Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA hledá nové kolegy do sboru (leden21)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



8.2.2021 22:14, odstraněno 8.2.2021 22:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
8.2.2021 22:20, odstraněno 10.2.2021 01:39 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
9.2.2021 16:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
9.2.2021 23:58, odstraněno 11.2.2021 22:06 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.2.2021 01:45, odstraněno 10.2.2021 01:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

xxxondraxxx

Hráč

3
10.2.2021 01:48

Fisher

Hráč

1
10.2.2021 14:26

Jméno - Marian Fisher
Datum narození - 08/02/1985
Místo narození - Los Santos
Místo trvalého pobytu - Palameno Creek
Vzdělání - Los Santos Police Academy - Sergeant
Kurzy / Licence - Vodičský preukaz skupiny B 
Telefonní číslo - 347 391

OOC informace

Věk - 18
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 4-5 hodín
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legal
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ): No takže som 18 ročný slovák ktorý sa venuje predovšetkým vzdelaniu momentlanej chvíli robím na jednom veterániku v dielni zo známim a zaujímam sa o ozbrojene sily SR a jednotky SWAT z Los Angeles. Keď tak viac ešte na Ts alebo dc

Galpix

Hráč

19
10.2.2021 19:57, naposledy upraveno 10.2.2021 23:07 uživatelem Galpix

 

IC INFORMACE

Jméno - Tray Gerny
Datum narození - 2.2. 1988

Místo narození - Česká repubilka, poté odlet do Red Country 
Místo trvalého pobytu - Red Country-ubytovna
Vzdělání - Vysokoškolská právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze.
Kurzy / Licence - Řidičský průkaz skupiny B.   Kurz První pomoci, Kurz Sebeobrany 
Telefonní číslo - 840439

OOC informace

Věk - 19.
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie -skoro celý den (od 12:00 do 1:00 ráno)
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální 
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) zdravím, moje jméno je Tomáš. jsem dlouhodobý hráč her, na principu RolePlay. již jsem odzkoušel hry které nabízejí alespon trochu RolePlaye od SA:MP (na SA:MP jsou spíše FreeRoam servery, ale pokud se nějaká banda lidí domluví, dá se taktéž hezky RPit.) až po třeba Rust. 

taktéž rád trávím čas s méma kamarádama, jak v hospodě,tak někde venku. mám doma 3 domácí mazlíčky, Kočku, Psa, a králíka. 

narodil jsem se ve městě Stod, bydlím ve Plzenském kraji. 

Občas se taktéž vracím k sportu jménem Motokros, nebo Enduro, mám rád tématiku ohledně Policie, bydlím s přítelkyní v Plzenském Kraji. rád taktéž občas popíjím pivo. 

rád stavím počítače, opravuju různé rozbité věci.

tohle bude ode mě vše, ted už jen doufám že uspěji. děkuji že jste mi dali pozornost a dočetli tenhle malý "blok" o mém životě. přeji krásný zbytek rána/odpoledne/večera/noci. 

DaNNyCZ

Hráč

1
10.2.2021 21:17

Vzor pro přihlášku.

Jméno - Dusan Kakadu
Datum narození - 24.1.1998
Místo narození - San Andreas
Místo trvalého pobytu - Ubytovna Blueberry
Vzdělání - Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové, studoval jsem v české Republice
Kurzy / Licence - řidičský průkaz B
Telefonní číslo - 358958

OOC informace

Věk - 29 let
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - mám hodně času, každý den bych byl na serveru, u policie mám zkušenosti, i z jiných serverů, policie mě baví
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální postavy
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )

zdravím jmenuji se Daniel, je mi 17 let a jsem z moravskosleszkeho kraje, z města Třinec, baví mě hry a nejvíce roleplay, mta hraju cca 5 let, nejsem toxic, a jsem komunikativní člověk, stává se že nékdy mi to ujede, a naštvu se na lidi co nerozumí roleplayu, ale jinak jsem klidný člověk co si chce po večerech v klídečku zahrát roleplay,  začinal jsem na serverech royalzone, crexlite a podobně, práce u policie mě baví, už jako malý jsem snil o tom že budu policista, a baví mě zakony, a rád bych pomahal na serveru k udržování poŕadku

Derekrulek

Hráč

3
10.2.2021 21:17, naposledy upraveno 10.2.2021 21:36 uživatelem Derekrulek

Vzor pro přihlášku.

Jméno - Derek Carpen
Datum narození - 24. 1. 1990
Místo narození - San Andreas
Místo trvalého pobytu - Ubytovna Blueberry
Vzdělání - Střední Vojenská škola a vyšší odborní škola
Kurzy / Licence - Řidičské oprávnění typu B,C
Telefonní číslo - 315328

OOC informace

Věk - 18
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Mám teď momentálně čas každý den a práce u policie mě v MTA nejvíc baví ,jelikož mám s policii plno zkušeností z minulého hraní MTA.
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální postavy
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )- Zdravím Jmenují Damián je mi 18 let a pocházím z Moravskoslezského kraje ,přesněji z města Třinec. MTA hraji už 4 rokem a hodně mě baví, jsem normální člověk co si rád   zahraje roleplay , Občas mi ujedou nervy z lidi co správně nerozumí Roleplayu, a buď to trolli nebo se chovou jako děti, ale překousnu to, jsem hodny a  čestný člověk. Můj koníček je posilovaní a občasné hraní na PC, studoval jsem Instalatéra kterého jsem již vystudoval. Omlouvám se jestli to je o mě málo ale nic dalšího mě nenapadá. Pěkný zbytek dne.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~51