Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor - Přihlášky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11



neznamy#2452

Smazaný účet

17
14.6.2020 22:46, naposledy upraveno 18.6.2020 13:47 uživatelem neznamy#2452

Celé meno : Michael De Este.

Dátum narodenia : 31.5 1996.

Kontakt : 758906.

Životopis : Volám sa Michael De Este mam 26 rokov a pochádzam zo Španielska a ako 19 ročný som sa presťahoval do Bratislavy kde som žil 2 roky, potom som sa presťahoval to Brna kde som žil do mojích 25 rokov. v Brne som si vyštudoval policajnú akadémiu. Momentálne žijem v Prahe kde pracujem ako smetiar keďže som nový v meste a robota sa zatiaľ nenašla. Mam vyštudovanú aj vysokú školu.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR : Už od mala som mal vzor od otca byť policajt a preto som si vyštudoval policajnú akadémiu aby som mohol isť na políciu. A rád by som pomáhal mestu Praha aby v nej bol kľud.

Pracovné skúsenosti : Bol som osobná SbS a mimo mesta v Španielsku som bol niečo ako Mesta Polícia.

Vodičský preukaz : typu B.

Najvyššie dosiahnute vzdelanie : Vysoká škola.

scooty

Hráč

0
16.6.2020 13:41, naposledy upraveno 16.6.2020 14:11 uživatelem scooty

Jméno: Tony 

Přijmení: Angelo

Datum narození: 13.duben 1995

Kontakt: , discord (Tadeáš #6449)

Životopis (nejméně 100slov): Jmenuji se Tony Angelo je mi 25 let a narodil sem se v České republice. Jsem vyučený auto mechanik s maturitou a vystudoval sem i vysokou školu. 3 roky sem pracoval jako ochranka nebo vyhazovač v barech či na nějakých jiných větších akcích potom sem ale přestoupil k HZS kde jsem pracoval dva roky kde jsem byl podporučík nikdy sem nebil pokutován nebo nějak trestně stíhán.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Tam kde jsem vyrůstal bylo hodně zločinců a nikdo s tím nic nedělal, proto se chci přidat k PČR aby bylo v našem okolí bezpečno a aby se rodiče nebály pustit děti ven z domu.                                                                                                                                                                     Pracovní zkušenosti: 3 roky jako ochranka/vyhazovač, 2 roky u HZS

Řidičské oprávnění:  Řidičské oprávnění typu B

Nejvyšší dosažené vzdělání: Automechanik s maturitou a vysokou školou

W1zz05

Hráč

0
16.6.2020 14:45, naposledy upraveno 16.6.2020 14:54 uživatelem W1zz05

Jméno: Mike 

Přijmení: Jonson

Datum narození: 1999 12.února

Kontakt: Discord | ZUPH#5775

Životopis (nejméně 100slov): Jmenuju se Mike Jonson je mi 21let narodil sem  se v České Republice vystudoval sem vysokou školu a byl sem oceněn jako nejlepší policista v jiném městě. S PČR mám zkušenosti 10let pracoval sem tak ale potom sem přestoupil na VČR. Mám maturitné vysvědčení a diplom za nejlepšího policistu. a největší hodnout u PČR sem byl Ředitel PČR.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Chtěl bych pomáhat zemi aby tu bylo více čisto a aby tu nikdo neporušoval zákony a další. A můj táta dělal policistu tak mě inspiroval a chtěl bych se také stát členem PČR.                                                                                                                                                                           Pracovní zkušenosti: 10let sem pracoval u PČR 

Řidičské oprávnění: Typu B

Nejvyšší dosažené vzdělání: Vysoká škola

 

 

Tajane

Hráč

0
17.6.2020 18:23, naposledy upraveno 17.6.2020 21:12 uživatelem Tajane

Jméno: Lukas

Přijmení: Malsar

Datum narození: červen 12 1990

Kontakt: tel čislo 853537  dis tajane112#7544

Životopis 

Volam sa Lukas Malsar mam 30 rokov a chcel by som sa stat policajtom ako mali som sa hraval som sa  bratom na policajta a zlodeja brata bol vždy zlodej a stale som ho chitil a ako začal chodit na strednu školu tak na mňa nemal čas tak som sa začal zaujimat o policajtov v 19 rokoch som šiel študovať do českej republiky a tam som študoval na policajnej akademie v prahe a tam som bol na fakulte Fakulta bezpecnosnehotho managementu a po tom ako som to uspesne zvladol tak som siel spat na slovesnko a tam som zistil ze mojho brata postrelili ta som sa o nho staral 2 roky dokim nezomrel a potom som sa rozhodol zit svoj vlasni zivot tak som letel spat do prahy

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Ako policajt chcem pomáhať ľuďom,

Pracovní zkušenosti: Hornik 2 roky

Řidičské oprávnění:  ridičsky prukaz tipu b

Nejvyšší dosažené vzdělání: Policajna akademia v prahe 

scooty

Hráč

0
18.6.2020 16:14

Jméno: Lea

Přijmení: Nova

Datum narození: 22.dubna 1999

Kontakt: 389024 nebo email leanova21@gmail.com( discord Tadeáš#6449)

Životopis (nejméně 100slov): Jmenuji se Lea Nova je mi 21 let a narodila jsem se v Plzni. Jsem vyučená automechanička s maturitou po vyučení jsem šla studovat práva na vysokou školu v Praze. Po dokončení studia jsem šla pracovat jako hasič v Plzni kde jsem byla podporučík. Potom sem se přestěhovala do Prahy kde jsem začala znovu pracovat jako hlídač TSI a pak sem se vrátila k hasičině.

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Když sem byla malá hodně ráda sem si hrála na policisty a byl to můj sen být policistkou a pomáhat a chránit ostatní občany.

Pracovní zkušenosti: hlídač TSI a zaměstnanec HZS

Řidičské oprávnění: Řidičské oprávnění typu B

Nejvyšší dosažené vzdělání: vyučení s maturitou a vystudované práva

18.6.2020 22:05, odstraněno 26.7.2020 16:42 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Matus

Hráč

3
18.6.2020 22:15

Jmeno: Jack
Prijmení: Kolins

Datum Narodzeni: 21.5.1994
Kontakt:568662

Zivotopis: Volam sa Jack Kolins mam 26 rokou pochadzam zo Los Santos do Prahy som prisiel v 14, žijem tu žijem tu sám pretože môj otec umrel pri akcii a mama ktorá tu bola somnou zomrela keď mi bolo 18. Mám vyštudovanú strednú školu a výšku University of California ktorú som študoval na diaľku, popri ktorej som si spravil aj vodičský preukaz skupiny B a v pláne mám časom si spraviť všetky. Keď som mal 10 otec ma vzal na kurz sebaobrany, ktorý som úspešne spravil a pár krát som bol na ich výcviku. Moje koníčky su športovanie, airsoft a auta. Môj otec pracoval ako policajt a časom sa vypracoval do Tajnej služba Spojených štátou Amerických bol pre mňa vzorom a chcel by som kráčať tou istou cestou ako on. Môj rejštik je čistý až na pár pokut.
Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: od malička osm chcel byt policista a moj otec ešte ked žil bol u Pčr
Pracovní zkušenosti: Momentalne robim ako kurier a robim som ako Zachranar mam aj vysoku školu.
Řidičské oprávnění: B

Demon8116

Hráč

24
20.6.2020 16:32, naposledy upraveno 20.6.2020 23:16 uživatelem Demon8116

Jméno: Max
Přijmení: Puskin
Datum narození: 19. Únor, 1989
Kontakt: Tel. číslo: 535102, Mail: max.puskin792@leosight.cz ((Dis. ! Démon #8116))
Životopis (nejméně 100slov): Volám sa Max Puskin a pochádzam zo slovenska. Narodil som sa v Košiciach v roku 1989 v fakultnej nemocnici L. Pasteura. Žil som v slušnej rodine v centre Košíc. Moja mama a otec pracujú ako profesorovia na ekonomickej fakulte. Veľmi rád som sa učil v škole naďalej som chodil na tréningy futbalu čo ma naozaj bavili. Keď som mohol mať 9 rokov, tak sme odcestovali k dedkovi. Dedko mi ukázal jeho zbrane keďže bol polovníkom. V ten deň ma naučil aj strielať zo vzduchovky. Bolo to láska na prví pohlad. Odvtedy sa rád zaoberám so zbraňami, doteraz mám aj platný zbrojný preukaz na Slovensku. Naďalej mám vyučený kurz sebaobrany a takticku streľbu. Neskôr som sa prihlásil na Akadémiu PZSR kde ma aj príjmli. O 4 roky som urobil štátnice a skúsil nový život v meste Praha.
Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Na základe uvedenej pracovnej ponuky mám záujem o danú pracovnú pozíciu na Obvodnom oddelení mesta Praha. Moje kommunikačné a vzdelávacie schopnosti by mohli dodať niečo viac pre PČR. Naďalej ovládam základné práva osôb a majetku a anglický jazyk. Poprípadne sa bezaváhania viem naučiť niečo nové. Preto si myslím že som schopný na danú pracovnú pozíciu.
Pracovní zkušenosti: 2015-2020: Manažér pracovníkov neskôr ako zástupca riaditeľa vo firme Technický služieb mesta Praha
Řidičské oprávnění: Skupina typu B.
Nejvyšší dosažené vzdělání: Titul Mgr. na policajnej akadémií v Bratislave - Odbor Bezpečnostnoprávných služieb vo verejnej správe          

Dantys

Hráč

2
21.6.2020 14:10, naposledy upraveno 27.6.2020 14:00 uživatelem Dantys

Jméno: Robert

Přijmení: Halusni

Datum narození: 1.1.1996

Kontakt: 812266

Životopis (nejméně 100slov): Jmenuji se Robert Halusni je mi 24 miluji adrealin sport zážitky a nebojím se pořádné výzvy. Nemám strach z ničeho bydlel jsem v Ostravě bydlel jsem tam 20 let než jsem se přestěhoval do Prahy rodiče mi zemřeli a ted bydlím sám. Narodil jsem se na Slovensku ale Mojí rodiče byly z Česka tak se rozhodli že budu bydlet v Čechách a ted bydlím v Praze přes 4 roky a rozhodl jsem se že zkusím práci HZS tam jsem byl ale vyhodili mě a ted chci zkusit PČR 

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Chtěl bych pomáhat a chránit aby ve městě nebyly zločinci. Baví mě práce PČR byl jsem na jedný akademii

Pracovní zkušenosti: Byl jsem na akademii PČR

Řidičské oprávnění: Typu B

Nejvyšší dosažené vzdělání: Vysoká škola

21.6.2020 19:20, odstraněno 16.8.2020 00:51 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Powered by LeoSight IFS
LT~87

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo