás - ( Rozepsat se! ) Ahoj, jmenuji se Matěj a pocházím z menšího okresního města na okraji Jihočeského kraje.  Na RP scéně jsem se objevil kolem roku 2014 když jsem jako malej capart začal hrát na serveru GTA Real, kde jsem naučil všechny základy RP. Poté jsem chvíli ještě hrál na nějakých serverech a v roce 2017 jsem RP zapl naposledy. Tedy až do března tohoto roku, kdy jsem objevil Artheon. Nyní už RP ovládám dost dobře. Ve volném čase se věnuji převážně fotografování, které mě neskutečně baví a  hraní her.

Lukassenkoo

Hráč

2
31.10.2020 02:57, naposledy upraveno 31.10.2020 13:13 uživatelem Lukassenkoo

IC INFORMACE

 

Jméno - Sergi Hierro

Datum a místo narození - 14.07.1993 Sevilla, Španělsko

Místo trvalého pobytu - Montgomery

Vzdělání - ZŠ, Střední a Vyšší policejní škola v Seville

Kurzy - První pomoc, celkově ZZS výcvik, sebeobrana

Telefonní číslo či email (Discord) - hierro.sergi93@gmail.com - Discord: Lukasenko #4440

Hlásím se na hodnost - Strážmistr - Důvod k hlášení na strážmistra je jednoduchý, 3 roky jsem působil jako strážmistr v Seville, práce mi sedla, nabral jsem velké zkušenosti a dorozumíval jsem se plynule svojí rodnou řečí. Poté jsem přešel do České Republiky a práce se mi najednou zvýšila, musel jsem se naučil plynule českou řečí a poté jsem potkal kamaráda, s kterým se ucházíme o místo v PSA v Los Santos

 

OOC INFORMACE

 

Věk - 16

Funkční mikrofon - Ano (prozatím sluchátkový, na Vánoce mám objednaný nový)

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - V době distanční výuky si najdu času dost, takže až třeba 8/9 hodin, jinak normálně dokážu maximálně 5 hodin

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální postavy

Něco o vás - Takže jméno mé je Lukáš Navrátil, je mi 16 let a studuju IT Technologii na střední průmyslový škole (momentálně první ročník). Ke hře MTA jsem přišel náhodou, YouTube mi doporučil právě video od Rataje ze serveru Skimo Roleplay a po shlédnutí videa jsem se na hru okamžitě vrhl. Jsem také velký fanoušek sportů, převážně fotbalu nebo hokeje (pouze český národní tým). Rád poznávám nové lidi a podle mě jsem i značně přátelský. Jelikož trávím většinu času co jsem doma na svém počítači, tak rozhodnu nehraju pouze MTA, mezi mé oblíbené hry patří třeba Pro Evolution Soccer, Among Us, Counter Strike: Global Offensive, Farming Simulator 19 či nově League of Legends. Jsem typ člověka co se směje při hraní dokud vyhrávám, poté začínám být mírně netrpělivý a někdy si bouchnu do stolu. 

 

31.10.2020 08:50, odstraněno 31.10.2020 08:53 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Raikkonen

Hráč

7
31.10.2020 11:30, naposledy upraveno 31.10.2020 15:46 uživatelem Raikkonen

Jméno : Rulii De Rodri

Datum narození : 1.1.1980

Místo narození : Malaga, Španělsko

Místo trvalého pobytu : Montgomery

Vzdělání : Bronx Vysoká Škola - Kriminalistika a kriminologie

Kurzy : Sebeobrana, Střelba, První pomoc.

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - ruliiderodri@gmail.com ((discord RuliiKkO 2,6k elo))

Hlásím se na hodnost - ( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost ) :

Hlásím se na hodnost Nadpraporčík jelikož jsem sloužil u policie přes 10 let. Behěm 3 let sem se dostal na mojí nejvyšší hodnost plukovník PČR. Za  10 let sem nasbíral obrovské zkušenosti. Snažím se vše vyřešit s chladnou hlavou a hlavně profesionálně. Mám zkušenosti s vedením jakéhokoliv oboru, skupiny či jedinců. Také jsem sloužil jako kapitán a zároveň šéfem kriminální policie České Republiky. Dbal bych na pravidelné a kvalitné výcviky strážmistrů a kadetů tak aby měli kvalitnou disciplínu aby vědeli co dělat v těžkých situacích, případné rady a zaučení. Myslím si že tahle pozice je pro mě tak akorát, na začátek, když člověk už nějaké zkušeností má, větší prozatím nechci.

Děkuji za Váš čas.

OOC:

Věk: 23

Funkční mikrofon : Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie : 3-5h

Převážně hraju legální/ilegální postavy: Legální

Něco o vás - ( Rozepsat se! ) Jmenuji se Rulii a je mi 23, pocházím ze Španělska a většina z Vás mě zná. Vždy jsem na artheonu dělal fízla, měl jsem možná 2 jiné práce ale to bylo dohromady na týden, kde jsem zbytek celého času odehral jako fízl. Osobně jsem milovník venkova a tohle RP mě docela láká, amerika je taky něco, co mě nadechlo takže ty typické vozidla, to je moje. 

1 2 3 4 5


Powered by LeoSight IFS
LT~60