Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení do HZS

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



Qermo

Hráč

16
7.7.2021 16:48

Tituly před jménem: Bc.

Jméno: Nikola

Příjmení: Škrobová

Tituly za jménem: -

Datum narození: 19.7. 1992 

Vzdělání:

- Základní škola Slovan Kroměříž - úspěšně dokončena

- Střední zdravotnická škola Kroměříž - dokončeno s maturitou

- Vysoká škola urgentní medicíny Příbram - dokončeno s bakalářským vzděláním

Kontakt: nikola.skrobova@smail.ic

-Telefonní číslo: 877498

Trvalé bydliště: Los Santos, Rich Street, 2244

Pracovní zkušenosti:

Lékárna Benu - Kroměříž - Pokladní (Česká republika)

Zdravotnická záchranná služba oblastní nemocnice Příbram - Záchranář (Česká republika)

GLS - Red County - Kurýr (San Andreas)

Zdravotnická záchranná služba nemocnice Montgomery - Záchranář (San Andreas)

Veterinární a odchytová služba - Red County - Odchytová služba (San Andreas)

Palomino Holdings - Palomino Creek - Ochranka (San Andreas)

 

Proč chcete být hasičem: Mno.. Dělala jsem pár let jak v San Andreas tak v zahraničí u ZZS, či-li nějaká forma zachraňování životů pro mě není cizí. HZS je od ZZS skvělá alternativa, a byla bych směle ráda, kdybych se k HZS tedy dostala.

Něco o mně:

Jsem pracovitá, většinou dost klidná. Snažím se nad věcmi co nejvíc rozmýšlet, ale zároveň i pod tlakem jsem schopna pracovat. Mám ráda kolektivní práci a jsem dost komunikativní. Řekla bych, že jsem i dost fyzicky zdatná.

danczech12

Hráč

2
7.7.2021 17:53, naposledy upraveno 7.7.2021 17:55 uživatelem danczech12

- Jméno a příjmení - Daniel Macek

- Datum narození a váš věk - 12.4.1985 (36 let)

- Dosažené vzdělání včetně titulů - středni škola   odborna škola elektrotechniky

- Telefonní číslo - 342842

- Trvalé bydliště - McCain St, Mulholand dům číslo 2435

- Proč chcete být hasičem - jelikož od mého narození byl můj otec hasič po dobu 15 let a vždy mě fascinovali historky co zrovna dělali a od te doby jsem chtěl být hasičem a rád bych poděkoval tímto mému otci za to co pro mne dělal jelikož už není mezi námi 

- Něco o Vás -  jsem 36 letý samotář který chce pomáhat lidem chce vše řešit s klidem který jezdíval s kamionem 

ale od té doby co jsem o práci přišel od te doby se snažím stát na vlastních nohách nejraději mam rád pohodu a klid hlavně někde v přírodě rád posiluji sval i mozek jelikož svaly potřebujete na to aby jste byli silný a mozek na chytrost a nenávidím lidi co pohazují v přírodě odpadky jelikož mám rád přírodu čistou
vlastním řidičský průkaz typu A, B, C,

 

Respect

Hráč

10
8.7.2021 10:33, naposledy upraveno 8.7.2021 10:34 uživatelem Respect

 Jméno a příjmení - Julia Carter

Datum narození a váš věk - 14.06.1994

Dosažené vzdělání včetně titulů - Vysoká Akademická škola. 

Telefonní číslo - 515912

Trvalé bydliště - Více City

Proč chcete být hasičem - Od malička jsem chtěla být hasičem a teď mám možnost, je to můj sen od malička.

Něco o Vás - Takže zdravím, mám 27 let, nedávno jsem se přestěhovala do San Andreas, můj sen byl se stát policajtkou nebo hasičkou, všimla jsem si že máte skvělý kolektív tak kdybych mohla do něho zapadnout, jsem komunikační, aktivní, 

8.7.2021 12:03, odstraněno 8.7.2021 12:04 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

bachadrak

Hráč

4
8.7.2021 12:06, naposledy upraveno 8.7.2021 14:54 uživatelem bachadrak

- Jméno a příjmení - Viky Reed

- Datum narození a váš věk - 6.12.1991 , Věk: 29

- Dosažené vzdělání včetně titulů - Základní škola, střední škola, Vyšší odborné škole požární ochrany.

- Telefonní číslo - 705574

- Trvalé bydliště -  Palomino Creek

- Proč chcete být hasičem - Již sem dříve pracovala jako hasič a bavylo mně to.

- Něco o Vás - Pocházím z něměcka, plynule mluvím Německy,Česky a Anglicky. muj táta byl před důchodem mechanik, a matka cukrářska.Jsem blázen do sportu a technologií.Dříve sem byla hasič ale musela jsem odejít z vlastní vůle kvůli dlouhému odjezdu do Německa.Jako důkaz mám ještě starý odznak.

8.7.2021 13:26, naposledy upraveno 8.7.2021 13:29 uživatelem Choco

- Jméno a příjmení -Anna Forfoxova

- Datum narození a váš věk -22 let.

- Dosažené vzdělání včetně titulů -Základní Škola, Střední škola odmaturováno, Průmyslová vysoká škola odmaturováno. Kurz-První pomoci, Potápěčský kurz.

- Telefonní číslo -710418

- Trvalé bydliště -los Santos bytový dům

- Proč chcete být hasičem -Už jsem jednou u HZS v státě San Andreas Byla Hodnost Strážmistr ale kvuli mé neaktivitě jsem odešla z důvodu dlouhého odletu do jiného státu.Už jako malá jsem si hrála na doktorku s kamarádky z vesnice vždy mně to moc bavilo v mích 18 letech jsem se začala poohlížet po práci u ZZS.Když jsem se o to začala více zajímat zjistila jsem že bych to asi nedala ale pak jsem viděl HZS dobrá práce, pomáhat lidem ne jenom když se vybourají a to se mi zalíbilo proto teď píši tuhle přihlášku k HZS.

- Něco o Vás - Zdravím, Jmenuji Se Anna je mi 22 let a pocházím ze státu San Andreas, Jako malá jsem se narodila v malé vesničce Dillimore kde jsem si jak jsem psala nahoře z kamarádky hrála na hasiče záchranku atd.Prožila jsem tam spoustu krasných let ale když jsem dokončovala střední školu odstěhovala jsem se do města Los Santos kde žiju do teď. Ráda cvičím běhám takže na tom nejsem Fyzicky nejhůř. Pár krát už jsem byla u nehod a pomáhala jsem a když jsem viděla práci HZS zalíbila se nu to je asi vše děkuji za přečtení a přeji pěkný zbytek dne.

8.7.2021 13:37, naposledy upraveno 8.7.2021 14:01 uživatelem milujempsikov

asi crims cojaviem

Datum narození:  191+1568949d

Vzdělání: nomojtykokot

Telefonní číslo: 474751

Trvalé bydliště: podmostom

Proč chci vykonávat tuto práci - peňáze tykokot

Něco o mě - som nedospelé jeblé decko ktoré dostane unban až keď bude mať 18 
-Rataj

Zkušenosti: som tlsty kokot nemam ziadne 

kral ulice aj vsetkych druhov.
Slovensky jezis.

 

Petriik1 udělil za tento příspěvek varování: spam

nnRayy

Hráč

29
8.7.2021 13:58

Jméno a Příjmení: Eithne Reed

Datum narození: 18.5.1993

Dosažené vzdělání včetně titulů: 

St. Aidans National School: od 2001 do 2010

East Sussex College od 2010 do 2014 ( Úspěšně dokončená s maturitní zkouškou )

University College London od 2014 do 2019 ( Úspěšně dokončená s akademickým titulem Ph.D )

Telefonní číslo: 583042

Trvalé bydliště: Los Santos 746

 

Proč chcete být hasičem: Už jako malá jsem si říkala, práce Hasič to musí být fajn, ale ten pocit, když někoho zachráním, musí být ještě víc fajn. Tak jsem se rozhodla od svých 12 roků, dělat požární sport, celkem mi to šlo, vyhrávala jsem závody, a hodně mně to bavilo. Dělala jsem to do svých 15. Nějaké zkušenosti mám, jak ze sportů, tak z nějakých akcích, už jsem byla i u reálných požárů, a bouraček. Pomáhala jsem, a pak jsem si řekla, proč nezkusím oficiálně být hasička. Zkusila jsem to v Irsku, ale tam byli mizerné podmínky, tak jsem se přestěhovala jsem a chtěla bych to zkusit zde.

Něco o Vás: Zdravím, jmenuju se Eithne Reed. Pocházím z nádherného státu, plné památek, a krásných míst, ten stát se jmenuje Irsko. Žila jsem tam od svého narození až po mých 26 let. Zde, v tomhle krásném státě žiju nějaký 2 roky. Nežiju zde sama, ale přestěhovala jsem se s mým bratrem Benjamínem Reed. Myslím si o sobě, že jsem milá, hodná, hezká, a slušná slečna. Momentálně nemám přítele, ani děti, takže své práci bych se mohla věnovat na plno.  To by bylo o mně nějak vše, díky.

 

 

karlito

Hráč

21
8.7.2021 16:13

- Jméno a příjmení -Evzen Skocdopole
- Datum narození a váš věk - 4.4.1999
- Dosažené vzdělání včetně titulů - Střední odborná škola dopravní Čáslav
- Telefonní číslo - 412636 (smail:evzen.skocdopole@smail.ic)
- Trvalé bydliště -  Blueberry
- Proč chcete být hasičem - Rád pomáhám lidem v nesnázích a chtěl bych mojí pomocí přispět k chodu města. Dost lidí nadává na HZS že prý nepracují jak by měli a já bych toto chtěl napravit. Už od mala jsem věděl že chci být hasičem. Ve sboru mám pár známích takže komunikace by nebyl problém. A proč bych chtěl byt hasičem je i to že bych si chtěl splnit mé vyhlídky z dětství.
- Něco o Vás - Narodil jsem se v České Republice ve městě Praha, je mi 22 takže jsem mladý a plný energie kterou bych věnoval této práci. Jsem ochotný riskovat život pro pomoc ostatním lidem. V mladých letech jsem dělal požární sport a pořádali se i různé soutěže které jsem s týmem pravidelně vyhrával. Také jsem byl i u dobrovolných hasičů u nás na vesnici. No a taky si rád občas zajdu zaběhat nebo do posilovny vyčistit si hlavu. A po dodělaní školy jsem letěl do SAN ANDREAS a tady mě fascinovaly složky HZS a byl jsem tím tak ohromen že i já bych si tady chtěl zkusit své štěstí a splnit si sen.

 

daniel0lp

Hráč

16
9.7.2021 23:49

- Jméno a příjmení -Pepino Ledregov
- Datum narození a váš věk -2.10.1995   25let
- Dosažené vzdělání včetně titulů -Základní škola, Střední škola obor mechanik
- Telefonní číslo -508202 a email: Pepino.Ledregov@smail.ic
- Trvalé bydliště -  Los Santos
- Proč chcete být hasičem -Mno jelikož mě to od mala táhlo k hasičům tak mě napadlo si dát přihlášku k HZS protože i velmi rád zkouším nové věci. Když jsem byl malý tak nám začalo hořet v bytě a než dojeli hasiči už bylo po požáru jen kvůli neschopnému řidiči tímto nechci řikat že hasiči neumí řídit a málem mi při tom umřeli rodiče. Proto chci nastoupit k HZS budu proto dělat maximum co mi život dovolí.
- Něco o Vás - Ahoj jmenuji se Pepino Ledregov pocházím z SF momentálně bydlím v LS. Rád pomáhám lidem v nouzi. Baví mě se hrabat v autech a je to zároveň můj koníček. Od mala jsem se vždycky zajímal o HZS a auta a auta mi zůstali až do teď ale až teď co jsem starší jsem pochopil že už nemosím jen vždy pomáhat lidem jako normální člověk ale že už můžu nejspíš jako hasič.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Powered by LeoSight IFS
LT~95

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024