Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vytvoření Airmail s.r.o.


hans44

Hráč

30.6.2020 00:51

Název frakce: Airmail s.r.o.

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Raphaela Heisenberg, Artyom Cerny

Startovní kapitál: 300000

Popis frakce: Radi by sme tu založily leteckú firmu ktorá by pracovala medzi vsetkými tromi letiskami vo štáte. Základne letisko by sme si dali v Prahe. Ako frakcia by sme mohli prevážat 2 druhy nákladu a to cestujúci a náklad . Vedeli by sme ponúknuť vyhliadkove lety. Pre IZS by sme mohli transportovat do Las Ventury a do San Fierra ich pomocky a veci pro IZS. Vo firme by bol menší plat ale by sme to robily pre našu radosť. Pracovné miesta by boly riaditeľ, zástupca, 2 mechanici a 3 piloti. Ako transportné lietadla by sme používali DC 3 (douglas).


SedliX

Hráč

30.6.2020 02:02

Já bych byl pro. Pár lidem to dá práci, přidá to RP na server. Zároveň věřím tomu, že by se občas našel někdo, kdo by si chtěl skočit padákem nebo se proletět a podívat se na město z ptačí perspektivy. To mu aktuálně může zajistit asi jen LZS, když se přizabije mimo město, nebo PČR, kdyby chtěl dělat nepořádek.

Možná by šla vytvořit návaznost Harcuba corp. a letecké dopravy? Letadlo dopraví komoditu do LS, kurýr po městě zboží rozveze. Naopak export se sveze z více míst na centrální sklad na letišti. Obě frakce budou mít o možnost více.  

Petan09

Hráč

30.6.2020 09:10

Tento návrh tu už byl 2x schválený, jen se na to vždy vykašlal, rád bych si koupil letečák a nějaký ten vrtulník. Podpoří tento návrh. Paráda. 

Michael

Hráč

30.6.2020 13:26, naposledy upraveno 1.7.2020 16:06 uživatelem Michael

Ahoj, 

Já jsem určitě PROTI, jelikož hráči jsou nepoučitelní a létají si pod nízkými překážky a ukazují tak své dovednosti, které jsou kapku NON RP, jelikož piloti přepravních letadel si hrají na "piloty kaskadéry". Když-li to nabourají, tak INJURES je k nárazu do překážky letadlem zcela minimální, jelikož málokdo přežije takový náraz.

Na serveru vás moc nevidím a když vidím, tak děláte nepořádek a NeRPíte fear k PČR.

S přáním hezkého dne,

Procko.

 

//Edit: Hráči si najdou možnost, jak nárazu předejít. Například vyskočení z letadla těšně před nárazem při vyšší rychlosti. Ano, tomu by se dalo zabránit, kdyby Paradoxx předělal trošku script a byly by nastaveny podmínky u nastupování a vystupování letadel. V tuto chvíli to však není a jak píšu.. Hráči jsou nepoučitelní a budou nadále zneužívat jediné chyby, která je serverem dána.

hans44

Hráč

30.6.2020 13:39

Ahoj Pročko

1. ja pracujem u HZS, a som tam ako tak skúšena, RPim všetko ak sa to dá

2. takých "kaskaderov" nebudem prijímať, chcem mať normálnu spoločnosť ako ma DHL i v leteckej preprave

3. injures je zbytočné, dá sa ale pri núdzových pristáni, inokedy je jasné že lietadlo exploduje

 Pozdravom Raphaela

Petan09

Hráč

30.6.2020 15:42, naposledy upraveno 30.6.2020 15:42 uživatelem Petan09

Rozsah zranění určuje rychlost a výška nárazu. Případně by se udělalo nové pravidlo, při kterém exploduje či padne vrtulník na zem CK. Hráče by to omrzelo a vyhli bysme se tomu.

@Michael

OhHonza

Hráč

30.6.2020 20:02, naposledy upraveno 6.7.2020 09:22 uživatelem OhHonza

Zdravím,

já jsem PRO, nápad je to dobrý, zatím jsem žádnou frakci ohledně letecké dopravy neviděl, bohužel si myslím že se to nechytne a nebude se to využívat ( Například Harcuba, ta mi přijde že se taky nepoužívá ), nevím to záleží na lidech, jak se jim to bude líbit a jak se chytnou... Jinak počítejte, že to nebude vůbec levné...

Toto téma právě čte 1 uživatel:


Powered by LeoSight IFS
LT~70

Přihlášení
Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo