Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA - Náborové řízení

1 2 3 4 5



31.10.2020 11:42, odstraněno 31.10.2020 11:44 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Michael

Hráč

19
31.10.2020 11:48, naposledy upraveno 31.10.2020 12:05 uživatelem Michael

IC informace

Jméno - Michael Halberstadt

Datum narození - 6.12.1990

Místo narození - Ostrava

Místo trvalého pobytu - Montgomery

Vzdělání - Střední škola ochrana osob a majetku v Ostravě, později Vysoká škola policejní v Praze

Kurzy - kurzy sebeobrany, první pomoc

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - email: md.rodri@email.cz ((FRAYA#2065))

Hlásím se na hodnost - Hlásím se na hodnost Strážmistr, jelikož mé znalosti v tomto oboru jsou dost bohaté, ale vždy se dá vše zlepšovat. Pracoval jsem 3 roky u policie, za tu dobu jsem se dostal na hodnost podpraporčíka, což je dle mého skvělý pracovní růst v porovnání s ostatními. 

 

OOC informace

Věk - 17

Funkční mikrofon - ANO

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Jsem schopen denně obětovat co nejvíce 5-9 hodin.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - určitě legální postavy. Ilegální postavu jsem snad hrál jen jednou a spíše mě to omrzelo.

Něco o vás - Ahoj, jmenuji se Michael. Spousta lidí mě zná pod přezdívkou pročko, která mi byla přidělena při hraní. Ve volném čase rád jezdím na kole nebo se zajímám o různé zajímavé činnosti jako elektrotechnika a do jisté míry programování/psaní webu (NE NEJSEM PROGRAMÁTOR). Jsem spíše extrovert než introvert. Dále bych se pobavil o mých hráčských zkušenostech na RP. Samotnému RP se věnuju přes 2 roky, když jsem se v létě společně s Larexem a Ruliikem rozhodli navštívit jeden konkurenční server, který byl ještě před chvíli součásti portálu. Po chvíli jsme se ale nějak rozdělili a všichni jsme šli vlastní cestou. Nakonec jsme se s Ruliikem zase dali do kupy a hrajeme spolu nadále. Co se týče RP, tak mě všichni znají jako někoho, kdo v PČR něco dokázal. V tuto chvíli bych se zase rád usadil na novém serveru.

Spekoun

Hráč

6
31.10.2020 12:13, naposledy upraveno 31.10.2020 16:27 uživatelem Spekoun

Vzor pro přihlášku.

Jméno - Rafael Espera

Datum narození - 25.3.1990

Místo narození - Guadalajara ( Mexiko )

Místo trvalého pobytu - Palomino Creek

Vzdělání - Sephardi Hebrew College ( Mexico city )

Kurzy - Kurz vaření, sebeobrany a osobního rozvoje.

Telefonní číslo či Email ( Discord ) -  364871 (Paul Finch#1750)

 

 

OOC informace

Věk - 18

Funkční mikrofon - Ano.

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Denně minimálně 3 hodiny, ale každý den je jiný. Záleží na času, ale vždy bych měl splnit nějakou normální dobu ve službě.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální postavy.

Něco o vás - Jmenuji se Honza a pocházím z malého města v Ústeckém kraji ve kterém i bydlím. Momentálně studuji třetí ročník technické školy nedaleko mého bydliště a to konkrétně programování a automatizaci NC a CNC strojů. Přes 10 let se věnuji florbalu, který mě stále baví a naplňuje. Jeden z největších úspěchů byl dostat se do extraligy, hrát na turnaji kde byli týmy z celého světa a být nominován do reprezentace. Mezi mé další koníčky patří modelování v programu Solidworks a navrhování PLC schémat. Aktuálně mi zbývá v autoškole 5 jízd, avšak kvůli aktuální situaci ji nelze dokončit.

 

Dominik1

Hráč

2
31.10.2020 12:54

Vzor pro přihlášku.

Jméno -  Mike Novak

Datum narození - 3.11.1983

Místo narození -   Los Santos, San Andreas

Místo trvalého pobytu -  Palomino Creek

Vzdělání -  ochrana civilistu  bezpečnosti a majetku

Kurzy -  První pomoc, sebeobrana

Telefonní číslo či Email ( Discord ) -  lidunkakabencova@gmail.cz  zorox2#7413

Hlásím se na hodnost - nadpraporčík   hlasim se nadpraporčík jsem byl v meste los sanstos a byl jsem policista takže chci se stat policistou pretože chci pomahat a chranit.

OOC informace

Věk -14

Funkční mikrofon - ano/ne ANO

Kolik času investujete do hraní postavy u policie -  4 - 5hodin

Převážně hraju legální/ilegální postavy - legalni 

Něco o vás - ( Rozepsat se!  takže ahoj  moje jmeno je Dominik a rad sportuji  hodim ven a pomaham doma hraju hry na PC  a mam rad hry jako je MTA

31.10.2020 13:05

IC informace

Jméno - Josh Weston

Datum narození - 19.01.1985

Místo narození - Nemocnice Los Santos

Místo trvalého pobytu - Ubytovna Palomino Creek 

Vzdělání - United States Military Academy, Výcvikové středisko Virginie pro Navy SEALs.

Kurzy - Sebeobrana, Střelba, První pomoc.

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - ⛧𝓢𝓱𝓲𝓮𝓵𝓭⛧#2949

 

 

OOC informace

Věk - 20

Funkční mikrofon - Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Všechen, je to hlavní postava. (cca 4-5 hodin denně)

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální

Něco o vás - Jmenuji se Marek, je mi 20 let. Převážně hraji Rust, Ark a MTA.. V mém volném čase hraji na PC a nebo jsem se svojí přítelkyní. Nejsem žádný nervák.. takže většinu věcí řeším v klidu.. Hrával jsem ještě na starém Skimu.. takže nejsem žádný nováček.. na RolePlay serverech mám nahráno přes 3500h.

arciCZ

Hráč

32
31.10.2020 13:12

Jméno - Santino Kelly

Datum narození - 04.05.1986

Místo narození - All Saints Hospital, Los Santos, San Andreas

Místo trvalého pobytu - Blueberry úřad

Vzdělání - Základní Škola Los Santos, Bezpečnostně Právní Akademie Los Santos

Kurzy - Střelba na terč.

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - 836 183

 

OOC informace

Věk - 17

Funkční mikrofon - Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Tolik kolik na to budu mít času.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální

Něco o vás - Mohu zde napsat spousta věcí, ovšem myslím si že mě většina lidí zná a pokuď ne, mohu se mu představit na Teamspeaku.

Way

Hráč

1
31.10.2020 13:27, naposledy upraveno 31.10.2020 15:10 uživatelem Way

IC informace

 

Jméno - Ing. Jayden Jones

Datum narození - 18.1.1993

Místo narození - Tak narodil jsem se v Los Santos, v nemocnici, kde mě na svět přivedla moje starostlivá a super matka.

Místo trvalého pobytu - Blueberry, v jednom pěkném bytu č. 6.

Vzdělání - Vysokoškolské vzdělání, úspěšné vzdělání Ingenýra.

Kurzy - Výcvikové kurzy z Armády a dále výcviky z jiného města z Policie.

Telefonní číslo či Email ( Discord )tel číslo. 587210, email: jayden.jones@smail.ic (discord Way@1223)

Hlásím se na Kadet - ( Rozepsat se proč zrovna vy jste vhodným kandidátem na požadovanou hodnost ) - hlásím se na kadeta, protože jsem zvyklý se vypracovat na hodnosti lepší a to je moje motivace kterou já bych měl v PSA, vyšší hodnost, pomáhat lidem, zlepšit stát a udělat stát náš lepsim místem, normální člověk by si vybral rozhodně něco vyššího ale já mám rád to vypracování a nemusím být hned ve vyšší hodnosti, taktéž rád respektuji a poslouchám rozkazy vyšších hodnosti aby v té práci ovšem nebyla nuda hahah, jsem chlap který rád pomáhá lidem a je laskavý, jelikož jsem vyrůstal v chudé rodině s dobrým vychováním, vím jak se chovat u policie a celkově v životě, vybrat zrovna mě? Ano! Podle mě budu jediný kdo chce být na postu kadet, ale mě to nevadí mám rád když jsem nízká hodnost co pomalu dělá ty krůčky nahoru. 

 

 

OOC informace

Věk - 13 let

Funkční mikrofon - ano/ne, ano mám kvalitní mikrofon, YENKEE YMC 1030.

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 6-8 hodin denně, jelikož mě RP policie nehorázně baví a můžu říct že i umím to rpit.

Převážně hraju legální/ilegální postavy - samozřejmě legální, protože mě to baví o mnohem více nějakej legal job, než illegal.

Něco o vás - ( Rozepsat se! ) No, zdravím jmenuju se Vojta, říkám si Way, ale kámoši mě nazývají Vojta, je mi necelých 14 let, rád hraju počítačové hry a občas zahraju na nějaké té LANce, mám rád i florbal, na počítači hraju velmi často, převážně mta a csgo někdy i ten fortnite, pocházím z malé vesnice, takže tento server Skimo je pro mě jako dělaný, pocházím z Česka, z Ústeckého kraje, okres Litoměřicko, mám rád pořádek a rád jdu si s někým pokecat na discord či TS3, nevadí mi seznamování, rád se seznámím s novými lidmi a pokecat, nejsem moc nervní člověk na MTA a celkově RP scéně mám cca. 1100 hodin, pak ještě fivem tam mám míň, protože mě míň baví, snad toto bude stačit a pěkný zbytek dne.

Petan09

Hráč

20
31.10.2020 14:37

Jméno - JUDr. Andrea Koubova

Datum narození - 19.05.1991

Místo narození - Nemocnice Písek

Místo trvalého pobytu - Palomino Creek

Vzdělání -

TRIVIS Vodňany

Střední veřejnoprávní škola - Veřejná správa

2006-2009

Karlova Univerzita v Praze

Právnická fakulta 

2010 - 2013 [Mgr.] 

2013 - 2015 [JUDr.] 

Kurzy - První pomoc, sebeobrana, střelba

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - andrea.koubova@smail.ic (💗🔥 ♂ Peter Parker ♂ 🔥💗#8581)

 

 

OOC informace

Věk - 15

Funkční mikrofon - ano/ne

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Tak, aktuálně 4 hodiny deně.

Převážně hraju legální/ilegální postavy -

Něco o vás - Jmenuji se Petr. Rád trávím čas u počítače. Na MTA jsem přišel někdy kolem Ledna tohoto roku. Především hraji i jiné hry. Dále i hraní mimo konzoly PC, například Xbox. Rád sportuji, největší sportovní koníček je jízda na horském kole, dále fotbal. Hodně času strávím u oboru zdravotnictví. Žiji v jihočeské kraji ve Strakonickém okrese.Rád poslouchám Heavy metal, nejvíc asi Švédskou skupinu Sabaton. Dále rád poslouchám písně z 70 let. Zajímám se hodně o nákladní dopravu. Jsem milovník "trucků". Hodně se věnuji horské cyklistice jak někteří můžou znát z mích fotek. 

NejQer

Hráč

2
31.10.2020 15:23, naposledy upraveno 31.10.2020 15:24 uživatelem NejQer

Vzor pro přihlášku.

Jméno - Nathasa Wall

Datum narození - 7.3.1994

Místo narození - Praha, Vysočany

Místo trvalého pobytu - Palomino Creek

Vzdělání - Střední policejní akademie a vyšší odborná

Kurzy - Sebeobrana a střelba

Hlásím se na hodnost - Poručík. Hlásím se na tuto pozici, jelikož sní mám už zkušenosti. U PČR působím něco málo přes 6 let. Během mé práce u PČR jsem byla na postu Poručík. S touhle pozicí mám tudíž už zkušenosti. Vedla jsem hlídkovou divizi. Umím udělat pořádek a udělat si respekt v divizi.

Telefonní číslo či Email ( Discord ) - n.wall@gmail.com(Michal#6611)

 

 

OOC informace

Věk - 26

Funkční mikrofon - ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 5-6 hodin denně, někdy i více

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Postavy s legální cestou

Něco o vás - Jmenuju se Michal. Jsem z Prahy. Studuju elektrotechnika pro stroje a zařízení. Ve volném času hraju hry. Nejvíce však MTA a MC. Věnuju se i programovaní a nastavování webu a všemožných věcí. Nebojím se komunikovat s ostatními a pomoct jim, když je potřeba

31.10.2020 15:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5


Powered by LeoSight IFS
LT~59