Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor do PSA

1 2 3 4 5



27.9.2019 11:41, naposledy upraveno 27.9.2019 17:22 uživatelem Rataj

Máš zájem se přidat do řad Policie San Andreas? Výborně, to jsi na správném místě! Měj však na vědomí, že v policejním sboru uvítáme pouze vážné uchazeče, kteří to s prací u PSA myslí vážně. Přečti si nejdříve o požadavcích, které je nutné splňovat, než si vůbec podáš přihlášku.

 

OOC požadavky

  • Hráči musí mít alespoň 16 let nebo více (lze udělit vyjímku)
  • Hráč musí mít funkční mikrofon
  • Hráč nesmí mít v historii trest za Non-RP v posledním měsíci
  • Hráč musí ovládat RolePlay na alespoň průměrné úrovni

 

IC požadavky

  • Postava musí být ve věku v rozmezí 24-50 let
  • Postava musí mít čistý trestní rejstřík

 

Vše splňuješ? Dobrá, přečti si co tě čeká dále a vyplň níže uvedený vzor přihlášky do odpovědí této témy.

 

Postup náboru

  1. Podáš si přihlášku zde na fóru, ta bude vedením PSA vyhodnocena.
  2. Proběhne krátký pohovor na našem TS3 serveru.
  3. Budeš ve hře přijat do policie a podle tvých zkušeností zařazen buď do akademie nebo rovnou do hlídkového sboru.

 

Nábor může přeskočit pouze hráč, který již byl v PSA (po znovuotevření) a dostal CK při akci, s novou postavou se může snadněji připojit zpět k PSA.

 

Vzor přihlášky


[OOC] HRÁČ

Přezdívka:

Věk:

Jak často mohu být na serveru:

Dosavadní zkušenosti s RP:

 

[IC] POSTAVA

Celé jméno:

Věk:

Klasický životopis (50+ slov):

Proč se chci přidat k policii (30+ slov):

 

Slavnostně přísahám, že budu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sloužit státu San Andreas a jeho občanům. Budu dbát na dodržování lidských práv a se stejnou vážností chovat respekt ke všem lidem; budu usilovat o zachování míru a pokusím se bránit všem trestným činům proti lidem a majetku. Dokud budu vykonávat svoji funkci, budu dle svých nejlepších dovedností a znalostí plnit všechny své povinnosti a to věrně postupům stanovených zákonem.


Se svoji přihláškou si dejte záležet, rozepište se a zacházejte do detailů, abychom mohli co nejlépe zhodnotit, zda se pro práci v Policii San Andreas hodíte.

27.9.2019 19:05, naposledy upraveno 27.9.2019 19:23 uživatelem Paradoxx

Prihláška do Policie San Andreas

 

[OOC] HRÁČ

Přezdívka: Paradoxx

Věk: 15. Áno, je mi jasné že už teraz nespĺňam základné požiadavky na prijatie do PSA, no osobne si myslím že sa správam na viac ako 15 rokov. Už niekoľko rokov sa vyskytujem v skupinách kde sú prevažne osoby staršie ako ja. Dokážem sa správať slušne a taktiež aj profesionálne. Samozrejme že pokiaľ som v skupinke ľudí ktorích už poznám dlhšiu dobu, dokážem sa s nimi aj zabaviť. Často krát sa mi stalo že sa mi ľudia na základe môjho veku posmievali či inak "urážali". No nečudujem sa im keď vidím ako sa správajú iní v mojej vekovej kategórií. Správanie a komunikácia je u mňa na prvom mieste.

Jak často mohu být na serveru: Každý deň.

Dosavadní zkušenosti s RP: Myslím si že moje skúsenosti s RP sú na pokročilej úrovni. RolePlay už hrám od roku 2016. Počas troch rokov som sa dokázal naučiť základné,dôležité no niekedy aj zbytočné veci.

Uprednostňujem legálne RP, a vždy som sa snažil zamestnať v policajných frakciách kde som to bral vážne. Je to hlavne z toho dôvodu že políciou sa zaoberám aj v realite, a v budúcnosti by som sa chcel dostať do Policajného zboru Slovenskej Republiky.

 

[IC] POSTAVA

Celé jméno: Michael Noel

Věk: 28

Klasický životopis (50+ slov):

_________________________________________________________________________

Bc. Michael Noel

Stručná história ((Príbeh postavy)):

Michael Noel sa narodil 17.5.1991 ako sirota. Jeho otec po dvoch rokoch jeho života odcestoval, a už sa nikdy nevrátil. Matka teda s ním ostala sama. Jeho rodina na tom nebola finančne v poriadku, a preto jej chcel pomôcť. Už ako malý mal sen sa stať policajtom, a čím bol starší, tým mu stúpala motivácia a nedočkavosť. No aby sa mohol stať policajtom, musel najprv vyštudovať. Učenie ho moc nebavilo, no pokiaľ si chcel ísť za svojim snom, musel sa premôcť. Po vyštudovaní školy chcel ísť Michael pracovať a bolo mu jedno kam, hlavne že bude zarábať pre svoju matku a rodinu. Keď si našiel prácu, zarábal si na byt a pomáhal rodine. V jeho 20 rokoch sa odsťahoval od matky a začal žiť vlastným životom. V starej práci podal výpoveď a hľadal si novú. Našiel si prácu ktorá síce zarábala dosť, no Michaela práca nenapĺňala a nebavila ho. V jeho 25 rokoch mu zavolali z nemocnice, že jeho matka ťažko ochorela a potrebuje niekoho kto sa o ňu bude starať. Michael predal svoj byt a nasťahoval sa k chorej matke. Nemal auto, takže nemal ako dochádzať do práce a musel podať znova výpoveď. Hľadal si teda prácu vo svojom rodnom meste. Jeho sen o policajnej práci sa pomaly rozplýval, no stále dúfa že sa niekedy jeho sen splní.

 

Vzdelanie:

Stredná odborná škola Informačných Technológií (Las Venturas)

Stredná odborná škola Policajného zboru (San Fierro)

Fakulta riadenia a informatiky (Los Santos)

 

Priebeh zamestnaní:

Telekomunikačný poradca v Tele-San (Los Santos)

- komunikácia so zákazníkmi

- dokončovanie objednávok

- práca s tabuľkami

 

Programátor C# v Los Santos Solutions a. s.

- práca v tíme

- zdokonalovanie projektov

- riešenie úprav

 

Jazykové znalosti:

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

 

Ostatné znalosti:

Sebeobrana - pokročilý

Fakturácia - základy

Práca s PC - pokročilý

_________________________________________________________________________

 

 

Proč se chci přidat k policii (30+ slov):

Hlavným dôvodom prečo sa chcem pridať k Policajnému zboru San Andreas je ten, že chcem slúžiť bok po boku nášmu štátu. Táto práca nieje pre každého, no ja už od malička o nej snívam a preto si myslím že som správny kandidát. Ako sa hovorí, policajtom sa stať nemôžeš, ale musíš sa ním narodiť.

 

Slavnostně přísahám, že budu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sloužit státu San Andreas a jeho občanům. Budu dbát na dodržování lidských práv a se stejnou vážností chovat respekt ke všem lidem; budu usilovat o zachování míru a pokusím se bránit všem trestným činům proti lidem a majetku. Dokud budu vykonávat svoji funkci, budu dle svých nejlepších dovedností a znalostí plnit všechny své povinnosti a to věrně postupům stanovených zákonem.

27.9.2019 22:22

@Paradoxx mám nějaké výhrady k tomu jak jsi to formátoval, navíc jsi místo klasického životopisu napsal strukturovaný, v každém případě si myslíme, že bys dokázal být pro policii stabilní podporou a proto jsme rozhodli, že postupuješ na TS3 pohovor.

28.9.2019 00:36, odstraněno 28.9.2019 00:37 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.9.2019 00:56

@neznamy#374 také místo klasického životopisu jsi napsal strukturovaný, avšak po vyhodnocení celé přihlášky jsi přijat do dalšího kola, tedy na TS3 pohovor.

28.9.2019 01:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.9.2019 10:29

@neznamy#123 také jsi přijat na pohovor na TS3.

Halucinace

Hráč

29
28.9.2019 11:23

[OOC] HRÁČ

Přezdívka: Dominick

Věk: 15

Jak často mohu být na serveru: Prakticky každý den až na vyjímky. (Brigády atp.)

Dosavadní zkušenosti s RP: RP hraji už přes tři roky, většinou mám zkušenosti s RP v policejních frakcích, ale nějakou tu dobu jsem jsem RPil i ten ilegál.

 

[IC] POSTAVA

Celé jméno: Jacob Rain

Věk: 30

Klasický životopis (50+ slov): Moje nejvyšší dosažené vzdělání je Univerzitní, respektive Columbia University. Nějakou tu dobu jsem žil v Californii, LA a již pracoval u LAPD Gang Unit a moje nejvyšší dosažená hodnost byla kapitán. Po několika letech jsem musel z postu odstoupit kvůli osobním problémům s nadříženými jsem musel tento post opustit a přestěhoval jsem se do San Andreas, kde mám v plánu svou kariéru u policie znovu oživit.

Proč se chci přidat k policii (30+ slov): Jak jsem již psal, u policie jsem už pracoval, ale musel jsem odstoupit. Chtěl bych se dostat zpět k policii, protože jsem už od mala chtěl být policistou, protože jsem vždy chtěl chránit zemi, město a jeho obyvatele. To je k mé přihlášce asi vše.

Slavnostně přísahám, že budu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sloužit státu San Andreas a jeho občanům. Budu dbát na dodržování lidských práv a se stejnou vážností chovat respekt ke všem lidem; budu usilovat o zachování míru a pokusím se bránit všem trestným činům proti lidem a majetku. Dokud budu vykonávat svoji funkci, budu dle svých nejlepších dovedností a znalostí plnit všechny své povinnosti a to věrně postupům stanovených zákonem.

28.9.2019 12:34

@Halucinace přihláška je obsahově chudší, než předešlé, v každém případě to s tebou zkusíme, jsi přijat na pohovor na TS3.

28.9.2019 13:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo