Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA - Náborové řízení

1 2 3 4 5



neznamy#27

Smazaný účet

30
22.10.2020 21:54, naposledy upraveno 31.10.2020 01:23 uživatelem neznamy#27

Policie San Andreas

 

Podmínky pro přijetí do služby.

- Občanství ve státě San Andreas.

- Věk nad 18 let.

- Bezúhonnost.

- Střední vzdělání a vyšší.

- Zdravotní způsobilost.

 

Co nabízíme?            

- Průměrný plat 31.000 Kč.

- Kariérní růst.

- Benefity.

- Sleva na zbrojní průkaz.

- 5 týdnů dovolené.

- Výsluhové nároky.

 

Struktura.

Kapitán - Vedoucí oddělení Red County a okolí. ( Herní zóna )

Nadporučík - Zástupce kapitána který v jeho nepřítomnosti řídí oddělení.

Poručík -  Vyšší důstojník policie který může řídit divizi hlídkování, kriminální policii a útvar swat. Dohlíží na členy v jeho divizi a zodpovídá za ně. ( Vést může vždy jen jednu divizi )

Nadpraporčík - Důstojník policie dohlížející na výcvik nižších hodnosti jako je kadet a strážmistr. Těmto hodnostem lze vydávat rozkazy a přidělovat práci.

Praporčík - Člen policie který se může ucházet o post v útvarech jako je kriminální policie a swat.

Nadstrážmistr - Člen policie který prošel základním výcvikem a je plnohodnotný člen policejního sboru. Věnuje se plně hlídkové činnosti v Red County a okolí. 

Strážmistr - Člen policie který již smí hlídkovat ve vozidle s jiným strážmistrem. Avšak je stále ve výcviku.

Kadet - Základní hodnost v policejním sboru. Podléhá Nadpraporčíkům a vyšším hodnostem zodpovědným za jeho výcvik. Ve službě nemůže být sám nebo s jiným kadetem či strážmistrem.

 

Vzor pro přihlášku.

Jméno -

Datum narození -

Místo narození - 

Místo trvalého pobytu -

Vzdělání -

Kurzy -

Telefonní číslo či Email ( Discord ) -

 

 

OOC informace

Věk -

Funkční mikrofon - ano/ne

Kolik času investujete do hraní postavy u policie -

Převážně hraju legální/ilegální postavy -

Něco o vás - ( Rozepsat se! )

 

| Žádosti pište do komentářů pod tento příspěvek |

 

Za policejní oddělení Red County kapitán Noah Warren 22.10 2020.

 

Netrix

Hráč

10
22.10.2020 23:21, naposledy upraveno 23.10.2020 09:09 uživatelem Netrix

Jméno - Sebastian White

Datum narození - 7.1.1985.

Místo narození - Česká republika

Místo trvalého pobytu - Palomino Creek

Vzdělání - Policejní akademie České republiky v Praze

Kurzy -  kurzu sebeobrany, kurz první pomoci.

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - 736294 ((Netrix (Brumiček)#9487

Hlásím se na hodnost - ( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost ) Hlásím se na pozici nadstrážmistr. Proč zrovna tato pozice ? Již pár let jsem sloužil u policie. Přesněji 6 let, přes tu dobu jsme se dostal na pozici strážmistr. Během 6 let jsem nasbíral obrovské zkušenosti. Myslím si že zrovna já bych si to místo zasloužil zkušeností mám až po krk. Obrovské zkušenosti mám hlavně okolo vykradaček a podobných zásahu.

Všem uchazečům přeji hodně štěstí! S.White

 

OOC informace

Věk - 15 Let.

Funkční mikrofon - Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3h-8h denně

Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální 

Něco o vás - ( Rozepsat se! ) Jmenuji se Filip, je mi 15 let. Pocházím z Moravskolezskeho kraje, přesněji žiju v Ostravě. Velmi hrát hrají hry, nejčastěji hraju MTA,ETS2,CSGO a LOLKO 😺. Taky rád sportuji, již 5 let dělám Box. Už 2 jsem se dostal na MČR.Kam chodím na školu ?chodilm na základní školu do 9 třídy. Po základní škole mám v plánu jít na Vítkovickou střední průmyslovou obor autolakernik nebo automechanik.(ještě nevim 😅). 

 

 

22.10.2020 23:22, odstraněno 23.10.2020 09:48 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Adiko

Hráč

38
22.10.2020 23:56, naposledy upraveno 23.10.2020 15:40 uživatelem Adiko

IC:

Jméno : Andrew O'Bryan

Datum narození : 31.8.1991

Místo narození : Chicago

Místo trvalého pobytu : Palomino Creek

Vzdělání : Ochrana osoby a majetku, vystudované právo.

Kurzy : Sebeobrana, Střelba

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - andrewobryan@gmail.com ((discord andrewvwv#2955))

Hlásím se na hodnost - ( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost ) :

Hlásím se na hodnost Nadpraporčík jelikož jsem sloužil u policie 6let. Behěm 6ti let sem se dostal na mojí nejvyšší hodnost Nadpraporčík. Za 6 let sem nasbíral obrovské zkušenosti. Snažím se vše vyřešit s chladnou hlavou a hlavně profesionálně. Jsem hodně znalý kolem zákonů a z lékařské strany není žádný problém. Taky bych dbal na pravidelné a kvalitné výcviky strážmistrů a kadetů tak aby měli kvalitnou disciplínu aby vědeli co dělat v těžkých situacích. Myslím si že tuhle pozici bych si zasloužil, zkušeností mám po krk.

OOC:

Věk: 14

Funkční mikrofon : Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie : 4-7 hodin.

Převážně hraju legální/ilegální postavy: Legální

Něco o vás - ( Rozepsat se! ) Takže jmenuji se Andrej je mi 14 let a pocházím ze Slovenska. Rád športuji konkrétně hraju fotbal. Občas si zajdem s kamarády někam zaběhat nebo cvičit. Rád hraji videohry jako například MTA,COD,RL a tak dále. Chodím na základní školu do 8. ročníku. Po základní škole mám v plánu jít na dopravní školu.

22.10.2020 23:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.10.2020 00:33
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.10.2020 00:59

Jméno : Paul Adams

Datum narození : 7.7. 1995

Místo narození : Londýn, Velká Británie

Místo trvalého pobytu : Palomino Creek

Vzdělání : Střední odborná škola Praha, Jihočeská Univerzita České Budějovice (Bc.)

Kurzy : První pomoc, sebeobrana

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - czFjutor #4515

Hlásím se na hodnost - ( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost ) : Hlásím se na hodnost Nadpraporčík z důvodu tří leté zkušenosti u Městské Policie Praha, za toto období jsem nasbíral velké množství zkušeností s řešením složitějších situací i s dohlížením na nováčky. Tuto práci jsem začal vykonávat ihned po dokončení Vysoké školy. Práce u Městské policie mne naplňovala tudíž si myslím že to tak bude i u Police San Andreas. Dobrým kanditátem jsem protože dovedu řešit situace s chladnou hlavou, nejsem vznětlivý ani arogantní.

 

OOC:

Věk: 14

Funkční mikrofon : Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie : Veškerý čas který budu přítomen na serveru.

Převážně hraju legální/ilegální postavy: Legální

Něco o vás - ( Rozepsat se! ) Ahoj, mé jméno zní Štěpán a pocházím z Jihočeského kraje. MTA se věnuji už nějaký ten pátek, mimo něj si rád zahraju hry typu GTA V,Minecraft,Armu 3 a jakýkoliv díl Call of Duty či Battlefieldu. Tudíž ano, jsem převážně na hry akčního žánru. Co se týče mne a sportů.. no, věnoval jsem se aktivně Atletice a Judu avšak mě oba sporty přestali bavit, díky karanténě a aktuálnímu dění ve světě běhám maximálně v Minecraftu, mimo jiné se vcelku aktivně věnuji Airsoftu. A to bude vše z mého života, děkuji za pozornost.

23.10.2020 01:13, naposledy upraveno 23.10.2020 01:15 uživatelem Paradoxx

Jméno - Michael Noel

Datum narození - 17.5.1992

Místo narození - Los Santos, San Andreas

Místo trvalého pobytu - Palomino Creek

Vzdělání - Bezpečnostnoprávna ochrana osôb a majetku

Kurzy - Kurz sebeobrany, prvej pomoci

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - michael.noel@mail.san (( Paradoxx#8437 ))

Hlásím se na hodnost - Poručík
( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost )

Uchádzam sa o hodnosť poručík z dôvodu mojich niekoľkoročných skúseností s touto bezpečnostnou zložkou. Za roky môjho pôsobenia som nazbieral kopec skúseností a znalostí, ktoré dokážem čo najefektívnejšie využiť v mojom povolaní. Jednám s chladnou hlavou s cieľom dbať na cti a zachovania si profesionality. V pohotových situáciach kde nie je veľa času na rozmýšľanie nepodlieham stresu a vždy sa snažím vymyslieť čo najefektívnejšie riešenie takejto situácie.

 


OOC informace


Věk - 15

Funkční mikrofon - Áno

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Väčšinu môjho času, ktorý strávim na serveri.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Už dlhú dobu sa zameriavam len na legálne postavy a vždy sa snažím aby v rámci možností moja postava nepodliehala nelegálnej činnosti.

Něco o vás - ( Rozepsat se! )

Volám sa Maroš a mám 15 rokov. Cez tohtoročné letné prázdniny som sa presťahoval do Bratislavského kraja, ale školu navštevujem až 200km odtiaľto. Som v prvom ročníku na strednej odbornej škole informačných technológií a keďže cesta medzi mojim domovom a školou je dlhá, tak navštevujem taktiež školský internát. V budúcnosti sa chcem uchádzať o štúdium kadeta na Akadémií Policajného zboru v Bratislave. Cesta je ešte dlhá, avšak verím že po strednej škole budem dostatočne pripravený na to, aby som toto štúdium zvládol.

23.10.2020 07:13, odstraněno 24.10.2020 08:26 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.10.2020 09:13, odstraněno 23.10.2020 14:16 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5


Powered by LeoSight IFS
LT~86

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024