Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení do HZS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



29.6.2021 17:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

filip301

Hráč

5
29.6.2021 19:43

- Jméno a příjmení -Natalia DE Escobar
- Datum narození a váš věk -14.04.1999-21let
- Dosažené vzdělání včetně titulů -Pedagogická Fakulta Liberty City, titul Bc.
- Telefonní číslo -
- Trvalé bydliště - los santos 
- Proč chcete být hasičem -moc ráda pomáhám lidem a práce hasiče mě strašně přitahuje jsem už od mala v hasickém kroužku a 4 roky zpět jsem nastoupila k dobrovolným hasičům kde se mi dost daří a tak bych se chtěla přidat k hasičům jako takovým

- Něco o Vás - jsem mladá 22letá Natka, narodila jsem se v New yourku odkud jsme se s matkou odstěhovaly kvůli požáru který zníčil náš dům a připravil mě o otce z důvodu chci hodně pomáhat lidem v nouzi a při požáru mám řidičák na auto i na nákladák.

29.6.2021 19:55, odstraněno 30.6.2021 11:13 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
29.6.2021 20:04, odstraněno 29.6.2021 20:04 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.7.2021 10:38
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.7.2021 21:01, odstraněno 6.7.2021 08:03 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kenny15

Hráč

19
2.7.2021 12:33, naposledy upraveno 2.7.2021 12:33 uživatelem Kenny15

Základní informace:

Jméno: Kenny 

Příjmení: Cápek

Titul: Ing.

Datum narození: 12.10.1990

Místo narození: Kyjov, okr. Hodonín, Česká republika.

Národnost: Česká

Občanství: České

Jazyky: Český - plynule mluvený, psaní bez problémů - (C2)

              Německý - dobře mluvená, psaná bez chyb - (B2)

              Angličtina - na vysoké úrovni - (C2)


Pohlaví: M

Rodinný stav: Svobodný

Trvalé bydliště: Los Santos

Kontakt: - 616955

Email - kenny.capek@smail.ic


Dosažené vzdělání: 

  • Základní škola T.G. Masaryka Šardice - 1996 - 2005
  • ISŠA Brno, obor automechanik, zakončeno výučním listem + 1 rok zkrácená nástavba autoelektrikář, zakončeno maturitou.
  • Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, fakulta logistiky a krizového řízení, program ochrana obyvatelstva - 2009 - 2013

Pracovní pozice:

  • HZS JMK, stanice Kyjov, hasič - strojník - 2013 - 2015
  • HZS JMK, stanice Kyjov, velitel směny C - 2015 - 2019.
  • Seattle Fire Department, Station 19, Medic & Enginner, 2019 - 2021

Licence a oprávnění:

  • Řidičský průkaz sk. B,C,T, B+E a C+E.
  • Svářečský průkaz - svařování plynem, CO2, svařování elektrodou, svařování plamenem
  • Profesní průkaz - obsluha kolového nakladače, obsluha čelního nakladače traktoru, obsluha hasičského speciálu nad 10tun.
  • Kurzy: NDT - 16, V - 40, S - 40, OMP - 60, ZZZ - 16.

Proč zrovna já?

Po dokončení vysoké školy, jsem nastoupil jako hasič - strojník na stanici profesionálních hasičů v Kyjově. Zhruba 2 roky jsem vykonával tuhle pozici, do doby, než zemřel náš bývalý velitel směny. Poté, když jsme se s klukama bavili, kdo bude nový velitel směny, padlo to na mě a stal jsem se velitelem směny. V té době jsem taktéž působil jakožto velitel jednotky JSDH, takže jsem měl jediný zkušenost s vedením lidí. Na téhle pozici jsem setrval až do loňského roku, kdy jsem musel kvůli stáži u hasičů v Seattlu v Kyjově skončit. 


Něco o mně: Jmenuji se Kenny, je mi 30 let a pocházím z České republiky, konkrétně z jižní Moravy. Narodil jsem se do rodiny hasičů. Od dětství se nějak věnuji hasičině. Zhruba od 16 let jsem se zapojoval do činnosti jednotky, ke které jsem se v 18 letech přidal. Poté jsem se vydal na UTB ve Zlíně, kde jsem studoval fakultu logistiky a krizového řízení, program ochrany obyvatelstva. Po dokončení UTB jsem se přidal k profesionálním hasičům. Myslím si, že svými zkušenostmi, jak z teorie, tak i praxe, můžou být přínosem k HZS v Montgomery.


Podpis: Ing.Cápek

Kaizen

Hráč

32
3.7.2021 19:39, naposledy upraveno 3.7.2021 19:41 uživatelem Kaizen

Jméno a příjmení: Natalya Kovalijova

Dosažené vzdělání včetně titulů: Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice | Odbor: Automechanik | Tituly: Žádné

Datum narození a váš věk: 12.1 1997 24 let.

Telefonní číslo: 504258

Trvalé bydliště: Momentálně žádné.

Proč chcete být hasičem: Vždy jsem chtěla zkoušet nové věci a vždy jsem se ráda těm novejm věcem přiučila. Můj táta, kterej byl vysoko postavěnej hasič mně vždy motivoval k tomu, vždy chtěl abych byla jednou skvělou Hasičkou, protože viděl že mam velkej potenciál a sama si o to sobě myslim že ten potenciál mám. Pomáhala jsem mu hasit né jeden požár když byl u babičky na dědine, nebo někde kde ten požár byl. Od tý doby mě to chytlo a já se chtěla přehlásit na SŠ Hasičskou, jenomže jsem už měla rozběhnutou tu Střední průmyslovou školu automobilní a technickou. Takže jsem to nechtěla nechat tak, rozumíte mi. No nic mě neodradilo od toho abych se nemohla stát Hasičkou. Lidé mi moc nevěří že ráda pomáham lidem, zvířatum nebo tak. Jenže když jde o něco, nebodej život tak jsem ochotná udělat za to cokoliv. Taky jsem jako mála vždy studovala knížků kterou mi dal táta, bylo to knížka o tom co všechno dělaj Hasiči a Hasičskej záchrannej sbor. Milovala jsem tu knížků a vím jí doteď nazpaměť.

Něco o vás: Jsem mladá, 24 letá holka která si jde za svými sny a vždy si stojí za svým názorem. Ráda pomáham lidem když jsou v nouzi nebo se jim něco špatného děje. Jsem na půl Ruska a na půl Češka, moje rodina je taky z poloviny Česká a Ruská. Protože táta, kterej byl Rus si bral moji maminku která byla původem z Česka. Následně jsme se párkrát stěhovali do Ruska a zpátky do Česka ale rozhodli jsme se že se vrátíme do Česka. Pak jsem odešla já do Ameriky konkrétněji Montgomery. Chodím běhat a jsem celkově sportovně založenej typ holky, někdy mi řikaj ať s tím přestanu protože to až přeháním, ale já si to osobně nemyslim. Vím kdy je čeho dost. Muj sen, také, je se dostat mezi jednotky HZS a doufám že se mi to splní.

 

Alchymista

Hráč

10
4.7.2021 00:26

- Jméno a příjmení: Natalia Wilson
- Datum narození: 9.6.1998 
- Váš věk: 23 let 
- Dosažené vzdělání včetně titulů: Vyšší odborná škola a Střední škola informatiky a ekonomie 
   -Tituly: Bc.
- Telefonní číslo: 347955
- Trvalé bydliště: Momentálně v Blueberry

- Proč chcete být hasičem: 
Ráda pomáhám lidem kteří to potřebují a zároveň ráda zkouším nové věci. Taky chci dělat něco užitečného co bude někomu pomáhat. Sice s tím nemám skoro žádné zkušenosti, ale jsem učenlivá. Navíc ráda poznávám nové lidi.

- Něco o Vás: Zdravíčko, takže já jsem Natalia. Je mi 23 let a přiletěla jsem do San Andreas asi nějak tři týdny dozadu. Ráda sportuju a chodím do fitka. Zatím pracuju pouze jako doručovatelka balíčku v jedné nejmenované firmě. Dětství jsem strávila v České Republice kde jsem taky studovala do svých 23 let. Poté jak jsem už psala jsem odletěla do San Andreas. Doufám, že dostanu do HZS, začnu pomáhat lidem a možná poznám i nové lidi. Pokud se tam dostanu, těším se na Vás. 

S pozdravem Natalia Wilson 

7.7.2021 16:34, odstraněno 7.7.2021 16:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Powered by LeoSight IFS
LT~46

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024