Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA hledá nové kolegy do sboru (leden21)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



6.2.2021 11:27, naposledy upraveno 6.2.2021 11:29 uživatelem Raust

Jméno - Ryan Slater
Datum narození - 7.10.1995
Místo narození - Nemocnica LV.
Místo trvalého pobytu - Ubytovňa Montgomery
Vzdělání - SOŠ, VOŠ Policajného Zboru
Kurzy / Licence - Kurz Sebeobrany, Vodičák sk.B
Telefonní číslo - 724694

OOC informace

Věk - 15
Funkční mikrofon - Ano/ne
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Všetok svôj voľný čas, na serveru.
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legálne/ilegálni
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) Volám sa Tomáš, pochádzam z Bratislavy. Vo voľnom čase rád hrávam basketbal a florbal. Momentálne chodím na strednú. Skoro každý deň, hrávam na počítači rôzne hry. Cez víkendy chodím na brigádu, pretože robiť sa musí.

michal2012

Hráč

6
6.2.2021 15:02

Vzor pro přihlášku.

Jméno - Michal Hudek
Datum narození - 20.12.2002
Místo narození - LS
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - SOS STAVEBNA
Kurzy / Licence - Řidičský průkaz A,B,C
Telefonní číslo - 830843

OOC informace

Věk - 18
Funkční mikrofon - ne
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - cca 4-6h
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální
Něco o vás -
Zdravím milého čtenáře, mé jméno je Michal, ale používám nick Michal hudek milí, krásný a obzvlášť ironický. Cynismus mi taky není cizí. Jsem tak trochu pedant, ale s velkou trpělivostí pokud jde o lidi a zdaleka nemám tendenci hned vyjíždět. Moc nerad se opakuji a stereotyp mi taky moc nesedí, ale když se musí tak se musí. Preferuji často upřímnost, nesnáším když lidi s něčím problém a nikdy to neřeknou, snesu jakoukoliv pravdu bez ohledu na to jak je bezcitná, jelikož cit dokáži dosti potlačit.  

Zajímám se o military a vše k tomu jako taktiky, postupy, radiokomunikace, topografie a především TCCC. 

V Leosight komunitě jsem už nějaký patek a RP už hraji nějakou dobu.

Ressetth

Hráč

14
6.2.2021 15:08

Jméno - Kaite Megan
Datum narození - 26.11. 1998
Místo narození - Los Santos
Místo trvalého pobytu - Montgomery, ubytovna
Vzdělání - Vysoká škola oboru práv, policejní akademie. 
Kurzy / Licence - ŘP sk. B
Telefonní číslo - (((bude doplňeno, píši z mobilu))) 

OOC informace

Věk - 17
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - jelikož je to moje vedlejší postava, nebudu investovat tolik času, avšak budu se snažit poskytnout alespoň polovinu denního času (cca 8h) 
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legální
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) Ahoj, jmenuji se Jirka, je mi 17 let. Momentálně studuji třetí ročník na oboru automechanik. Přes coronu strávím svůj čas na RP.  RP se věnuji několik let. Do posud jsem byl pouze na samp RP, kde jsem buďto RPil v illegal factions ale spíše legal, či v PD/SD. Jeden čas jsem vedl se Zchovankyem LACSD, což byla v tu dobu úspěšná frakce. Takže mám rozsáhlé zkušenosti s tímto RP. 

milinekcz

Hráč

2
6.2.2021 16:41

IC Informace

Jméno - Adéla Novákova
Datum narození - 12.9. 1995
Místo narození - Las Venturas
Místo trvalého pobytu - Los Santos
Vzdělání - Středoškolský
Kurzy / licence - Kurz první pomoci / Řidičský průkaz typu B
Telefonní číslo - 776725


OOC Informace

Věk - 14
Funkční mikrofon ano/ne - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 6 až 8 hodin
Převážně hraju legální/ilegální postavy- legální
Něco o vás - Jmenuji se Milan je mi 14 let
Bydlím v Karlovarském kraji přesněji v městečku Cheb

S hrami jsem začal od mala. Když mi bylo 8 let tak na PS2 jsem začal hrát skvělé hry například - God Of War, Tony Hawk Pro Skater, Metar Gear Solid a GTA San Andreas, které mě baví dodnes.
RolePlay jsem začal hrát ve 12 letech na amerických serverech na MTA ale přestalo mě to bavit takže, jsem si dal pauzu na rok.
K RolePlay jsem se vrátil po roce a začal jsem hrát na Artheonu kde jsem to vydržel půl roku a pak jsem přešel na Skimo kde hraju do dnes.

6.2.2021 20:36, odstraněno 25.12.2021 00:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

koblst

Hráč

26
7.2.2021 02:05

IC informácie

Jméno - Laura Rocskova
Datum narození - 24.12.2000
Místo narození - Detroit, USA
Místo trvalého pobytu - Bytovka v Palominu
Vzdělání -  Stredoškolské vzdelanie v obore práva a verejná, zakončena maturitou.
Kurzy / Licence - Vodičský preukaz Sk. A,B,C. Kurz sebaochrany a kurz prvej pomoci.

 

Telefonní číslo + (discord ) - 516418                  (koblst#7250)

OOC  informácie

Věk - 12
Funkční mikrofon - ano/ne
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Prevážne 5-6 hodín denne, v tejto dobe mam starosti s rodinou, školou, kamaratmi. 
Převážně hraju legální/ilegální postavy 
Něco o vás - Ahoj, volám sa Sebastian, pochádzam zo Západneho Slovenska, som tá osoba ktorej stači malo aby vybuchla, inač som človek ktory sa moc nezapája do spoločnosti a je uzavretý v sebe. Hrám hry pretože tam nachádzam veľa dobrých ludí s ktorými ma to bavi ešte viac. RP ako v celku sa venujem cez 2 roky a za tu dobu som sa toho veľa naučil, najviac mi pomohlo Skimo. Z Fivem som prešiel na MTA z dôvodu komunity iných serverov... Som fanúšikom JDM aut a raz by som si chcel poriadiť tiež jedno take. Rád rybarčím a trávim čas aj celý deň nad tým. Učím sa zákony pretože verím že sa mi budu do života hodiť a veľmi ma to baví. A hry mi pomáhaju zabudnuť na realitu a ukludňuju ma. 

S pozdravom koblížek.

 

Ospravedlňujem sa že som tak zle napísal veci o sebe ale nikdy som nevedel takto rozprávať o sebe.. prepačte.

7.2.2021 16:07, odstraněno 7.2.2021 16:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

martix

Hráč

17
7.2.2021 16:15

Jméno - Martin Dubravsky
Datum narození - 5.1.2000
Místo narození - los santos
Místo trvalého pobytu - palimo
Vzdělání -  Stredoškolské 
Kurzy / Licence - Vodičský preukaz sk. B a C, kurz prvej pomoci 
Telefonní číslo-  424110

OOC informace

Věk - 15

Funkční mikrofon - Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 3 až 5 hodiny

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální

Něco o vás - Jmenuji se Nikolas je mi 15 let, pocházím z kraje žilina

 

Lukassenkoo

Hráč

2
7.2.2021 23:10

IC INFORMACE

Jméno - Javier Torres.
Datum narození - 14.07.1994.
Místo narození - Madrid, Španělsko.
Místo trvalého pobytu - Ubytovna Montgomery.
Vzdělání - ZŠ, poté Policejní Akademie v Praze.
Kurzy / Licence - Kurz sebeobrany, kurz první pomoci, řidičská licence typu B.
Telefonní číslo - 483028.

OOC informace

Věk - 16 let.
Funkční mikrofon - Ano.
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - U PSA jsem jednou pracoval, za jinou postavu na Skimu, jinak na ostatních serverech mám nahráno přes 100 hodin u PČR.
Převážně hraju za - Legální postavy.
Něco o vás - Jmenuju se Lukáš, je mi 16 let. Pocházím z menšího města kousek od Náchoda v Královehradeckém kraji. Na RP scénu jsem zavítal kolem roku 2016 a to na Skimu, od té doby každoročně hraju na serverech a momentálně zde na Skimu. Jsem velkým fanouškem fotbalu a počítačů, rád na něm trávím svůj volný čas a momentálně i studuju obor IT. Na MTA už jak jsem psal, nějaký ten rok nahraný mám, RP zvládám v pohodě (samozřejmě nikdo není dokonalý, takže nějaký porušení zde bylo), u PČR (neboli PSA) mě bavilo pracovat vždycky, na serveru hraje dost lidí, takže akcí je spousta. Pokud je zde řeč o zkušenostech jako policie, tak nějaké jsem za ty roky hraní nahrabal a rád se učím novým věcem, takže popřípadě se to doučím. 

S pozdravem Lukáš.

8.2.2021 04:01, odstraněno 8.2.2021 16:31 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~112

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024