Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vykradená garáž

1 2 3 4 5 6



Wivik

Hráč

18
6.2.2021 23:42

Promiň, toto už mi nepřijde jako argument. "Divej, tenhle člověk mě zabil" - Zmiňovali jsme se tu snad o tvém IC ? Zmiňovali jsme se o Šedém Dodge RAM 3500. Navíc jsem přijel a otočil jsem to auto zadkem k tomu Dodgu. Takže na záznamu byl pouze dodge, popřípadě nějaká osoba v šátku, pokud ten dodge neměl Tint. Pravděpodobně i šly slyšet rány ze střelné zbraně (když si měl Glocka nebo Colta, určitě by to šlo slyšet.) Proč bych na to dané RP nemohl navazovat? Fear jsem sehrál správně, dočasnou ztrátu paměti také, nevidím v ničem problém.

Zeintar

Hráč

49
7.2.2021 00:05

RAM tinty měl, tady se ale nachází problém. My hrajeme tak, že jsme tě zastřelili a ty si vlastně scénu "připomínás" po ztrátě paměti, jak ty říkáš. Kdyby byla kamera mířená na tebe a ty bys tam dostal 2x deaglem do hlavy na kameru, taky bys potom RPil, že jsi 2 kulky do hlavy přežil, jen si to nepamatuješ? Ale notak. 

Wivik

Hráč

18
7.2.2021 00:42

2x jsem si důkladně přečetl pravidla, nenašel jsem nikde žádné pravidlo, popřípadě nějakou zmínku o tom, že se na ten záznam nemůžu kouknout. To že si to IC nepamatuji neznamená, že se na to podívat nemůžu ne? Něco podobného jsem si zažil IRL kdy jsem spadl na kole. Taky si nepamatuju minutu po tom pádu, ovšem kdyby mi to někdo natočil, tak bych se na to kouknul. A vůbec, auto nebylo natočené směrem ke mně, nevím proč to tu řešíme. Zároveň nevím proč tu řešime vyloženě kraviny, které se už ani moc netýkají tohoto příspěvku. Pokud máš pořád názor že jsem porušil pravidlo, doporučuju založit si nový příspěvek. 

Zeintar

Hráč

49
7.2.2021 09:39

Proč bych měl zakládat nový příspěvek, když se tenhle příspěvek zaobírá timhle tématem?

Pravidla nepravidla. Používej zdravrj rozum. Nelze obcházet pravidlo revenge killingu přes kamery. Umřel jsi, u ty akce jsi byl sám, tak se k ty akci nemáš icly co vracet. Hraju roleplay od nejakyho roku 2013/14 a nikde se nesmělo obcházet pravidlo revenge killingu podle kamer. Je to taky naprostá blbost. 

STAVIK

Hráč

17
7.2.2021 11:52

To jsi tak omezenej, že nevidíš jak debilně to zní, že po smrti se koukneš na záznam kde je vidět/slyšet jak tě zastřelili? Žádám admina, aby se už vyjádřil a udělal rozsudek. S takovou se tady budeme dohadovat pořád..

Zeintar

Hráč

49
7.2.2021 18:23

Je na to dokonce i pravidlo:

Zdravý rozum

Každý hráč musí přemýšlet o tom co dělá, než to udělá.
Vždy musíte přemýšlet o Vašich akcích, jestli jsou správně RolePlay.
Pokud máte problém s jiným hráčem, zkuste to vyřešit pomocí zdravého rozumu.

Peli

Hráč

27
7.2.2021 19:08

Zdá se mi že se nás snažíte postupně dostat na nějaká další pravidla. Na serveru je 40 pravidel tak zkoušejte další.Děkujeme!

KrysCZ

Hráč

30
7.2.2021 19:09

Zdá se mi, že se nás snažíte nachytat na různá pravidla.. Neporušili jsme náhodou i herní pravidlo č. 18? ´´Obchodování s herními účty je zakázáno. Stejně tak je zakázán i obchod s herními věcmi OOCly.´´ ?

Zeintar

Hráč

49
7.2.2021 19:31

Mohl by se sem už vyjádřit administrátor? Vypsali jsme X pravidel, která byla porušena.

Zdravý rozum, Revenge killing, Metagaming-.. Důkazů je víc než dost, nebo na co se ještě čeká? 

Wivik

Hráč

18
7.2.2021 19:33

Důkazů je více než dost? Ukaž mi nějakej důkaz, kde je například Metagaming. 

1 2 3 4 5 6


Powered by LeoSight IFS
LT~79

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024