Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor - Přihlášky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11



29.6.2020 00:09, odstraněno 23.7.2020 22:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

SmartCZSK

Hráč

1
29.6.2020 19:30

Jméno: Matias 

Přijmení: Bielik

Datum narození: 2. srpen 1994

Kontakt: 613820

Životopis (nejméně 100slov): Volám sa Matias Bielik mám 26. Pochádzam z Bratislavy a v 18 som odcestoval do ameriky, mesto Los Angeles. Vyštudoval som tam LAPD Police academy v LA. Ďalej som sa tam aj zamestnal ako policajt LAPD. Neskôr som sa dostal na detektíva na oddelení vrážd a potom na vedúceho. Stal som sa následne aj kapítanom. Pri tejto práci som nabral veľa skúseností, pracoval som v nej 4 roky z toho 3 roky na oddelení vrážd. Neskôr som dal výpoveď lebo sa mi skončil pracovný výzum. Potom som sa vrátil do Česka za môjou sestrou.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Na základe mojích vyšetrovacích schopností mám záujem o pozíciu v PČR. Moje vyšetrovacie schopnosti by mohli dať väčšiu silu pre PČR/SKPV. Naďalej ovládam anglický jazyk. Som ochotný sa naučiť aj niečo nové. Preto si myslím, že mám na to sa stať členom PČR/SKPV.

Pracovní zkušenosti: Skúsenosti mám z LAPD veľa. Niečo tam bolo každý deň. Výšetrovanie vrážd keď niekto niekoho dopychal nožom následne utiekol, sériový vrazi nie jeden, predávkovanie drogami, 

Řidičské oprávnění: typ B

Nejvyšší dosažené vzdělání: Titul LLM (Mgr.) - policajná akadémia LAPD - odbor kriminalistiky

MonsterSKGaming

Hráč

32
1.7.2020 03:19

Jméno: Nataly

Přijmení: Sharapova

Datum narození: 14.4.1993

Kontakt: 420760

  • Životopis (nejméně 100slov):Pocházim z Ruska kde jsem žila více méně celej svůj život, kde jsem vyštudovala Střední Školu Uměleckou Školu s maturitou a nakonec sem šla na Vysokou Školu studovat psychológii. Táta byl policajt a matka zachranářka, ale ja sem více po tátovi, kterej mě brával na kurzy sebeobrany a když sem dovršila 18 let tak mě vzal na policejní akadémii, kterou sem zcela úspěšně absolvovala. Poté jak sem dostudovala Vysokou školu jsem se věnovala nějakou chvíli psychológii jako osobnej terapeut. Po menší nehodě měho otce sem se rozhodla přestěhovat do Česka z důvodu že moje matka je češka a nedávno zemřela u jednoho výjezdu. Ráda bych šla v tátovich šlápějích i když školou sem více přibližena na maminou stranu.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Jak sem spomínala tak sem byla na Polícejný Akadémii kde mě to nehorázně bavilo. Rada bych své menší skušenosti využila v praxi.

Pracovní zkušenosti: Psychologická Terapeutka

Řidičské oprávnění: ŘP typu B

Nejvyšší dosažené vzdělání: Vysoká Škola 

branci

Hráč

1
1.7.2020 20:39

Meno: Majka

Priezvisko: Mystakez

Dátum narodenia: 5.2. 1999

Kontakt: 643337 (discord: Branči#6774)

Životopis (najmenej 100 slov): Volám sa Majka. Pochádzam z Michaloviec kde som chodila na základnú školu Pavla Horova 8zš. Po skončení základnej školy som šla na strednú školu Policajnú v Košiciach . Počas školy som samozrejme urobila vodičské oprávnenie skupiny B. Po skončení školy som sa rozhodla že pôjdem do Bratislavy . Tam som sa zamestnala na Policajnom zbore Bratislavy 1 . Najvyšia hodnosť ktoru som mala je nadpráporčík. Pracovala som tam 1 rok a tak som sa prisťahovala sem do tohto pekného mestečka.

Uvedťe dôvod prečo sa chcete stáť prišlušnikom PČR: Tak samozrejme mam nejake tie skusenosti. Všetko riešim s chladnou hlavou tak že žiadne hádky a tieto veci. Mám dobre fyzické schopnosti , beh to je moje (chodila som plávať za mesto Michalovce) 

Ridické opravnenie : Vlastním ridické opravnenie skupiny B .

2.7.2020 15:02, odstraněno 3.7.2020 20:05 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
2.7.2020 16:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Fejlaks

Hráč

25
2.7.2020 16:59, naposledy upraveno 2.7.2020 17:02 uživatelem Fejlaks

Jméno: Emily

Přijmení : Brunella

Datum narození: 3.7.1994

Kontakt: 543241

 

Životopis (nejméně 100 slov): Jmenuji se Emily Brunella a byla jsem narozena roku 1994, chodila jsem na Základní Školu v Praze, kde jsem zažila šikanu. V deváté třídě jsem se musela rozhodnout na jakou školu, mé rozhodování bylo mezi Střední Zdravotnickou školou a Střední Policejní Školou v Praze. Rozhodnutí padlo na Střední Policejní Školu, ve které jsem úspěšně odmaturovala. Po Maturitě jsem nevěděla co dál, jestli Vysokou Školu nebo Práci. Rozhodla jsem se pro Univerzitu obrany v Brně, kde jsem úspěšně dosáhla titulu Bc.

Ráda bych využila své schopnosti pro to abych se stala příslušníkem PČR a zachraňovala životy občanům ČR a pomáhala zabránit zločinům či přestupkům.

 

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Tato práce by mě velmi naplňovala a ráda bych poznala nové tváře.

 

Pracovní zkušenosti: Žádné, avšak bych ráda nějáké měla.

 

Řidičské oprávnění: Řidičský průkaz typu B, Pilotní Průkaz PPL.

 

Nejvyšší dosažené vzdělání: Univerzita Obrany v Brně

3.7.2020 02:31, odstraněno 3.7.2020 20:24 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Tatra202

Hráč

0
3.7.2020 16:14, naposledy upraveno 3.7.2020 16:17 uživatelem Tatra202

Jméno: Martin

Přijmení: Kupec

Datum narození: 5.2.1994

Kontakt: 326838

Životopis : moje meno je Martin Kupec mám 26 rokov moje záľuby sú autá a motorky a pekné ženy som športový typ rád bicyklujem behám plávam a lyžujem od malička ma rodičia učili mať rešpekt k zbraniam a prvú zbraň som držal už keď som mal 12 rokov môj život je veselí viem variť zvládam stresové situácie viem riešiť problémy v kľude a chodím cvičiť do posilňovne tak 4 krát do týždňa na hodinku som veselý a milý a pri výkone svojej práce si predstavujem dobrý kolektív a milých ľudí s ktorými sa dá dobre porozprávať mám za sebou strednú školu Kuchára potom dobrovoľný výcvik hodnosť: vojak ll a potom úspešne dokončenú vysokú školu práv na policajnej fakulte titul JUDr.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: mám za sebou dobrovoľný vojenský výcvik hodnosť: vojak ll a Policajnú fakultu titul JUDr. viem zvládať stresové situácie a riešiť problémy v kľude a psychologicky 

Pracovní zkušenosti: výborné

Řidičské oprávnění: Ano

Nejvyšší dosažené vzdělání: Policajna Fakulta titul JUDr.

Nirox

Hráč

16
3.7.2020 21:53, naposledy upraveno 3.7.2020 21:54 uživatelem Nirox

Jméno: Filip

Příjmení: Gerbačík

Datum narození: 10.4.1991

Kontakt: Telefonní číslo zní 410589 a e-mailová adresa je filip.gerbacik@gmail.com (Nirox#5464)

Životopis:

Už od mala jsem se zajímal o ozbrojené složky, jako je AČR nebo PČR. Můj táta byl i ve své pracovní linii života policistou, kdy to dotáhl na nadstrážmistra a myslím si, že byl jeden z těch policistů, kteří pracovali hlavně pro vlast a ne pro svoje ego. Na základní škole, kde jsem chodíval, jsem to neměl moc lehké, hlavně z důvodu, že mě šikanovali takzvaní "sígři", že můj táta je fízl, že by měl chcípnout a další podobné důvody. Když jsem jednou šel ze školy, tak mě chtěli zmlátit sígři, ale dokázal jsem se ubránit a následně utéct. Po tomhle zážitku jsem radši požádal svoje rodiče o přestup na jinou školu, abych nemusel být na téhle. Na nové škole to bylo už jako v pohádce. Na střední škole jsem odmaturoval z Češtiny, Angličtiny a Dějepisu. Po vychození střední jsem šel studovat na vysokou školu obor "Bezpečnostní politika", kde se hlavně učí o bezpečnostních hrozbách apod.. Vyšel jsem s titulem Magistr a byl jsem rád, že jsem vychodil tuhle školu a že mi to přinese zkušenosti do života. Ve 25 letech jsem se rozhodl po vystudování školy jít pracovat na magistrát, kde jsem to využil na Městské policii, kterou jsem v 29 letech opustil a rozhodl to zkusit na PČR, kde bych to rád dotáhl vysoko, než můj táta třeba.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR:

Jak jsem uvedl, rád bych se u Vás zaměstnal z důvodu, že bych rád šel po stopách rodiny a chtěl nasbírat další zkušenosti.

Pracovní zkušenosti:

2016-2019 = Městská Policie

Řidičské oprávnění:

Řidičský průkaz skupiny B.

Nejvyšší dosažené vzdělání:

Cevro Institut ( Vysoká škola ) = Bezpečnostní politika, studování až do magisterského studia.

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Powered by LeoSight IFS
LT~67

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024