Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[FAQ] - nejčastější otázky hráčů


neznamy#7130

Smazaný účet

23
25.11.2021 20:11, naposledy upraveno 27.11.2021 15:10 uživatelem neznamy#7130

Stále narážím na otázky hráčů během hraní Skima, na kterých se dá zkrátka dohledat odpověď...


Q: Jak zjistím hráčské ID?
A: Podržíš klávesu CTRL. (Doporučuji přes nastavení v ESC smazat tlačítko klávesy CTRL, která je standardně nastavená jako úder nebo střelba)
Taktéž klávesa umožňuje rozpoznávat i NPC postavy v obchodech či kdekoliv jinde.

Edit:

Dále je příkaz /id jmeno_prijmeni


Q: Jak zjistím skutečné ID maskovaného hráče?
A:
Nezjistíš. Zjistí to pouze člen AT. V případě nahlášení hráče (F2) nemusíte vůbec nic zadávat do políčka:


Uvádím příklad nahlašování hráče (doporučuji nashromáždit nějaké důkazy, nejlépe videa zpětných záznamů):

Nejde "odeslat report"? Vyber kategorii nahlašování. Pokud stále nejde, starší report ti stále probíhá.
Člen AT po přijmutí reportu si obvykle zažádá o důkazy. Na nahrávání videí doporučuji Streamable.
Streamable pro běžné uživatele nahrává videa až do velikosti 200 MB. Stačí i kratší záznamy, kde by mělo bejt detekováno jednání hráče v rozporu s pravidly.
Na stříhání videí používám program zabudovanej ve W10, tedy "Filmy a TV pořady", může bejt i kterejkoliv.


Q: Vyřešíš mi report?
A: Člen AT ti nevyřeší report přednostně, pokud se teda nejedná o nějakou zásadní chybu nebo bug, kterej tě zabraňuje v hraní. V případě, že jsi se v interiéru zasekl nebo jsi se dostal do voidu, tak /hc Prosím unbug. Reporty nejsou žádná prdel sranda. Členu AT řešení náročných reportů stojí hromadu časů a nervů.
V první řadě se ujisti, zda jsi nenapsal blbost typu "prosím portni mi auto" - Neexistuje. Admin neví, jaké máš auto. Do reportu piš co nejvíce detailů... Tímto členu AT lépe zefektivníš a urychlíš práci.
❓Co znamená report a jak ho správně napsat❓


Q: Je tu nějaký admin?
A: Aktivitu členů AT zjistíš pomocí příkazu /staff


Q: Kdy mi vyřeší report?
A: Ta samá odpověď na otázku "vyřešíš mi report?"
Buď prosím trpělivej a neobtěžuj členy AT.


Q: Proč jim to tak dlouho trvá?
A: Hold členové AT mají nejvíce tak tucet reportů, někteří členové AT si potřebují odpočinout od časově náročných reportů, někteří si chtějí v klidu zahrát IC, jsou i jiné důvody. Člen AT je zkrátka hráč a není povinen ti přijmout reporty, dělají to pouze dobrovolně. Naopak, čím víc je budeš obtěžovat, tím déle si počkáš. 
Mějte na vědomí, že členové TGM, GM neuvidí vaše reporty určené pro GA (a vyšší). Dávejte si prosím pozor, pro koho z členů AT ty reporty určujete, členové TGM a GM nemají tolik permisí jako GA. Máš-li report podaný pro GA, zjisti si jejich aktivitu. 


V případě nejasností využívejte příkaz /hc, tedy Helper Chat. Nicméně, Helper může pouze posílat žádosti o zaučení hráčovi, portne vás to pak Helper Lounge, kde se neodehrává žádné IC a RP je dočasně stopnuté, Taktéž mohou zadávat příkazy /unbug (vyhození hráče z interiéru, zneužívání se trestá)


To je zatím vše, co mě tak napadá... Díky @Zchovankyo a @neznamy#4565 za poskytnutí nejčastějších dotazů hráčů.

Zde jsou další návody současných a bývalých členů AT:
Jak (ne)řešit problémy s členy Helper Teamu
Zobrazení logů
❓Co je třeba zařídit, aby mi admin vytvořil interiér❓
❓Správné passive RP ❓
📻 Přidání vlastního rádia do hry 📻
...





Sensei

Hráč

27
25.11.2021 23:46, naposledy upraveno 6.1.2022 11:39 uživatelem Sensei

:( zoznam príkazov

 

EDIT: zoznam príkazov... Ľudia sa na to tiež dosť často pýtajú 

26.11.2021 08:16

Mějte na vědomí, že členové TGM, GM neuvidí vaše reporty určené pro GA (a vyšší). Máš-li report podaný pro GA, zjisti si jejich aktivitu. 

To je frk, report panel máme všichni společný. Jen TGM nevidí žádosti o CK, pokud si pamatuji dobře. 

26.11.2021 10:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Wivik

Hráč

18
26.11.2021 12:33

Potom ještě taky /getid [Jméno nebo část jména]

Sám to používám a častěji.

26.11.2021 13:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Dexyy

Hráč

9
26.11.2021 16:48

lol dík za pomoc vůbec jsem do teď nevěděl jak napsat report nebo jak zjistit někoho id

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Troll

Powered by LeoSight IFS
LT~74

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024