Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na admina @SovietDog

1 2 3



Zdendas

Hráč

20
8.8.2022 22:45

K tomu ti řeknu jedno, když nemá náladu, tak to nemá zapínat.

8.8.2022 22:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

izerman

Hráč

15
8.8.2022 22:47

@neznamy#2387 No, tak ať do toho A-Teamu neleze všichni budou happy místo obsadí lepší administrátor, poctivej, slušnej, spravedlivej... Kdo tam tyhle Administrátory drží? Když je popisuješ s tím že je někdo naštve v práci nebo doma a tak... U nejmenované osoby je toto na denním pořádku, a když to ví tak si nedávám ani přihlášku do A-Teamu hotovo vyřešeno nelezu tam nazdar bude místo pro lepší.

8.8.2022 22:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zdendas

Hráč

20
8.8.2022 22:49, naposledy upraveno 8.8.2022 22:50 uživatelem Zdendas

@neznamy#2387 Proto tam jsem 15h/day? Chceš občanský nebo co? Ty uvozovečky si můžeš vymazat.. to už bude pár let dozadu.

Havran

Hráč

16
8.8.2022 22:51

@izeraman Ja len jedno povim, tu ty tu stižnost AT vysmeje a povi ty jedine tento admin ked je dobry a vie riešit reporty tak ho nebudu vyhadzovat a dalšie blbosti ale nerikam že by to nebylo dobre keby neni admin byl by niekdo schopnejši a nebyl by tak zaduty v sebe za mne to je všetko

8.8.2022 22:52
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zdendas

Hráč

20
8.8.2022 22:57

@neznamy#2387 Máš tu důkazné materiály od všech co mají problém, příjde ti to jako fake news????!
@Havran Ty se nauč prosím tebe první vlastně napsat správně jméno hráče.. a pak až můžeš lozit do zadnice Administrátorovi.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Urážky

Brumik

Hráč

38
8.8.2022 22:57

(Nechci tímto nikoho pošpinit a se žádnou osobou zmíněnou zde nemám žádný spor!)

 

SovietDoga neznám, ale dříve (před rokem) jsem jeho řešení ticketů, stížností atp. neměl rád, však po skoro roce a půl jsem zjistil, proč takto věci řeší. Když na server dojde nějaký arogantní hráč, co si hraje na frajera, lže, že nic neporušil a další bláboly tak jak byste se zachovali vy? Vím, jak se zachovali lidé z jinačích serverů, hned prskli permu, ať se už neukáže. Kdyby to byl člověk milý, ještě se zeptal, jak pravidlo, které porušil napraví, tak by se asi každý zachoval jinak, a na toto narážím. Podle mě se SovietDog chová, tak jak lidé k němu, a v některých případech se mu nedivím. Po roce v adminteamu by jste se chovali jak, kdybyste byli nuceni každý den dát permu kvůli trollům, setkávali byste se s lidmi, kteří nadávají atd. nevěřím, že by někdo ještě poděkoval a nechal hráče dále hrát. Když vidím, kdo se k žádosti vyjadřuje, či dává reakce, tak "stížnost" brát ani vážně nejde. (viz screeny) Banlist některých uživatelů vyjadřujících se zde je delší jak účtenka z obchodu.

       

Prosím také, ať se nehádáte, díky. :)

izerman

Hráč

15
8.8.2022 23:03

@Brumik "Podle mě se SovietDog chová, tak jak lidé k němu"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Takže já si SLUŠNĚ podám report kde i PROSÍM o pomoc když se třeba buglo auto a tak a nijak jsem nebyl nepříjemný a on tam začne do PMka psát agresivní, arogantní, toxický zprávy???

Jdi si do kaufu radši koupit jednoho Opavského nebo Bebečkového a přestaň dolízat za Administrátorem kterého nikdo kromě BFF nemá rád. 

Zde ti posílám Brumlajze :) 

Opavia Brumík Jablečno-jahodová náplň jemné pečivo 30g - Tesco Potraviny

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Urážky

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~114