Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor do PSA

1 2 3 4 5



Helter

Hráč

15
28.9.2019 23:11

[OOC] HRÁČ

Přezdívka: Helter

Věk: 15. Rád by som bol, pokiaľ by sa udelila výnimka.

Jak často mohu být na serveru: Môžem byť aktívny dosť často, ale závisí to hlavne od školy.

Dosavadní zkušenosti s RP: Na RolePlay scéne vystupujem už pomerne tri roky.

 

[IC] POSTAVA

Celé jméno: Alex Dwayne

Věk: 39

Klasický životopis (50+ slov):

Volám sa Alex Dwayne. Narodil som sa 17.4.1980 v Prahe. Žil som v chudobnej štvrti s mamou, keďže otec zomrel pri autonehode, keď som mal 5 rokov. Chodil som na strednú policajnú akadémiu, kde som úspešne zmaturoval. Následne som pokračoval na vysokej škole na policajnej akadémií. Ovládam základy zneškodňovania bômb, keďže som chodil na rôzne kurzy. 

Proč se chci přidat k policii (30+ slov): Ako som už spomínal, chodil som na policajnú akadémiu. Chcem v v tom pokračovať. Pomáhať a chrániť občanom tohto štátu bolo vždy mojím snom. Chcem slúžiť pre tento štát a mať z toho dobrý pocit, že pomáham nášmu štátu. Budem sa snažiť zrobiť všetko pre to, aby som pomohol znížiť kriminalitu a aby občania sa v meste cítili, že sú v bezpečí.

 

Slavnostně přísahám, že budu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sloužit státu San Andreas a jeho občanům. Budu dbát na dodržování lidských práv a se stejnou vážností chovat respekt ke všem lidem; budu usilovat o zachování míru a pokusím se bránit všem trestným činům proti lidem a majetku. Dokud budu vykonávat svoji funkci, budu dle svých nejlepších dovedností a znalostí plnit všechny své povinnosti a to věrně postupům stanovených zákonem.

Dopaciones

Hráč

0
28.9.2019 23:30, naposledy upraveno 28.9.2019 23:38 uživatelem Dopaciones
28.9.2019 23:31

@Helter zamítnuto, tvá přihlášky ani RP mě neohromilo natolik, abych byl ochoten udělit vyjímku s věkem a přijal tě do dalšího kola.

@Dopaciones zamítnuto, není podle vzoru.

Dopaciones

Hráč

0
28.9.2019 23:42, naposledy upraveno 28.9.2019 23:46 uživatelem Dopaciones

(edited repost - upravil jsem příspěvek aby co nejvíce odpovídal vzoru přihlášky. Pokud vadí repost po krátké době, tak naprosto chápu a rozumím.)

(OOC)

Přezdívka: Dopaciones

Věk: 16 let

Jak často mohu být na serveru: Normálně každý den. Občas se samozřejmě najde vyjímka.

Dosavadní zkušenosti s RP: mám nahráno pár stovek hodin na českých MTA serverech, prošel jsem si spousty frakcemi ať už legální či nelegální. Největší zkušenosti mám s veřejnoprávní činností. Mimo MTA jsem utratil pár desítek hodin na českých i zahraničních serverech na FiveM.

(IC)

Celé jméno: Jayden Martinez

Věk: 29

Klasický životopis: Žiju v Los Santos od svého narození, tudíž město a okolí dost dobře znám. Jsem svobodný, nemám žádné děti. Po dokončení základní školy jsem se ve svých patnácti letech rozhodl, pro maturitní obor veřejnoprávní činnost, zde v Los Santos. Střední školu jsem úspěšně dokončil. Bohužel se mi nepodařilo najít zaměstnání, jelikož jsem musel odcestovat na delší dobu z důvodu vážné nemoci své tety. Pár dnů zpět jsem se vrátil a snažím se pro co nejlepší kariéru v policejním sboru. Mám chvályhodné znalosti anglického jazyka a začátečnické znalosti německého jazyka. Mám řidičský průkaz skupiny B. Mé záliby se týkají sportovních aktivit. Rád navštěvuji posilku, rád plavu a rád běhám. Mé telefonní číslo je 363963.

Proč se chci přidat k policii: Jako většina dětí jsem se chtěl stát strážníkem zákona. Za svým snem jsem si šel i přes překážky a i přes to, po jaké době pokračuji ve svém snu. Zvyknul jsem si pomáhat všem lidem, i přes to, že to často znamenalo ohrozit či omezit sám sebe.                                                                                                                                    

Slavnostně přísahám, že budu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sloužit státu San Andreas a jeho občanům. Budu dbát na dodržování lidských práv a se stejnou vážností chovat respekt ke všem lidem; budu usilovat o zachování míru a pokusím se bránit všem trestným činům proti lidem a majetku. Dokud budu vykonávat svoji funkci, budu dle svých nejlepších dovedností a znalostí plnit všechny své povinnosti a to věrně postupům stanovených zákonem.

Honys

Hráč

0
29.9.2019 00:01

[OOC] HRÁČ

Přezdívka: Honys

Věk: 16let

Jak často mohu být na serveru: Každý den, někdy jsou vyjímky např: spaní u babicky apod...

Dosavadní zkušenosti s RP: RP zkusenost si myslím, že ovládám jako normální hráč

 

[IC] POSTAVA

Celé jméno: Tyna Prochazkova

Věk: 28let

Klasický životopis (50+ slov):Jmenuji se Týna Prochazková,Narodila jsem se 13.května roku 1990 v San Frencisku. Žila jsem jen se svojí matkou, protože můj otec zemřel na rakovinu plic. S mamkou to nebylo jednoduché, mamka brala málo peněz, já byla ve škole a učila se. Chodila jsem na brigády, abych mamce alespoň v něčem pomohla. když jsem vyšla ze Základky, šla jsem na Střední odbornou školu Policejního zboru, protože mi maminka říkala, že táta vždy chtěl vidět svojí dceru jako policistku. Když jsem dostudovala, tak jsem se ještě pár let učila zákony apod.. Jednou jsem přišla domu a mamka ležela na zemi a nedýchala. Takže jsem zůstala sama, měla jsem dost peněz, tak jsem letěla do České Republiky, protože moje mamka tam měla kamarádku, u které teď bydlím a chci co nejdříve si našetřit na svůj dům.

Proč se chci přidat k policii (30+ slov): Jak už jsem psala, můj taťka chtěl mě, jako Policistku a navíc jsem si to přála, být policistkou, chránit město, dávat pokuty za to, že neumí parkovat, mít hlavně skvělý kolegy nebo kamarády, protože nemam nikoho, s kým se bavit, jenom ta mamky kamarádka. Byla bych strašně moc rada za to, kdyby se mi splnil sen a mohla řict tátovi a mamce u hrobečku, že jsem to dokázala. To je k mé přihlášce vše. Děkuji za odpověď

Slavnostně přísahám, že budu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sloužit státu San Andreas a jeho občanům. Budu dbát na dodržování lidských práv a se stejnou vážností chovat respekt ke všem lidem; budu usilovat o zachování míru a pokusím se bránit všem trestným činům proti lidem a majetku. Dokud budu vykonávat svoji funkci, budu dle svých nejlepších dovedností a znalostí plnit všechny své povinnosti a to věrně postupům stanovených zákonem.

Jesus

Hráč

26
29.9.2019 10:39, naposledy upraveno 29.9.2019 10:40 uživatelem Jesus

[OOC] HRÁČ

Přezdívka:Jesus,Chesus

Věk:20

Jak často mohu být na serveru: Víkendy klidně celé dny (pokuď nehraji s kapelou) přes týden od těch 15-16:00

Dosavadní zkušenosti s RP: Hrával jsem ještě staré skimo poté supp na skimu.

 

[IC] POSTAVA

Celé jméno: Laura Morningstar

Věk:28

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klasický životopis (50+ slov):

Jméno: Laura Morningstar

Tel.č - 605-960

Datum narození - 14.4.1991

Adresa - Městský úřad Los Santos - nemám uvedené trvalé bydliště.

Vzdělání: TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení SF s.r.o prevence kriminality aVyšší odborné 

2010-2014

Pracovní zkušenosti (praxe)

 

BSSF 2015-2016

Zástupkyně vedoucího klientského centraDispečerka, rozdělování směn,hlídání chodu na pracovišti.

 

Jsem vlastníkem řidičského oprávnění skupiny B

 

Mé záliby:Hudba,sport,auta,nakupování,zbraně,práce na pc.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proč se chci přidat k policii (30+ slov)K policii se chci přidat abych mohla udržovat pořádek ve městě

denně se podotýkám se spousty přestupků a zločinům proti kterém nemohu nic dělat a tímto krokem

jsem blíže k pořádku o který se mohu pokusit. Také jsem si všimla zvýšené kriminality gangů s kterými je potřeba něco dělat! stop zločinům v našem krásném městě netvrdím o sobě že dokážu zázraky ale budu se snažit dělat maximum.

 

 

Slavnostně přísahám, že budu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sloužit státu San Andreas a jeho občanům. Budu dbát na dodržování lidských práv a se stejnou vážností chovat respekt ke všem lidem; budu usilovat o zachování míru a pokusím se bránit všem trestným činům proti lidem a majetku. Dokud budu vykonávat svoji funkci, budu dle svých nejlepších dovedností a znalostí plnit všechny své povinnosti a to věrně postupům stanovených zákonem.

hovennno

Hráč

0
29.9.2019 11:11, naposledy upraveno 29.9.2019 11:18 uživatelem hovennno

OOC] HRÁČ

Přezdívka: hovennno

 

Věk: 15

 

Jak často mohu být na serveru: tak 8 hod denne, kazdy den

 

Dosavadní zkušenosti s RP: ked pocitam viac serverov tak cca 450 hod a za policiu 250 hod

 

 

 

[IC] POSTAVA

Celé jméno: Pogdana Podorova

 

Věk: 32rokov

 

Klasický životopis (50+ slov):

Stredna skola policajna v Brne, vysoka skola policajna. Byvala hasicka. Vlastni zbrojny preukaz. Od svojich 15tich rokoch chodi na brigady. Vlastni 1 auto a zbran. 

  1. Proč se chci přidat k policii (30+ slov): Uz od malicka mam rad policajtov, vzdy som sa hraval s policajnymi autami a vonku s kamaratmi na policajtov a zlodejov, chcem ochraňovať ludi a udrzovat bezpečnosť v meste, bola by mi velka cest keby som bol policajt. 

Zaeban

Hráč

5
29.9.2019 13:15

[OOC] HRÁČ

Přezdívka:Zaeban

Věk:19

Jak často mohu být na serveru: Jak kdy, někdy 2hod, někdy zase 4-5hod.

Dosavadní zkušenosti s RP:Dříve jsem hral i na starém Skimu, a myslím že mám zkušeností celkém dost, ale tak každej to může procenit jinak.

 

[IC] POSTAVA

Celé jméno: Frank Hendry

Věk:24let.

Klasický životopis (50+ slov): Do města jsem přijel kvůli snu o bohatství a bezstarostném životě. Ale časem se ukázalo že to nebude tak snadné.Po nějakém čase jsem se ale dostal do dalo by se říct "špatné party".Ale přesuňme se trochu do budoucnosti ve zkratce parta odešla a já jsem zůstal na pospas. byly to těžké časy kdy jsem nevěděl co dělat tak jsem si řekl že to zkusím ve zdravotnické záchranné službě zde v Los Santos., přišel jsem na výběrové řízení a uspěl.Ale po krátkém čase jsem se dostal se špatnýma lidma v práci a právě bych to chtěl zkusit u Policie San Andreas.

Proč se chci přidat k policii (30+ slov):Už od malička mi bylo snem zachranovat lidské životy a pomáhat, myslím že policie je pro mě vhodná volba, a myslím že se budu hodit z toho důvodu že umím taky práci záchranné služby nějaké základy u policie se dají využít.

 

Slavnostně přísahám, že budu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sloužit státu San Andreas a jeho občanům. Budu dbát na dodržování lidských práv a se stejnou vážností chovat respekt ke všem lidem; budu usilovat o zachování míru a pokusím se bránit všem trestným činům proti lidem a majetku. Dokud budu vykonávat svoji funkci, budu dle svých nejlepších dovedností a znalostí plnit všechny své povinnosti a to věrně postupům stanovených zákonem.

 

 

29.9.2019 13:21

@Dopaciones @Honys @Jesus @Zaeban všichni po delší úvaze přijati na TS3 pohovor.

@hovennno zamítnuto.

29.9.2019 14:08

Přezdívka: Pajo

Věk: 17. Áno, je mi jasné že už teraz nespĺňam základné požiadavky na prijatie do PSA, no osobne si myslím že sa správam na viac ako 17 rokov. Už niekoľko rokov sa vyskytujem v skupinách kde sú prevažne osoby staršie ako ja. Dokážem sa správať slušne a taktiež aj profesionálne. Samozrejme že pokiaľ som v skupinke ľudí ktorích už poznám dlhšiu dobu, dokážem sa s nimi aj zabaviť. Často krát sa mi stalo že sa mi ľudia na základe môjho veku posmievali či inak "urážali". No nečudujem sa im keď vidím ako sa správajú iní v mojej vekovej kategórií. Správanie a komunikácia je u mňa na prvom mieste.

Jak často mohu být na serveru: Každý deň.

Dosavadní zkušenosti s RP: Myslím si že moje skúsenosti s RP sú na pokročilej úrovni. RolePlay už hrám od roku 2017. Počas dvoch rokov som sa dokázal naučiť základné,dôležité no niekedy aj zbytočné veci.

Uprednostňujem legálne RP, a vždy som sa snažil zamestnať v policajných frakciách kde som to bral vážne. Je to hlavne z toho dôvodu že políciou sa zaoberám aj v realite, a v budúcnosti by som sa chcel dostať do Policajného zboru Slovenskej Republiky.

 

[IC] POSTAVA

Celé jméno: Paul Bejmr

Věk: 20

Klasický životopis (50+ slov):

_________________________________________________________________________

Bc. Paul Bejmr

Stručná história ((Príbeh postavy)):

Paul Bejmr sa narodil 16.4.1999 ako sirota. Jeho otec po dvoch rokoch jeho života odcestoval, a už sa nikdy nevrátil. Matka teda s ním ostala sama. Jeho rodina na tom nebola finančne v poriadku, a preto jej chcel pomôcť. Už ako malý mal sen sa stať policajtom, a čím bol starší, tým mu stúpala motivácia a nedočkavosť. No aby sa mohol stať policajtom, musel najprv vyštudovať. Učenie ho moc nebavilo, no pokiaľ si chcel ísť za svojim snom, musel sa premôcť. Po vyštudovaní školy chcel ísť Michael pracovať a bolo mu jedno kam, hlavne že bude zarábať pre svoju matku a rodinu. Keď si našiel prácu, zarábal si na byt a pomáhal rodine. V jeho 20 rokoch sa odsťahoval od matky a začal žiť vlastným životom. V starej práci podal výpoveď a hľadal si novú. Našiel si prácu ktorá síce zarábala dosť, no Michaela práca nenapĺňala a nebavila ho. V jeho 25 rokoch mu zavolali z nemocnice, že jeho matka ťažko ochorela a potrebuje niekoho kto sa o ňu bude starať. Michael predal svoj byt a nasťahoval sa k chorej matke. Nemal auto, takže nemal ako dochádzať do práce a musel podať znova výpoveď. Hľadal si teda prácu vo svojom rodnom meste. Jeho sen o policajnej práci sa pomaly rozplýval, no stále dúfa že sa niekedy jeho sen splní.

 

Vzdelanie:

Stredná odborná škola Informačných Technológií (Las Venturas)

Stredná odborná škola Policajného zboru (San Fierro)

Fakulta riadenia a informatiky (Los Santos)

 

Priebeh zamestnaní:

Telekomunikačný poradca v Tele-San (Los Santos)

- komunikácia so zákazníkmi

- dokončovanie objednávok

- práca s tabuľkami

 

Programátor C# v Los Santos Solutions a. s.

- práca v tíme

- zdokonalovanie projektov

- riešenie úprav

 

Jazykové znalosti:

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

 

Ostatné znalosti:

Sebeobrana - pokročilý

Fakturácia - základy

Práca s PC - pokročilý

_________________________________________________________________________

 

 

Proč se chci přidat k policii (30+ slov):

Hlavným dôvodom prečo sa chcem pridať k Policajnému zboru San Andreas je ten, že chcem slúžiť bok po boku nášmu štátu. Táto práca nieje pre každého, no ja už od malička o nej snívam a preto si myslím že som správny kandidát. Ako sa hovorí, policajtom sa stať nemôžeš, ale musíš sa ním narodiť.

 

Slavnostně přísahám, že budu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí sloužit státu San Andreas a jeho občanům. Budu dbát na dodržování lidských práv a se stejnou vážností chovat respekt ke všem lidem; budu usilovat o zachování míru a pokusím se bránit všem trestným činům proti lidem a majetku. Dokud budu vykonávat svoji funkci, budu dle svých nejlepších dovedností a znalostí plnit všechny své povinnosti a to věrně postupům stanovených zákonem.

1 2 3 4 5


Powered by LeoSight IFS
LT~67