Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA hledá nové kolegy do sboru (leden21)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



Boubas

Hráč

3
29.1.2021 01:21, naposledy upraveno 29.1.2021 19:05 uživatelem Boubas

Jméno - Michael Joseph Goodman
Datum narození - 15.06.1976
Místo narození - USA, Texas
Místo trvalého pobytu - Palomino Creek

Vzdělání - Westlake High School ,fakulta mezinárodního obchodu, Vysoká škola ekonomická, Bern

Kurzy / Licence - Ridičské oprávnění B, C (aktivní řidič), Certifikovaný kurz kondičního trenéra
Telefonní číslo - 798 421

OOC informace

Věk - 18

Funkční mikrofon - Ano

Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 2-4 hodiny, převážně po osmé hodině, škola tak, chápete.. někdy si najdu čas, ale i o odpoledních hodinách, ale zřídka kdy

Převážně hraju legální/ilegální postavy - Držím to v rovnováze, potřebuji erpit ilegální postavu, abych při legální postavě občas neulítl k nelegálním činostem, baví mě různé druhy charakterů a proto nedokážu hrát jednu, co je ale důležité tak, že se primárně věnuju tý legální, takže nemusíte mít strach o mojí neaktivitu


Něco o vás  -

Začal bych mým jménem, které je Matěj, převzato z hebrejštiny jako Mattytja neboli dar boží ;) :D, nepodstatná informace, ale mě se to líbí, je mi 18 let, jsem student učňovského oboru Elektromechanik pro zařízení a přístroje a zrovna máme ty závěrečky. Mezi moje obliby patří sportovní střelba a myslivost. Dále se také rád věnuji sledování smíšených bojových umění a beze slov miluju organizaci UFC, která nemá konkurenci. Rád se ale také podívám na domácí borce pod organizací Oktagon. Za svůj život jsem prošel pár sporty,  většinou krátkodobě a to byl floorball, posilování, thajský box a box, momentálně jsem líná s prominutím d*vka, ale určitě mě něco zase nakopne a dostanu pro něco krátkodobej zápal, takovej jsem a budu, ale co jede se dál. Další moje velká záliba je kinematografie a to ať už Česká, Francouzká, Italská nebo i Americká, ta mi příjde ale v jistých směrech momentálně na poklesu. Můj názor, přesto si vždycky k mému srdci cestu najde. Roleplayi se věnuji kolem tří let a neskutečně mě to baví, líbí se mi dělat různé charaktery, baví mě tvořit příběhy a sledovat filmy, proto asi myslím že mě to tak zaujalo, a to je asi všechno co bych chtěl k sobě říct nebudu to natahovat.

29.1.2021 14:28

IC informace

Jméno - Jessica Bright
Datum narození - 28/9/1995
Místo narození - Los Santos
Místo trvalého pobytu - Palomino Creek.
Vzdělání - Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v San Fierru.
Kurzy / Licence - Řidičské oprávnění B,C | Kurz sebeobrany.
Telefonní číslo - 360-388

 

OOC informace

Věk - 15
Funkční mikrofon - ano/ne
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Veškerý svůj čas trávím na Skimu. Určitě bych věnoval hodně času hraním této postavy.
Převážně hraju legální/ilegální postavy 

Něco o vás:
Zdravím! Mé jméno je Šimon, je mi 15 let a pocházím ze Středočeského kraje. 
Polovinu svého života se věnuji počítačům a celkově hrám, s MTA jsem začal už skoro před rokem a od té doby se mi změnil život. Na RP serverech mám nahráno něco málo přes 2000 hodin, ale když se naskytne šance a mám čas si zahrát i něco jiného, tak si rád zahraju např. KCD, osu! a někdy i to CS:GO. Řekl bych, že jsem přátelský, klidný člověk, co se vše snaží řešit s klidem a chladnou hlavou. V minulosti jsem se věnoval sportům a koníčkům jako třeba horolezectví či floorball. Tak.. tohle by byli nějaké základní informace o mém "skvělém" a přímo úchvatném životě, mockrát děkuji za menší pozornost a přeji hezký den. :)


neznamy#2452

Smazaný účet

17
29.1.2021 21:11

IC Informácie

Jméno : Raynold Blake
Dátum narodenia : 7.12. 1970
Místo narodenia : New Orleans
Místo pobytu : Žiadne
Vzdělaní : Stredná Ekonomická škola New Orleans
Licence : ŘP A,B,C & Lodní Prúkaz
Telefónne číslo : +420-561-311

OOC Informácie

Vek : 14
Funkčný mikrofón : ano/ne
Kolik času investujete do hraní postavy u policie : Nakoľko je táto moje postava hlavná, tak som ochotný stráviť na nej 5-6 hodín za deň.
Prevažne hrám : legálne/nelegálne
Niečo o vás : Zdravíčko, moje meno je Adam pochádzam zo Slovenska presnejšie z Bánsko-Bystrického kraja, mám 14 rokov a vo voľnom čase chodím cvičiť do fitka(*kašel* *kašel* kvôli pandémii som bohužiaľ prestal cvičiť) , trávim čas na internete a venujem sa rodine. Momentálne som v 9 ročníku na základnej škole a po ukončení základnej školy by som sa chcel ísť  študovať v obore IT. Rozmýšľal som nad grafikom alebo programátorom ale nakoniec sa pravdepodobne vyberiem cestou ku programovaniu. Rád si zahrám vo voľnom čase CS:GO, MTA, Brawlhalla alebo aj Garrys Mode.

 

 

nnRayy

Hráč

29
29.1.2021 22:42, naposledy upraveno 29.1.2021 23:13 uživatelem nnRayy

IC Informace:

Jméno: Lea Davies

 

Datum narození: 24.6.1994

Místo narození: Německo. Mnichov.

Místo pobytu: Palomino creek 1-9

Vzdělání: Střední škola zdravotnická, Bezpečnostní Managment. BC.

Licence: A,B,C a lodní průkaz.

Telefonní číslo: 601170

 

Informace:

Věk: 14

Funkční mikrofon: ANO

Kolik času investujete do hraní postavy u policie: Většinu času co bych byl na serveru, ale mám i jiné RP, takže bych nebyl každý celý den ve službě. Takže 4-6 hodin denně.

Převážně hrám : Legální

Něco o mně: Zdravím, moje jméno je Adam. Pocházím z KrálovoHradeckého kraje. Stále chodím na základní školu, do ročníku 9. třídy. Momentálně jak je ta distanční výuka, tak jsem se stal závislým na MTA. Což znamená, že jsem schopný sedět celý den u MTA. Když je normální období, tak samozřejmě nebudu tak aktivní, ale budu se snažit být co nejvíce. Když je to normální období, tak nesedím jen u počítače, a věnuji se kamarádům a sportu. Hraji Basketball, už 6 let. Naplňuje mě to, a vždycky mě to odreaguje, od zlých myšlenek. Jinak jsem klidný člověk, co rád komunikuje, a poznává se s novými lidmi. Nějaké ty zkušenosti mám, a už jsem i za minulou postavu hrál za PSA.  Jsem poměrně vtipný člověk, který si ze sebe umí udělat srandu, což moc lidí neumí. MTA hraji už přes rok. Když jsem začínal, byl jsem fakt marný. Ale od té doby, se věnuji MTA fakt na plno, ale zahraju si i jiný hry občas, například CS:GO, a ty klasiky. Od mě by to bylo vše, a děkuji.

S pozdravem Adameeq.

 

Mayhem

Hráč

1
30.1.2021 12:31, naposledy upraveno 30.1.2021 12:59 uživatelem Mayhem

Jméno - Erny Broucek Kotlar
Datum narození - 14.5.1995
Místo narození - České Budějovice
Místo trvalého pobytu - Los Santos
Vzdělání - Vojenská střední škola a vyšší odborná škola ministerstva obrany moravská Třebová
Kurzy / Licence - řidičský průkaz B, kurz první pomoci
Telefonní číslo -897487

OOC informace

Věk -19
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - max 4 hodiny deně podle směn v práci
Převážně hraju legální/ilegální postavy - legal jelikož ilegal na MTA RP scéně nejde tolik realně
Něco o vás - Jmenuju se Michal je mi již zmíněných 19 let zajímám se o Armádu AČR a americkou z období WW2, Jsem členem Reenacting klubu KVH44 za jednotky USA 82nd a pěšáky podle místa a doby kdy se konali ruzné bitvy.

Spekoun

Hráč

6
30.1.2021 19:44

Vzor pro přihlášku.

Jméno - Bradley Monroe
Datum narození - 25.3.1990
Místo narození - Philadelphia, Pennsylvania, USA
Místo trvalého pobytu - Montgomery, SA
Vzdělání - Vysokoškolské - Thomas Jefferson University
Kurzy / Licence - Řidičské oprávnění skupiny A,B. 
Telefonní číslo - 651772

OOC informace

Věk - 18
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - Mám čas se hře věnovat ve večerních hodinách. Obvykle v čase 18:00 - 1:00.
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Spíš legalní, i když to moc tak nevypadá. Poslední dobou jsem si potřeboval trochu zařádit, teď je čas otočit kartu a začít hrát legal, blbnutí bylo dost.
Něco o vás - Jmenuji se Honza a je mi 18 let. Momentálně navštěvuji třetí ročník maturitního oboru mechanik seřizovač/ mechatronik. Neznalý člověk si může jednoduše představit programování strojů a robotických částí. Za cykly které mechanismus vykoná je zodpovědný právě mechatronik, který chod jednotlivých cyklů určuje.  Přes 10 let hraju profesionálně florbal, ve kterém jsem dosáhl několik pro mě významných cílů(Nominace do juniorské reprezentace, několikanásobné vítězství ligy, slušný výkon na celosvětovém turnaji Gothia Cup). Mezi mé další koníčky patří modelování v programu Solidworks, jízda na motorce a poslech muziky. 

spokeyTV

Hráč

1
30.1.2021 20:33

Jméno - Viktor Smith
Datum narození -8.8 2000
Místo narození - Blueberry
Místo trvalého pobytu -Blueberry
Vzdělání - Stredni zemedelska skola Las Venturas

 

Kurzy / Licence - Řidičské oprávnění skupiny A,B,C
Telefonní číslo -751265

OOC informace

Věk -15
Funkční mikrofon - ne
Kolik času investujete do hraní postavy u policie -max 1-3h
Převážně hraju legálni postavy 
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )

Ahoj jmenuji se Tomáš rp se venuji uz tak dva roky. U policie jsem nikdy nebyl ale vsechno je jednou poprve :D

Mam rad rally a hraju hokej . Povahove jsem klidny clovek . Studuji obor opravar zemedelskych stroju v Kroměříži. Tak to je asi vse z meho zivota :D dekuji za pozornost a preji hezky den :)

 

30.1.2021 22:40, odstraněno 31.1.2021 12:39 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
31.1.2021 11:10

Jméno - Ciara Corny
Datum narození -12.12.1994
Místo narození -montgomery
Místo trvalého pobytu - Montgomery
Vzdělání - Žádné
Kurzy / Licence - Licence řidičák typu B a občansky prukaz
Telefonní číslo - 336405

OOC informace

Věk -15
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie - 4-6 hodin
Převážně hraju legální/ilegální postavy - Legální
Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) - jmenuji se Vojta je mi 15 let žiju v Moravském Krumlově bydlím v bytě mám blízko sebe obchod albert takže stačí pár kroku a jsem v obchodě :D, Mám babičku a dědu který bydlí v trstěnicich mají 2 pejsky a jednu kočičku která je naše ještě jindy jsme bydleli v Žabčicich to byla vesnice, kde jsme měli baráček a bydleli s babičkou, babička měla na zahradě karavan a my jsme bydleli v domě kde dříve bydlela babička  jednou měla kočičku která měla 2x kotátka byly tak roztomilý :3 po nákych 3 rokach v te vesnici jsme se museli stěhovat :c do Moravského krumlova v tom městě se mi už ted moc nelíbí nemám tu kamarády jen přes internet takže jsem něco jako influencer, v dobu co jsem doma což je ted v korona prázdninách hraju skoro každy den Mta roleplay servery protože nic jiného se dělat nedá než chodit do obchodu. Jinak chodím do 7.B třídy   a asi se ptáte proč je mi 15 ale jsem v 7 protože jsem se narodil 19.12.2005 propadl jsem a měl odklad, to je tak vše o mě a mém životě doufám že mě přijmete a že budu skvělý u PSA a vytvoříme super komunitu!,

esmer3

Hráč

1
31.1.2021 11:25

Jméno -Emilie Ternefrova
Datum narození -5.4.1990
Místo narození -Montgomery
Místo trvalého pobytu -Montgomery
Vzdělání -žádné
Kurzy / Licence -řidičák typu B          a občanský průkaz klidně i nějaké dodělám
Telefonní číslo -560309

OOC informace

Věk -12
Funkční mikrofon - ano
Kolik času investujete do hraní postavy u policie -klidně i celý den
Převážně hraju legální/ilegální postavy -legální
Něco o vás - Jmenuji se Anička. V realite sem trochu moc pozitivní osoba akorát když mně někdo třeba naštve tak dokážu vybouchnout. Baví mně hraní s kamarády a volaní s nima. Občas jdu ven s kámoši ale to bych třeba i napsala že jdu ven a že dnes nepjřídu sem dochvilná ale trochu i sprostá když mně něco štve ale snažím se krotit

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Powered by LeoSight IFS
LT~102